CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| 7dd03b1c-3a57-5f0d-aee6-8923910fbb46 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 80 |
| aantal_inwoners | 185 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 452 |
| buurtcode | BU03400303 |
| buurtnaam | Helling Bergweg |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03400303 |
| mannen | 90 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 783 |
| oppervlakte_land_in_ha | 41 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 41 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 24 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 52 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 33 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 42 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 37 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 11 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 15 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 36 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 25 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 90 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034003 |
| b25fdcbd-cffa-55c7-8468-ac356aa300d9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 25 |
| aantal_inwoners | 50 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 21 |
| buurtcode | BU03400401 |
| buurtnaam | Grebbeberg |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03400401 |
| mannen | 30 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 303 |
| oppervlakte_land_in_ha | 229 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 235 |
| oppervlakte_water_in_ha | 6 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 43 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 37 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 38 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 53 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | -99997 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 12 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 43 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 35 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 20 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034004 |
| 0dad653b-c177-5ae0-a0ec-80d6449d2759 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 130 |
| aantal_inwoners | 445 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 164 |
| buurtcode | BU03400501 |
| buurtnaam | Randzone |
| dekkingspercentage | 2 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 3.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03400501 |
| mannen | 225 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 331 |
| oppervlakte_land_in_ha | 271 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 271 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 19 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 50 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 52 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 29 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 38 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 18 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 18 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 25 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 26 |
| percentage_verweduwd | 9 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 220 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034005 |
| cf78ebd7-c1a9-55f7-bb39-a3aa1f7e9170 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 170 |
| aantal_inwoners | 525 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1274 |
| buurtcode | BU03400502 |
| buurtnaam | Veeneind |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 3.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03400502 |
| mannen | 255 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 805 |
| oppervlakte_land_in_ha | 41 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 41 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 15 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 44 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 56 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 29 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 51 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 19 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 19 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 33 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 10 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 270 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034005 |
| 294f5bd4-9697-5051-8590-4d2c38a4c558 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 155 |
| aantal_inwoners | 250 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3077 |
| buurtcode | BU03400503 |
| buurtnaam | Rhenendael |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03400503 |
| mannen | 105 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 716 |
| oppervlakte_land_in_ha | 8 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 8 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 44 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 66 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 54 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 6 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 0 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 0 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | -99997 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 11 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 86 |
| percentage_verweduwd | 23 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 140 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034005 |
| cb707d4d-3605-528d-8b1a-39ea3fdc95f5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 15 |
| aantal_inwoners | 25 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 28 |
| buurtcode | BU03400504 |
| buurtnaam | Prattenburg |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03400504 |
| mannen | 10 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 234 |
| oppervlakte_land_in_ha | 96 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 96 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | -99997 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 30 |
| percentage_gescheid | 22 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 54 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 41 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | -99997 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | -99997 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 41 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 33 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 15 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034005 |
| 607acefd-0b87-5c1f-975d-90c4c2844b12 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 265 |
| aantal_inwoners | 975 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 72 |
| buurtcode | BU03400601 |
| buurtnaam | Binnenveld |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03400601 |
| mannen | 520 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 100 |
| oppervlakte_land_in_ha | 1359 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 1369 |
| oppervlakte_water_in_ha | 11 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 28 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 35 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 50 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 22 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 58 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 17 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 21 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 30 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 16 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 455 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034006 |
| 8b2037d1-7415-5ed3-8db1-c7ca866c9d4d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 310 |
| aantal_inwoners | 920 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3853 |
| buurtcode | BU03400701 |
| buurtnaam | Achterberg |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.9 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03400701 |
| mannen | 440 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 232 |
| oppervlakte_land_in_ha | 24 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 24 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 17 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 50 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 50 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 32 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 21 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 16 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 22 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 19 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 475 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034007 |
| 25802f31-ca78-5a3b-a906-c7d873e1074b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 85 |
| aantal_inwoners | 260 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 6990 |
| buurtcode | BU03400702 |
| buurtnaam | De Horst |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 3.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03400702 |
| mannen | 125 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 234 |
| oppervlakte_land_in_ha | 4 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 4 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 12 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 52 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 60 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 29 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 23 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 24 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 11 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 135 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034007 |
| 201e9ef8-7d7f-5dfa-9048-ba823f608468 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 175 |
| aantal_inwoners | 455 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4479 |
| buurtcode | BU03400703 |
| buurtnaam | Achterberg West |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03400703 |
| mannen | 230 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 341 |
| oppervlakte_land_in_ha | 10 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 10 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 25 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 51 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 42 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 40 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 18 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 17 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 22 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 225 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034007 |