CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| aa03e5ae-1199-5bb4-8361-6970ec4d6387 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 105 |
| aantal_inwoners | 205 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1965 |
| buurtcode | BU01680101 |
| buurtnaam | Glane kern |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0168 |
| gemeentenaam | Losser |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01680101 |
| mannen | 115 |
| meest_voorkomende_postcode | 7585 |
| omgevingsadressendichtheid | 72 |
| oppervlakte_land_in_ha | 10 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 10 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 10 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 39 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 27 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 20 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 9 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 24 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 33 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 23 |
| percentage_verweduwd | 7 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 95 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016801 |
| 3ecef11a-d9ae-5163-9441-bd594326ee39 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 30 |
| aantal_inwoners | 75 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1626 |
| buurtcode | BU01680102 |
| buurtnaam | Glane-beekhoek |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0168 |
| gemeentenaam | Losser |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01680102 |
| mannen | 35 |
| meest_voorkomende_postcode | 7585 |
| omgevingsadressendichtheid | 368 |
| oppervlakte_land_in_ha | 5 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 5 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 35 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 38 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 54 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 53 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 23 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 18 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 20 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 16 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 40 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016801 |
| 604394e5-321c-5a3d-af5f-fe144768de6d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 95 |
| aantal_inwoners | 235 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 56 |
| buurtcode | BU01680109 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Glane |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0168 |
| gemeentenaam | Losser |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01680109 |
| mannen | 125 |
| meest_voorkomende_postcode | 7585 |
| omgevingsadressendichtheid | 112 |
| oppervlakte_land_in_ha | 416 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 416 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 28 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 48 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 41 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 41 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 11 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 16 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 36 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 21 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 110 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016801 |
| f5db79f1-192c-5c5c-a29a-f1bfc6b27758 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1615 |
| aantal_inwoners | 3590 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2473 |
| buurtcode | BU01680201 |
| buurtnaam | Overdinkel kern |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0168 |
| gemeentenaam | Losser |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01680201 |
| mannen | 1830 |
| meest_voorkomende_postcode | 7586 |
| omgevingsadressendichtheid | 507 |
| oppervlakte_land_in_ha | 145 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 145 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 10 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 33 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 43 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 35 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 32 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 15 |
| percentage_ongehuwd | 44 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 21 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 28 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 23 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 1755 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016802 |
| b5a0285e-4837-582f-8a4b-ddf3b9af39f1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 220 |
| aantal_inwoners | 570 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 66 |
| buurtcode | BU01680209 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Overdinkel |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0168 |
| gemeentenaam | Losser |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01680209 |
| mannen | 290 |
| meest_voorkomende_postcode | 7586 |
| omgevingsadressendichtheid | 242 |
| oppervlakte_land_in_ha | 855 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 858 |
| oppervlakte_water_in_ha | 3 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 10 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 21 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 41 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 38 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 15 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 18 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 32 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 24 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 275 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016802 |
| 37f653cf-da73-5fbe-8e6c-52ec9fbe99bc | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1125 |
| aantal_inwoners | 2665 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2068 |
| buurtcode | BU01680301 |
| buurtnaam | De Lutte kern |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0168 |
| gemeentenaam | Losser |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01680301 |
| mannen | 1385 |
| meest_voorkomende_postcode | 7587 |
| omgevingsadressendichtheid | 321 |
| oppervlakte_land_in_ha | 129 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 129 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 25 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 48 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 34 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 41 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 41 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 26 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 1280 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016803 |
| 30aa174f-4342-55cf-a0a5-4ab942c4c5cc | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 480 |
| aantal_inwoners | 1285 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 32 |
| buurtcode | BU01680309 |
| buurtnaam | Verspreide huizen De Lutte |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0168 |
| gemeentenaam | Losser |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01680309 |
| mannen | 670 |
| meest_voorkomende_postcode | 7587 |
| omgevingsadressendichtheid | 76 |
| oppervlakte_land_in_ha | 4005 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 4026 |
| oppervlakte_water_in_ha | 21 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 22 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 47 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 45 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 18 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 31 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 24 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 615 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016803 |
| 53e549d9-5ae9-5915-a89a-eb978f1dd2b6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 115 |
| aantal_inwoners | 310 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2509 |
| buurtcode | BU01680401 |
| buurtnaam | Beuningen kern |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0168 |
| gemeentenaam | Losser |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01680401 |
| mannen | 155 |
| meest_voorkomende_postcode | 7588 |
| omgevingsadressendichtheid | 69 |
| oppervlakte_land_in_ha | 12 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 12 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 13 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 57 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 38 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 50 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 39 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 11 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 32 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 25 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 150 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016804 |
| af81f5b7-5725-5c36-996c-953cd65b90d5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 270 |
| aantal_inwoners | 765 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 34 |
| buurtcode | BU01680409 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Beuningen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0168 |
| gemeentenaam | Losser |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01680409 |
| mannen | 425 |
| meest_voorkomende_postcode | 7588 |
| omgevingsadressendichtheid | 39 |
| oppervlakte_land_in_ha | 2273 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 2299 |
| oppervlakte_water_in_ha | 27 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 27 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 48 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 40 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 44 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 20 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 32 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 345 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016804 |
| 3932a7fb-0495-53c2-885e-3876fda74cc5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1170 |
| aantal_inwoners | 2135 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4592 |
| buurtcode | BU01710101 |
| buurtnaam | Emmeloord-Centrum-Tussen Gracht en Vaart |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0171 |
| gemeentenaam | Noordoostpolder |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01710101 |
| mannen | 980 |
| meest_voorkomende_postcode | 8301 |
| omgevingsadressendichtheid | 1618 |
| oppervlakte_land_in_ha | 47 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 48 |
| oppervlakte_water_in_ha | 2 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 54 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 33 |
| percentage_gescheid | 11 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 19 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 27 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 15 |
| percentage_ongehuwd | 42 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 12 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 8 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 21 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 37 |
| percentage_verweduwd | 14 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 1155 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK017101 |