CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| 93f748e4-aa2b-5226-a6e7-c23fd689774e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 75 |
| aantal_inwoners | 140 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 89 |
| buurtcode | BU02140208 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Kerk Avezaath |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0214 |
| gemeentenaam | Buren |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.9 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02140208 |
| mannen | 70 |
| meest_voorkomende_postcode | 4012 |
| omgevingsadressendichtheid | 148 |
| oppervlakte_land_in_ha | 155 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 155 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 25 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 49 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 35 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 26 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 25 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 25 |
| percentage_ongehuwd | 56 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 9 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 30 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 34 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 13 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 70 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021402 |
| 9c2f2925-856f-5c66-8f51-b0f501f9702c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 75 |
| aantal_inwoners | 190 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 46 |
| buurtcode | BU02140209 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Kapel Avezaath |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0214 |
| gemeentenaam | Buren |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02140209 |
| mannen | 95 |
| meest_voorkomende_postcode | 4016 |
| omgevingsadressendichtheid | 42 |
| oppervlakte_land_in_ha | 415 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 421 |
| oppervlakte_water_in_ha | 6 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 19 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 39 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 42 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 47 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 11 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 36 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 21 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 95 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021402 |
| f8ed0a69-18b9-508e-a9a6-295b0964de4b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1455 |
| aantal_inwoners | 3545 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2387 |
| buurtcode | BU02140300 |
| buurtnaam | Lienden |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0214 |
| gemeentenaam | Buren |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02140300 |
| mannen | 1745 |
| meest_voorkomende_postcode | 4033 |
| omgevingsadressendichtheid | 502 |
| oppervlakte_land_in_ha | 148 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 148 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 29 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 47 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 38 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 32 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 40 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 18 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 26 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 23 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 1800 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021403 |
| 2d5e7b15-c362-56d4-809d-24378da4f3cf | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 225 |
| aantal_inwoners | 510 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 422 |
| buurtcode | BU02140301 |
| buurtnaam | Ommeren met Den Eng |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0214 |
| gemeentenaam | Buren |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02140301 |
| mannen | 255 |
| meest_voorkomende_postcode | 4032 |
| omgevingsadressendichtheid | 124 |
| oppervlakte_land_in_ha | 120 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 120 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 35 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 44 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 33 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 32 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 16 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 30 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 19 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 250 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021403 |
| 7596971e-cd24-51ec-bae4-53f54d204bf5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 120 |
| aantal_inwoners | 310 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 86 |
| buurtcode | BU02140305 |
| buurtnaam | Ommerveld en verspreide huizen polder Meerten |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0214 |
| gemeentenaam | Buren |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02140305 |
| mannen | 155 |
| meest_voorkomende_postcode | 4032 |
| omgevingsadressendichtheid | 50 |
| oppervlakte_land_in_ha | 364 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 412 |
| oppervlakte_water_in_ha | 48 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 30 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 39 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 30 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 17 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 17 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 34 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 19 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 155 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021403 |
| 317c8c99-423b-579f-879f-7c13fb01c99b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 470 |
| aantal_inwoners | 1215 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 164 |
| buurtcode | BU02140306 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Aalst Leutes polder Aalst |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0214 |
| gemeentenaam | Buren |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02140306 |
| mannen | 615 |
| meest_voorkomende_postcode | 4033 |
| omgevingsadressendichtheid | 119 |
| oppervlakte_land_in_ha | 741 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 774 |
| oppervlakte_water_in_ha | 33 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 18 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 51 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 42 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 40 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 41 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 32 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 19 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 600 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021403 |
| 25a4820f-e32a-50e1-9ea5-34fb7d62cde2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 105 |
| aantal_inwoners | 305 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 50 |
| buurtcode | BU02140307 |
| buurtnaam | Verspreide huizen De Mars en Marsdijk |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0214 |
| gemeentenaam | Buren |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.9 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02140307 |
| mannen | 165 |
| meest_voorkomende_postcode | 4033 |
| omgevingsadressendichtheid | 151 |
| oppervlakte_land_in_ha | 610 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 729 |
| oppervlakte_water_in_ha | 120 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 34 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 43 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 23 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 48 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 22 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 17 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 17 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 24 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 21 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 135 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021403 |
| 3834d212-3c55-5111-b0c2-ccb4ca479f63 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 380 |
| aantal_inwoners | 865 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 199 |
| buurtcode | BU02140308 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Lienden |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0214 |
| gemeentenaam | Buren |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02140308 |
| mannen | 450 |
| meest_voorkomende_postcode | 4033 |
| omgevingsadressendichtheid | 339 |
| oppervlakte_land_in_ha | 433 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 453 |
| oppervlakte_water_in_ha | 20 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 41 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 34 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 26 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 16 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 28 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 28 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 18 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 415 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021403 |
| 6a5e9fd1-2f29-51e0-b3a2-718d6e7e1146 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 495 |
| aantal_inwoners | 1065 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1424 |
| buurtcode | BU02140400 |
| buurtnaam | Ingen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0214 |
| gemeentenaam | Buren |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02140400 |
| mannen | 510 |
| meest_voorkomende_postcode | 4031 |
| omgevingsadressendichtheid | 211 |
| oppervlakte_land_in_ha | 75 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 75 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 35 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 43 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 31 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 35 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 44 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 8 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 24 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 560 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021404 |
| c655a54e-5a1e-5ada-aa03-3a0c6a3efff4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 150 |
| aantal_inwoners | 320 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 719 |
| buurtcode | BU02140402 |
| buurtnaam | Klinkenberg |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0214 |
| gemeentenaam | Buren |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02140402 |
| mannen | 160 |
| meest_voorkomende_postcode | 4031 |
| omgevingsadressendichtheid | 146 |
| oppervlakte_land_in_ha | 45 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 45 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 29 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 44 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 34 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 37 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 12 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 7 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 40 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 18 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 160 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK021404 |