CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| 3dc4d7b8-4ece-5138-8880-a544dda04a60 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 855 |
| aantal_inwoners | 1725 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2782 |
| buurtcode | BU02320000 |
| buurtnaam | Epe Centrum |
| dekkingspercentage | 5 |
| gemeentecode | GM0232 |
| gemeentenaam | Epe |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.9 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02320000 |
| mannen | 845 |
| meest_voorkomende_postcode | 8162 |
| omgevingsadressendichtheid | 1430 |
| oppervlakte_land_in_ha | 62 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 62 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 43 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 9 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 21 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 35 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 34 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 11 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 7 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 15 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 26 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 41 |
| percentage_verweduwd | 12 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 880 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK023200 |
| 5fe728f1-804e-54ce-8db1-25f450553537 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 645 |
| aantal_inwoners | 1410 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2950 |
| buurtcode | BU02320001 |
| buurtnaam | Hoge Weerd |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0232 |
| gemeentenaam | Epe |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02320001 |
| mannen | 725 |
| meest_voorkomende_postcode | 8162 |
| omgevingsadressendichtheid | 931 |
| oppervlakte_land_in_ha | 48 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 48 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 38 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_gehuwd | 41 |
| percentage_gescheid | 10 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 35 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 27 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 685 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK023200 |
| a1d33a30-20d0-5419-894b-1f88819abdfd | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 565 |
| aantal_inwoners | 1185 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1387 |
| buurtcode | BU02320002 |
| buurtnaam | Hogeland |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0232 |
| gemeentenaam | Epe |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02320002 |
| mannen | 540 |
| meest_voorkomende_postcode | 8162 |
| omgevingsadressendichtheid | 1136 |
| oppervlakte_land_in_ha | 85 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 85 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 36 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 50 |
| percentage_gescheid | 10 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 23 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 41 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 30 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 10 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 6 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 12 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 45 |
| percentage_verweduwd | 11 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 645 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK023200 |
| b0a6e9e3-e8d3-5cb9-bdf2-14ddb5c76468 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 580 |
| aantal_inwoners | 1175 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 765 |
| buurtcode | BU02320003 |
| buurtnaam | Epe Noord |
| dekkingspercentage | 4 |
| gemeentecode | GM0232 |
| gemeentenaam | Epe |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02320003 |
| mannen | 595 |
| meest_voorkomende_postcode | 8161 |
| omgevingsadressendichtheid | 433 |
| oppervlakte_land_in_ha | 153 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 153 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 36 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 54 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 22 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 43 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 33 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 9 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 9 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 14 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 41 |
| percentage_verweduwd | 7 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 580 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK023200 |
| 3459651f-1fc2-551c-8b50-7bc6c75d705b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 475 |
| aantal_inwoners | 1065 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3732 |
| buurtcode | BU02320004 |
| buurtnaam | Burgerenk |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0232 |
| gemeentenaam | Epe |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02320004 |
| mannen | 515 |
| meest_voorkomende_postcode | 8162 |
| omgevingsadressendichtheid | 971 |
| oppervlakte_land_in_ha | 29 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 29 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 29 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 10 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 37 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 38 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 18 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 32 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 25 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 545 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK023200 |
| 5dd34de9-6bbc-5ef8-924d-8a4dd3c1de6d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 890 |
| aantal_inwoners | 1970 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 5413 |
| buurtcode | BU02320005 |
| buurtnaam | Enkweg |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0232 |
| gemeentenaam | Epe |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02320005 |
| mannen | 980 |
| meest_voorkomende_postcode | 8162 |
| omgevingsadressendichtheid | 1277 |
| oppervlakte_land_in_ha | 36 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 36 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 34 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_gehuwd | 43 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 35 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 16 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 9 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 23 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 985 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK023200 |
| 62b6efb2-109a-5ae7-83ff-b88bfeb1f96d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 285 |
| aantal_inwoners | 560 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3775 |
| buurtcode | BU02320006 |
| buurtnaam | Gildehoek |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0232 |
| gemeentenaam | Epe |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.9 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02320006 |
| mannen | 250 |
| meest_voorkomende_postcode | 8161 |
| omgevingsadressendichtheid | 1592 |
| oppervlakte_land_in_ha | 15 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 15 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 47 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 44 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 20 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 33 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 9 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 8 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 15 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 25 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 43 |
| percentage_verweduwd | 15 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 305 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK023200 |
| b4f48645-747a-5043-9c50-d6a9c45ab79d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 95 |
| aantal_inwoners | 230 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 387 |
| buurtcode | BU02320007 |
| buurtnaam | Kweekweg |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0232 |
| gemeentenaam | Epe |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02320007 |
| mannen | 125 |
| meest_voorkomende_postcode | 8161 |
| omgevingsadressendichtheid | 818 |
| oppervlakte_land_in_ha | 61 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 61 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 41 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 37 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 39 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 21 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 55 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 16 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 29 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 26 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 14 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 105 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK023200 |
| babd2705-375a-5df0-9e3f-7f76c69b8f6d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1200 |
| aantal_inwoners | 2650 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 5078 |
| buurtcode | BU02320008 |
| buurtnaam | Vegtelarij |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0232 |
| gemeentenaam | Epe |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02320008 |
| mannen | 1325 |
| meest_voorkomende_postcode | 8161 |
| omgevingsadressendichtheid | 1063 |
| oppervlakte_land_in_ha | 52 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 52 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 33 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 33 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 42 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 28 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 24 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 1325 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK023200 |
| de86de4c-36b0-545e-8dd9-b445032da535 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 400 |
| aantal_inwoners | 975 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3836 |
| buurtcode | BU02320009 |
| buurtnaam | Klaarbeek |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0232 |
| gemeentenaam | Epe |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02320009 |
| mannen | 460 |
| meest_voorkomende_postcode | 8162 |
| omgevingsadressendichtheid | 1211 |
| oppervlakte_land_in_ha | 25 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 25 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 35 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 39 |
| percentage_gescheid | 9 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 38 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 27 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 42 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 22 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 7 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 17 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 30 |
| percentage_verweduwd | 10 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 510 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK023200 |