CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| 11074902-b9c0-56ac-96fa-fd8b37eddd74 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 200 |
| aantal_inwoners | 540 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 120 |
| buurtcode | BU01830209 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Harbrinkhoek |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830209 |
| mannen | 270 |
| meest_voorkomende_postcode | 7615 |
| omgevingsadressendichtheid | 120 |
| oppervlakte_land_in_ha | 452 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 454 |
| oppervlakte_water_in_ha | 2 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 18 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 50 |
| percentage_gescheid | 2 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 44 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 39 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 42 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 16 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 17 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 26 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 28 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 270 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018302 |
| feb0a1af-a3b5-5819-a1cb-1e65dfb2dc38 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 585 |
| aantal_inwoners | 1570 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2493 |
| buurtcode | BU01830301 |
| buurtnaam | Geesteren noord |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830301 |
| mannen | 790 |
| meest_voorkomende_postcode | 7678 |
| omgevingsadressendichtheid | 362 |
| oppervlakte_land_in_ha | 63 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 63 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 23 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 43 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 46 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 49 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 18 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 17 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 780 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018303 |
| 12c03e18-da8a-5d4a-b90f-dd9bdc03459f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 405 |
| aantal_inwoners | 870 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3194 |
| buurtcode | BU01830302 |
| buurtnaam | Geesteren zuid |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830302 |
| mannen | 445 |
| meest_voorkomende_postcode | 7678 |
| omgevingsadressendichtheid | 375 |
| oppervlakte_land_in_ha | 27 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 27 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 35 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 44 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 31 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 41 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 10 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 24 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 32 |
| percentage_verweduwd | 9 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 430 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018303 |
| 44679d47-a708-5255-854d-c2384f48f59e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 670 |
| aantal_inwoners | 1790 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 58 |
| buurtcode | BU01830309 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Geesteren |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830309 |
| mannen | 955 |
| meest_voorkomende_postcode | 7678 |
| omgevingsadressendichtheid | 73 |
| oppervlakte_land_in_ha | 3075 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 3086 |
| oppervlakte_water_in_ha | 11 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 26 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 45 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 29 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 47 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 20 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 31 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 830 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018303 |
| 90f28e44-454b-5e59-857b-c8cc6dcb9704 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 15 |
| aantal_inwoners | 45 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 177 |
| buurtcode | BU01830350 |
| buurtnaam | Geesteren industrie Lutkeberg |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830350 |
| mannen | 20 |
| meest_voorkomende_postcode | 7678 |
| omgevingsadressendichtheid | 301 |
| oppervlakte_land_in_ha | 25 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 25 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | -99997 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 40 |
| percentage_gescheid | 0 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 35 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 41 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 51 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 20 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 24 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 20 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018303 |
| 379cd538-f46a-5d85-9b18-1ac6195a9393 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 275 |
| aantal_inwoners | 685 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1390 |
| buurtcode | BU01830400 |
| buurtnaam | Langeveen kern |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830400 |
| mannen | 345 |
| meest_voorkomende_postcode | 7679 |
| omgevingsadressendichtheid | 109 |
| oppervlakte_land_in_ha | 49 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 49 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 25 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 41 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 39 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 35 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 47 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 23 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 335 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018304 |
| ca03e20f-d5f2-50aa-b7a3-8e0efd9a15b0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 230 |
| aantal_inwoners | 605 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 64 |
| buurtcode | BU01830409 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Langeveen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830409 |
| mannen | 320 |
| meest_voorkomende_postcode | 7679 |
| omgevingsadressendichtheid | 50 |
| oppervlakte_land_in_ha | 937 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 940 |
| oppervlakte_water_in_ha | 3 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 25 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 47 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 27 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 21 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 32 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 18 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 280 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018304 |
| afea2676-653f-551f-93c2-9af169c3fc6e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 325 |
| aantal_inwoners | 785 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2269 |
| buurtcode | BU01830500 |
| buurtnaam | Vasse kern |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830500 |
| mannen | 415 |
| meest_voorkomende_postcode | 7661 |
| omgevingsadressendichtheid | 134 |
| oppervlakte_land_in_ha | 35 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 35 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 29 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 38 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 32 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 16 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 24 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 28 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 370 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018305 |
| 8f600220-361d-5525-b38a-a8c78f246fb2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 85 |
| aantal_inwoners | 220 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 30 |
| buurtcode | BU01830508 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Vasse |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830508 |
| mannen | 120 |
| meest_voorkomende_postcode | 7661 |
| omgevingsadressendichtheid | 56 |
| oppervlakte_land_in_ha | 743 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 743 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 22 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 100 |
| percentage_gehuwd | 41 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 52 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 26 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 100 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 52 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 29 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 15 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 100 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018305 |
| 53cb7e62-d75b-5ec3-b4f6-f6885a49d810 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 275 |
| aantal_inwoners | 685 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1581 |
| buurtcode | BU01830600 |
| buurtnaam | Reutum kern |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830600 |
| mannen | 360 |
| meest_voorkomende_postcode | 7667 |
| omgevingsadressendichtheid | 108 |
| oppervlakte_land_in_ha | 43 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 43 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 23 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 50 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 38 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 39 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 21 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 28 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 23 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 325 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018306 |