CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| 344632b6-297d-510c-8fd1-cb16eeebd34f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 65 |
| aantal_inwoners | 175 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 28 |
| buurtcode | BU01601401 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Holtheme-De Haandrik |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0160 |
| gemeentenaam | Hardenberg |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01601401 |
| mannen | 95 |
| meest_voorkomende_postcode | 7787 |
| omgevingsadressendichtheid | 31 |
| oppervlakte_land_in_ha | 630 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 649 |
| oppervlakte_water_in_ha | 19 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 18 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 48 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 43 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 40 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 42 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 16 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 35 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 80 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016014 |
| 06b67cd2-bbbc-5514-a770-65d0cebb0c93 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 40 |
| aantal_inwoners | 110 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 12 |
| buurtcode | BU01601501 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Holthone |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0160 |
| gemeentenaam | Hardenberg |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01601501 |
| mannen | 55 |
| meest_voorkomende_postcode | 7779 |
| omgevingsadressendichtheid | 12 |
| oppervlakte_land_in_ha | 896 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 910 |
| oppervlakte_water_in_ha | 14 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 13 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 9 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 38 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 50 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 14 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 44 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 14 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 55 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016015 |
| adf23072-b319-5c65-85ce-1ef8840946e9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 160 |
| aantal_inwoners | 465 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 94 |
| buurtcode | BU01601601 |
| buurtnaam | Hoogenweg |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0160 |
| gemeentenaam | Hardenberg |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01601601 |
| mannen | 240 |
| meest_voorkomende_postcode | 7793 |
| omgevingsadressendichtheid | 107 |
| oppervlakte_land_in_ha | 497 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 509 |
| oppervlakte_water_in_ha | 12 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 19 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 43 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 50 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 48 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 24 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 28 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 18 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 225 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016016 |
| 0086060c-fcda-5c08-a036-85d464b82721 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 470 |
| aantal_inwoners | 1165 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1645 |
| buurtcode | BU01601701 |
| buurtnaam | Kloosterhaar Kern |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0160 |
| gemeentenaam | Hardenberg |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01601701 |
| mannen | 615 |
| meest_voorkomende_postcode | 7694 |
| omgevingsadressendichtheid | 170 |
| oppervlakte_land_in_ha | 71 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 71 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 25 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 43 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 32 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 28 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 19 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 555 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016017 |
| 7f2b6e67-2ded-54a9-9f76-9ab3c32a0a9e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 135 |
| aantal_inwoners | 360 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 40 |
| buurtcode | BU01601702 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Kloosterhaar |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0160 |
| gemeentenaam | Hardenberg |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01601702 |
| mannen | 190 |
| meest_voorkomende_postcode | 7694 |
| omgevingsadressendichtheid | 54 |
| oppervlakte_land_in_ha | 899 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 975 |
| oppervlakte_water_in_ha | 75 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 20 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 49 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 43 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 37 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 44 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 16 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 21 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 34 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 18 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 170 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016017 |
| c298690b-817c-565a-85b7-4f3c8b5682c3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 70 |
| aantal_inwoners | 240 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 51 |
| buurtcode | BU01601801 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Loozen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0160 |
| gemeentenaam | Hardenberg |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01601801 |
| mannen | 125 |
| meest_voorkomende_postcode | 7778 |
| omgevingsadressendichtheid | 55 |
| oppervlakte_land_in_ha | 468 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 491 |
| oppervlakte_water_in_ha | 23 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 25 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 16 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 70 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 41 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 43 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 25 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 70 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 49 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 21 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 21 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 19 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 110 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016018 |
| 3c3f97d9-f0c2-5650-95cb-93960fce276b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 355 |
| aantal_inwoners | 895 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2810 |
| buurtcode | BU01601901 |
| buurtnaam | Lutten Kern |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0160 |
| gemeentenaam | Hardenberg |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01601901 |
| mannen | 450 |
| meest_voorkomende_postcode | 7775 |
| omgevingsadressendichtheid | 178 |
| oppervlakte_land_in_ha | 32 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 32 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 25 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 41 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 45 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 49 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 19 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 27 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 28 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 14 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 445 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016019 |
| b5d596fc-9acf-5668-942f-6c88a1def94f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 175 |
| aantal_inwoners | 455 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 136 |
| buurtcode | BU01601902 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Lutten-West |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0160 |
| gemeentenaam | Hardenberg |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01601902 |
| mannen | 235 |
| meest_voorkomende_postcode | 7775 |
| omgevingsadressendichtheid | 91 |
| oppervlakte_land_in_ha | 333 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 339 |
| oppervlakte_water_in_ha | 6 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 19 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 100 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 50 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 100 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 18 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 30 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 215 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016019 |
| 7736f6a0-39ce-5807-8ace-d8b330a3710d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 100 |
| aantal_inwoners | 255 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 207 |
| buurtcode | BU01601903 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Lutten-Oost |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0160 |
| gemeentenaam | Hardenberg |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01601903 |
| mannen | 125 |
| meest_voorkomende_postcode | 7775 |
| omgevingsadressendichtheid | 95 |
| oppervlakte_land_in_ha | 124 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 124 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 17 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 49 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 40 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 43 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 39 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 9 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 24 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 30 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 24 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 130 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016019 |
| 20ffc7be-08e2-5ee5-999d-5457307bb8ea | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 180 |
| aantal_inwoners | 460 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 61 |
| buurtcode | BU01601904 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Oud-Lutten |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0160 |
| gemeentenaam | Hardenberg |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01601904 |
| mannen | 245 |
| meest_voorkomende_postcode | 7775 |
| omgevingsadressendichtheid | 72 |
| oppervlakte_land_in_ha | 751 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 751 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 25 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 43 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 38 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 37 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 48 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 31 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 215 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK016019 |