CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| e28cee0b-bb29-52d3-b64a-2f85be52fa5b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 130 |
| aantal_inwoners | 345 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 98 |
| buurtcode | BU02090407 |
| buurtnaam | Winssen-Buitengebied Noord |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0209 |
| gemeentenaam | Beuningen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02090407 |
| mannen | 175 |
| meest_voorkomende_postcode | 6645 |
| omgevingsadressendichtheid | 165 |
| oppervlakte_land_in_ha | 353 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 432 |
| oppervlakte_water_in_ha | 79 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 14 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 53 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 42 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 44 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 38 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 8 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 30 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 29 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 170 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK020904 |
| 80591d68-1b29-5767-bdcb-ca774ed5fbd0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 155 |
| aantal_inwoners | 405 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 72 |
| buurtcode | BU02090408 |
| buurtnaam | Winssen-Buitengebied Zuid-1 |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0209 |
| gemeentenaam | Beuningen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02090408 |
| mannen | 215 |
| meest_voorkomende_postcode | 6645 |
| omgevingsadressendichtheid | 169 |
| oppervlakte_land_in_ha | 560 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 560 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 19 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 51 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 38 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 43 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 41 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 34 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 24 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 190 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK020904 |
| b08eec17-0fae-50f8-8332-49d0047ffc0e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 5 |
| aantal_inwoners | 15 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4 |
| buurtcode | BU02090409 |
| buurtnaam | Winssen-Buitengebied Zuid-2 |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0209 |
| gemeentenaam | Beuningen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02090409 |
| mannen | 10 |
| meest_voorkomende_postcode | 6645 |
| omgevingsadressendichtheid | 10 |
| oppervlakte_land_in_ha | 367 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 367 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | -99997 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | -99997 |
| percentage_gehuwd | -99997 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 60 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | -99997 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | -99997 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | -99997 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | -99997 |
| percentage_verweduwd | 0 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 5 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK020904 |
| 5411afad-bb2f-5afc-8671-a5c0124a6e57 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 690 |
| aantal_inwoners | 1470 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2600 |
| buurtcode | BU02090491 |
| buurtnaam | Winssen-Centrum |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0209 |
| gemeentenaam | Beuningen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02090491 |
| mannen | 755 |
| meest_voorkomende_postcode | 6645 |
| omgevingsadressendichtheid | 268 |
| oppervlakte_land_in_ha | 56 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 56 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 37 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 30 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 24 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 26 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 710 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK020904 |
| 9f6d990d-b6d4-5adc-b55e-4557506505df | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 105 |
| aantal_inwoners | 275 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1460 |
| buurtcode | BU02130100 |
| buurtnaam | Empe Kern |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130100 |
| mannen | 135 |
| meest_voorkomende_postcode | 7399 |
| omgevingsadressendichtheid | 76 |
| oppervlakte_land_in_ha | 19 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 19 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 15 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 53 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 36 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 49 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 38 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 16 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 17 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 38 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 18 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 140 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021301 |
| 56b57792-7f93-5e6a-9cbf-d380e633a9fa | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 125 |
| aantal_inwoners | 305 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 49 |
| buurtcode | BU02130101 |
| buurtnaam | Empe Buitengebied |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130101 |
| mannen | 150 |
| meest_voorkomende_postcode | 7399 |
| omgevingsadressendichtheid | 35 |
| oppervlakte_land_in_ha | 623 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 633 |
| oppervlakte_water_in_ha | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 19 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 50 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 36 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 44 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 42 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 15 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 39 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 22 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 155 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021301 |
| cce0aa8e-47a9-5da3-a72a-a597e6002ac0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 30 |
| aantal_inwoners | 80 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 51 |
| buurtcode | BU02130102 |
| buurtnaam | Dovenkamp |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.9 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130102 |
| mannen | 40 |
| meest_voorkomende_postcode | 7399 |
| omgevingsadressendichtheid | 47 |
| oppervlakte_land_in_ha | 154 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 163 |
| oppervlakte_water_in_ha | 9 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 26 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 35 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 41 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 51 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 11 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 24 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 8 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 35 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 22 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 35 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021301 |
| f006ba4d-b064-525e-84ea-5203277eb56b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 130 |
| aantal_inwoners | 325 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 41 |
| buurtcode | BU02130200 |
| buurtnaam | Tonden |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130200 |
| mannen | 170 |
| meest_voorkomende_postcode | 6975 |
| omgevingsadressendichtheid | 22 |
| oppervlakte_land_in_ha | 790 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 805 |
| oppervlakte_water_in_ha | 15 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 17 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 51 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 42 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 41 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 38 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 10 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 15 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 34 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 26 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 155 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021302 |
| 4e2370a6-f5d2-594c-9b80-2d0af8f3fbde | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 720 |
| aantal_inwoners | 1495 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2623 |
| buurtcode | BU02130300 |
| buurtnaam | Brummen Centrum |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.9 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130300 |
| mannen | 710 |
| meest_voorkomende_postcode | 6971 |
| omgevingsadressendichtheid | 943 |
| oppervlakte_land_in_ha | 57 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 57 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 43 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 9 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 23 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 36 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 9 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 16 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 25 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 42 |
| percentage_verweduwd | 13 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 780 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021303 |
| 547931e2-7449-5e2b-8dab-c9234f82aa96 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 585 |
| aantal_inwoners | 1275 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4457 |
| buurtcode | BU02130301 |
| buurtnaam | Brummense Enk West |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130301 |
| mannen | 620 |
| meest_voorkomende_postcode | 6971 |
| omgevingsadressendichtheid | 1092 |
| oppervlakte_land_in_ha | 29 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 29 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 32 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 43 |
| percentage_gescheid | 10 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 34 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 41 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 9 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 24 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 25 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 655 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021303 |