CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| 96f879c3-2304-5e54-b2a0-b48905b91a80 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 240 |
| aantal_inwoners | 580 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 50 |
| buurtcode | BU01830609 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Reutum |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830609 |
| mannen | 310 |
| meest_voorkomende_postcode | 7667 |
| omgevingsadressendichtheid | 55 |
| oppervlakte_land_in_ha | 1165 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 1171 |
| oppervlakte_water_in_ha | 6 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 39 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 37 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 24 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 48 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 21 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 265 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018306 |
| 6f13e26b-0e8c-534b-bdb1-54ff1bf70af3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 195 |
| aantal_inwoners | 540 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2759 |
| buurtcode | BU01830700 |
| buurtnaam | Fleringen kern |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830700 |
| mannen | 285 |
| meest_voorkomende_postcode | 7666 |
| omgevingsadressendichtheid | 83 |
| oppervlakte_land_in_ha | 20 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 20 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 15 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 51 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 48 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 17 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 30 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 18 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 260 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018307 |
| 658d712a-74ee-5bf8-9ea8-906828637fd4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 150 |
| aantal_inwoners | 395 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 44 |
| buurtcode | BU01830709 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Fleringen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830709 |
| mannen | 215 |
| meest_voorkomende_postcode | 7666 |
| omgevingsadressendichtheid | 45 |
| oppervlakte_land_in_ha | 910 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 914 |
| oppervlakte_water_in_ha | 4 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 24 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 43 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 45 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 49 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 28 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 21 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 180 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018307 |
| 50b0e138-dc35-52b7-9297-efac92440624 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 105 |
| aantal_inwoners | 255 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1586 |
| buurtcode | BU01830800 |
| buurtnaam | Mariaparochie |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830800 |
| mannen | 130 |
| meest_voorkomende_postcode | 7614 |
| omgevingsadressendichtheid | 315 |
| oppervlakte_land_in_ha | 16 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 16 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 23 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 47 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 38 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 40 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 28 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 25 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 120 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018308 |
| 704299de-9f88-523e-af9d-421702235afd | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 95 |
| aantal_inwoners | 245 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1955 |
| buurtcode | BU01830900 |
| buurtnaam | Manderveen kern |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830900 |
| mannen | 125 |
| meest_voorkomende_postcode | 7664 |
| omgevingsadressendichtheid | 49 |
| oppervlakte_land_in_ha | 12 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 12 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 13 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 51 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 46 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 41 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 42 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 20 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 30 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 22 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 120 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018309 |
| 1fdd8dc5-9abd-516f-9c2b-704caf3575b0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 145 |
| aantal_inwoners | 390 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 39 |
| buurtcode | BU01830909 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Manderveen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01830909 |
| mannen | 205 |
| meest_voorkomende_postcode | 7664 |
| omgevingsadressendichtheid | 27 |
| oppervlakte_land_in_ha | 1010 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 1010 |
| oppervlakte_water_in_ha | 1 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 21 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 45 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 18 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 32 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 23 |
| percentage_verweduwd | 8 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 185 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018309 |
| 28690fd7-7e9e-501b-bbf2-26dfaa12e7a5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 135 |
| aantal_inwoners | 370 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 42 |
| buurtcode | BU01831009 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Mander |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01831009 |
| mannen | 195 |
| meest_voorkomende_postcode | 7663 |
| omgevingsadressendichtheid | 41 |
| oppervlakte_land_in_ha | 891 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 891 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 22 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 43 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 52 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 26 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 50 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 19 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 28 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 18 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 175 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018310 |
| d4f3d8d9-f0cd-5921-b9c3-c59f9368e05b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 85 |
| aantal_inwoners | 210 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 24 |
| buurtcode | BU01831109 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Hezingen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01831109 |
| mannen | 105 |
| meest_voorkomende_postcode | 7662 |
| omgevingsadressendichtheid | 12 |
| oppervlakte_land_in_ha | 887 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 888 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 25 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 55 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 37 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 38 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 37 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 11 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 14 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 32 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 30 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 105 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018311 |
| 110e1a1b-9324-5854-925c-4354d05d3746 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 50 |
| aantal_inwoners | 155 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 46 |
| buurtcode | BU01831209 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Haarle |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0183 |
| gemeentenaam | Tubbergen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01831209 |
| mannen | 95 |
| meest_voorkomende_postcode | 7668 |
| omgevingsadressendichtheid | 24 |
| oppervlakte_land_in_ha | 340 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 340 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 26 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 36 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 38 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 53 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 24 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 17 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 22 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 24 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 60 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018312 |
| 4c6f5c18-a0da-59b1-8cfd-84ffe810ded4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 815 |
| aantal_inwoners | 1955 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 8438 |
| buurtcode | BU01840000 |
| buurtnaam | Urk-Kom |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0184 |
| gemeentenaam | Urk |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU01840000 |
| mannen | 980 |
| meest_voorkomende_postcode | 8321 |
| omgevingsadressendichtheid | 954 |
| oppervlakte_land_in_ha | 23 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 23 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 37 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 37 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 26 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 47 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 27 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 26 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 15 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 975 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK018400 |