CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| bf034c35-52c2-5c68-ba12-b553e7ab9102 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 115 |
| aantal_inwoners | 290 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 34 |
| buurtcode | BU02130501 |
| buurtnaam | Hall Buitengebied |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130501 |
| mannen | 145 |
| meest_voorkomende_postcode | 6964 |
| omgevingsadressendichtheid | 49 |
| oppervlakte_land_in_ha | 857 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 867 |
| oppervlakte_water_in_ha | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 19 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 51 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 36 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 46 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 39 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 12 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 13 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 34 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 31 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 145 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021305 |
| d7df58c3-d867-57dc-b625-f5cdcbebb02a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 80 |
| aantal_inwoners | 185 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 40 |
| buurtcode | BU02130502 |
| buurtnaam | Cellenrijk |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130502 |
| mannen | 95 |
| meest_voorkomende_postcode | 6964 |
| omgevingsadressendichtheid | 40 |
| oppervlakte_land_in_ha | 454 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 461 |
| oppervlakte_water_in_ha | 6 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 23 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 57 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 32 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 45 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 31 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 5 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 9 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 41 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 32 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 85 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021305 |
| 5241ba10-6085-5f70-ab08-a6d2c65efdb4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 345 |
| aantal_inwoners | 745 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2089 |
| buurtcode | BU02130600 |
| buurtnaam | Eerbeek Centrum |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130600 |
| mannen | 335 |
| meest_voorkomende_postcode | 6961 |
| omgevingsadressendichtheid | 987 |
| oppervlakte_land_in_ha | 36 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 36 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 41 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 23 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 36 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 32 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 10 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 7 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 16 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 25 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 42 |
| percentage_verweduwd | 16 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 410 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021306 |
| ae163bc8-8db7-59d8-b9b7-a22169bcf7d6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 740 |
| aantal_inwoners | 1880 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 5349 |
| buurtcode | BU02130601 |
| buurtnaam | Lombok |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130601 |
| mannen | 940 |
| meest_voorkomende_postcode | 6961 |
| omgevingsadressendichtheid | 861 |
| oppervlakte_land_in_ha | 35 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 35 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 16 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 49 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 42 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 41 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 26 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 30 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 17 |
| percentage_verweduwd | 2 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 935 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021306 |
| 38858097-ab9b-5dcc-9368-a5e91e6baf55 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 770 |
| aantal_inwoners | 1715 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4887 |
| buurtcode | BU02130602 |
| buurtnaam | Noorderenk |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130602 |
| mannen | 865 |
| meest_voorkomende_postcode | 6961 |
| omgevingsadressendichtheid | 1325 |
| oppervlakte_land_in_ha | 35 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 35 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 33 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 35 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 20 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 41 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 24 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 23 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 28 |
| percentage_verweduwd | 8 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 855 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021306 |
| 8e0ca853-b7d4-5dff-8922-7058b617507d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 625 |
| aantal_inwoners | 1330 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4929 |
| buurtcode | BU02130603 |
| buurtnaam | Werfakker |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130603 |
| mannen | 670 |
| meest_voorkomende_postcode | 6961 |
| omgevingsadressendichtheid | 1122 |
| oppervlakte_land_in_ha | 27 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 27 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 30 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 51 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 27 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 43 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 37 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 12 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 9 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 31 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 655 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021306 |
| fca2044d-9cd3-50ca-99e8-153bcd317f23 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 100 |
| aantal_inwoners | 225 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 490 |
| buurtcode | BU02130604 |
| buurtnaam | Veldkant |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130604 |
| mannen | 115 |
| meest_voorkomende_postcode | 6961 |
| omgevingsadressendichtheid | 782 |
| oppervlakte_land_in_ha | 46 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 46 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 25 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 35 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 65 |
| percentage_gehuwd | 47 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 30 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 65 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 30 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 19 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 18 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 22 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 115 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021306 |
| 4d271f03-ea5f-5a52-aaa5-51c8bcfb0d01 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1435 |
| aantal_inwoners | 3105 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 5155 |
| buurtcode | BU02130605 |
| buurtnaam | Eerbeekse Enk |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130605 |
| mannen | 1555 |
| meest_voorkomende_postcode | 6961 |
| omgevingsadressendichtheid | 1141 |
| oppervlakte_land_in_ha | 60 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 60 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 33 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 34 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 28 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 21 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 1545 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021306 |
| 057f8d30-c009-5ab8-88ad-89bd3cd35412 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 60 |
| aantal_inwoners | 135 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 216 |
| buurtcode | BU02130606 |
| buurtnaam | Eerbeek Zuid |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130606 |
| mannen | 75 |
| meest_voorkomende_postcode | 6961 |
| omgevingsadressendichtheid | 939 |
| oppervlakte_land_in_ha | 63 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 63 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 34 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 27 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 39 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 24 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 60 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021306 |
| e1a9ecd6-1e1e-5020-947e-be17b1a1263a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 110 |
| aantal_inwoners | 215 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 720 |
| buurtcode | BU02130607 |
| buurtnaam | Het Hungeling |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0213 |
| gemeentenaam | Brummen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 3 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02130607 |
| mannen | 110 |
| meest_voorkomende_postcode | 6961 |
| omgevingsadressendichtheid | 483 |
| oppervlakte_land_in_ha | 30 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 30 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 29 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 62 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 16 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 55 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 19 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 7 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 4 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 9 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 54 |
| percentage_verweduwd | 13 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 110 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021306 |