CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| 7494da2f-e30a-5baf-ae06-556fae1aca1d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 525 |
| aantal_inwoners | 1445 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2602 |
| buurtcode | BU01830001 |
| buurtnaam | Tubbergen noord |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830001 |
| mannen | 695 |
| meest_voorkomende_postcode | 7651 |
| omgevingsadressendichtheid | 620 |
| oppervlakte_land_in_ha | 56 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 56 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 31 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 39 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 44 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 25 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 25 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 27 |
| percentage_verweduwd | 10 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 755 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018300 |
| 15618082-7778-5104-85ec-ce2eef99da3a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 870 |
| aantal_inwoners | 1820 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3098 |
| buurtcode | BU01830002 |
| buurtnaam | Tubbergen west |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830002 |
| mannen | 875 |
| meest_voorkomende_postcode | 7651 |
| omgevingsadressendichtheid | 655 |
| oppervlakte_land_in_ha | 59 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 59 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 40 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 39 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 27 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 20 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 30 |
| percentage_verweduwd | 9 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 950 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018300 |
| 47659f52-8a2c-5141-92bd-df37c3eb6147 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 745 |
| aantal_inwoners | 1795 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3836 |
| buurtcode | BU01830003 |
| buurtnaam | Tubbergen oost |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830003 |
| mannen | 895 |
| meest_voorkomende_postcode | 7651 |
| omgevingsadressendichtheid | 710 |
| oppervlakte_land_in_ha | 47 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 47 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 28 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 37 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 35 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 22 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 900 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018300 |
| b92d1926-749c-5100-a0ac-71e603ec0d3b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 285 |
| aantal_inwoners | 770 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 49 |
| buurtcode | BU01830009 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Tubbergen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830009 |
| mannen | 410 |
| meest_voorkomende_postcode | 7651 |
| omgevingsadressendichtheid | 137 |
| oppervlakte_land_in_ha | 1570 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 1575 |
| oppervlakte_water_in_ha | 4 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 24 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 47 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 45 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 32 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 47 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 20 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 30 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 22 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 360 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018300 |
| ff9b4c7e-d13b-54a4-9de0-143edcdab8b8 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 30 |
| aantal_inwoners | 65 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 151 |
| buurtcode | BU01830050 |
| buurtnaam | Tubbergen industrie Boskamp |
| dekkingspercentage | 2 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830050 |
| mannen | 35 |
| meest_voorkomende_postcode | 7651 |
| omgevingsadressendichtheid | 526 |
| oppervlakte_land_in_ha | 42 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 42 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 38 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 29 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 47 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 67 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | -99997 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 54 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 17 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 13 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 30 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018300 |
| 8c9db15e-0e3b-5386-aa39-2d6257bc4852 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 425 |
| aantal_inwoners | 950 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2097 |
| buurtcode | BU01830101 |
| buurtnaam | Albergen noord |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830101 |
| mannen | 465 |
| meest_voorkomende_postcode | 7665 |
| omgevingsadressendichtheid | 321 |
| oppervlakte_land_in_ha | 45 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 45 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 29 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 32 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 38 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 41 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 23 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 30 |
| percentage_verweduwd | 7 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 485 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018301 |
| 709166d3-9c30-5cc3-a68b-1b4ae2d31bd5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 450 |
| aantal_inwoners | 1315 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3402 |
| buurtcode | BU01830102 |
| buurtnaam | Albergen zuid |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.9 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830102 |
| mannen | 700 |
| meest_voorkomende_postcode | 7665 |
| omgevingsadressendichtheid | 326 |
| oppervlakte_land_in_ha | 39 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 39 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 15 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 44 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 56 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 29 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 51 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 19 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 26 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 31 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 11 |
| percentage_verweduwd | 2 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 615 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018301 |
| 07008361-6ace-51ee-835f-422e3111ccfd | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 475 |
| aantal_inwoners | 1270 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 61 |
| buurtcode | BU01830109 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Albergen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830109 |
| mannen | 665 |
| meest_voorkomende_postcode | 7665 |
| omgevingsadressendichtheid | 77 |
| oppervlakte_land_in_ha | 2073 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 2085 |
| oppervlakte_water_in_ha | 12 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 24 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 48 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 43 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 11 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 16 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 18 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 34 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 21 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 605 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018301 |
| 78662712-b504-5d1b-a4ee-84d788b358db | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 25 |
| aantal_inwoners | 55 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 252 |
| buurtcode | BU01830150 |
| buurtnaam | Albergen industrie |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830150 |
| mannen | 25 |
| meest_voorkomende_postcode | 7665 |
| omgevingsadressendichtheid | 318 |
| oppervlakte_land_in_ha | 21 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 21 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 30 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 30 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 43 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 26 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 59 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 19 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 28 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 17 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 28 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 30 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018301 |
| 50965a5f-411b-57ce-87c1-a1e7ddd8d15c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 405 |
| aantal_inwoners | 1075 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2271 |
| buurtcode | BU01830200 |
| buurtnaam | Harbrinkhoek kern |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830200 |
| mannen | 555 |
| meest_voorkomende_postcode | 7615 |
| omgevingsadressendichtheid | 190 |
| oppervlakte_land_in_ha | 47 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 47 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 19 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 50 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 47 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 18 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 26 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 14 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 525 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018302 |