CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| 519fedba-a188-5deb-93e0-f113fcea983b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 100 |
| aantal_inwoners | 235 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 145 |
| buurtcode | BU03400801 |
| buurtnaam | Uiterwaarden Rhenen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03400801 |
| mannen | 110 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 719 |
| oppervlakte_land_in_ha | 163 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 277 |
| oppervlakte_water_in_ha | 114 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 30 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 53 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 28 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 41 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 32 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 9 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 15 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 21 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 42 |
| percentage_verweduwd | 8 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 125 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034008 |
| 48dd19c2-e35f-52b9-8bd8-bf614180af02 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 30 |
| aantal_inwoners | 85 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 175 |
| buurtcode | BU03400901 |
| buurtnaam | Remmerden |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03400901 |
| mannen | 40 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 76 |
| oppervlakte_land_in_ha | 48 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 48 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 23 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 43 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 37 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 40 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 52 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 21 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 18 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 45 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034009 |
| 1b6f7f41-7794-5f97-861c-01fa85b7be58 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 55 |
| aantal_inwoners | 95 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 13 |
| buurtcode | BU03401001 |
| buurtnaam | Heuvelrug Rhenen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03401001 |
| mannen | 50 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 105 |
| oppervlakte_land_in_ha | 727 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 728 |
| oppervlakte_water_in_ha | 1 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 56 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 39 |
| percentage_gescheid | 16 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 21 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 23 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 35 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | -99997 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 12 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 38 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 37 |
| percentage_verweduwd | 10 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 45 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034010 |
| c39926aa-ffae-5d30-b347-da798312e18f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 35 |
| aantal_inwoners | 75 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 12 |
| buurtcode | BU03401101 |
| buurtnaam | Heuvelrug Elst |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03401101 |
| mannen | 35 |
| meest_voorkomende_postcode | 3921 |
| omgevingsadressendichtheid | 281 |
| oppervlakte_land_in_ha | 648 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 648 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 40 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 29 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 50 |
| percentage_gehuwd | 41 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 48 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 23 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 50 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 40 |
| percentage_ongehuwd | 48 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 24 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 29 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 9 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 24 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 45 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034011 |
| 519e0992-ce15-532d-9d35-1352a35bed94 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 10 |
| aantal_inwoners | 20 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 11 |
| buurtcode | BU03401201 |
| buurtnaam | Uiterwaarden Elst |
| dekkingspercentage | 3 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03401201 |
| mannen | 10 |
| meest_voorkomende_postcode | 3921 |
| omgevingsadressendichtheid | 207 |
| oppervlakte_land_in_ha | 141 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 182 |
| oppervlakte_water_in_ha | 42 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | -99997 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 100 |
| percentage_gehuwd | 50 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 100 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | -99997 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | -99997 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 0 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | -99997 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | -99997 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 63 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 10 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034012 |
| dc59f0ae-b6a1-5460-9db4-40ccc01662d6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 225 |
| aantal_inwoners | 555 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1612 |
| buurtcode | BU03401301 |
| buurtnaam | De Vordel |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03401301 |
| mannen | 300 |
| meest_voorkomende_postcode | 3921 |
| omgevingsadressendichtheid | 360 |
| oppervlakte_land_in_ha | 34 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 34 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 28 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 37 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 35 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 16 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 21 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 23 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 255 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034013 |
| 5b09dfe0-f1af-5804-85bc-a3c70e2872f2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1175 |
| aantal_inwoners | 2835 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3860 |
| buurtcode | BU03401302 |
| buurtnaam | Elst Centrum |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03401302 |
| mannen | 1465 |
| meest_voorkomende_postcode | 3921 |
| omgevingsadressendichtheid | 551 |
| oppervlakte_land_in_ha | 74 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 74 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 30 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 36 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 18 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 26 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 19 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 1375 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034013 |
| 1d2fdab1-d523-5a5a-a03e-db656a395960 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 275 |
| aantal_inwoners | 705 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4269 |
| buurtcode | BU03401303 |
| buurtnaam | Het Bosje |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03401303 |
| mannen | 350 |
| meest_voorkomende_postcode | 3921 |
| omgevingsadressendichtheid | 517 |
| oppervlakte_land_in_ha | 17 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 17 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 23 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 49 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 46 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 39 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 16 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 17 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 30 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 23 |
| percentage_verweduwd | 7 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 355 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034013 |
| 7d8e224c-d84b-52a6-9e27-b199b3cd3ead | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 230 |
| aantal_inwoners | 580 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 989 |
| buurtcode | BU03401304 |
| buurtnaam | Elst West |
| dekkingspercentage | 4 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03401304 |
| mannen | 295 |
| meest_voorkomende_postcode | 3922 |
| omgevingsadressendichtheid | 340 |
| oppervlakte_land_in_ha | 58 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 58 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 20 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 52 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 36 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 44 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 39 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 12 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 14 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 39 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 21 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 280 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034013 |
| 9c06d971-3c57-51e3-8a67-3040cf433402 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 175 |
| aantal_inwoners | 405 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 458 |
| buurtcode | BU03420101 |
| buurtnaam | Industrieterrein Soest |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0342 |
| gemeentenaam | Soest |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03420101 |
| mannen | 200 |
| meest_voorkomende_postcode | 3762 |
| omgevingsadressendichtheid | 1600 |
| oppervlakte_land_in_ha | 88 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 88 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 39 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 39 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 30 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 48 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 11 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 31 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 7 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 205 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034201 |