CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| 7a3ba446-009b-5ab7-92b0-64f27efbe194 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1250 |
| aantal_inwoners | 2880 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1989 |
| buurtcode | BU02810009 |
| buurtnaam | Latenstein |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810009 |
| mannen | 1435 |
| meest_voorkomende_postcode | 4005 |
| omgevingsadressendichtheid | 1491 |
| oppervlakte_land_in_ha | 145 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 204 |
| oppervlakte_water_in_ha | 59 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 29 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 38 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 20 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 44 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 26 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 19 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 1440 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028100 |
| c70ed1bc-1cc6-560c-b008-722702289e56 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 515 |
| aantal_inwoners | 1060 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2273 |
| buurtcode | BU02810010 |
| buurtnaam | Tiel-West |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810010 |
| mannen | 535 |
| meest_voorkomende_postcode | 4006 |
| omgevingsadressendichtheid | 1380 |
| oppervlakte_land_in_ha | 47 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 47 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 30 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 25 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 47 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 35 |
| percentage_gehuwd | 39 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 29 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 24 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 50 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 35 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 15 |
| percentage_ongehuwd | 47 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 26 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 23 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 530 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028100 |
| adb93a27-0f22-5b08-a1c3-80ab47e3f496 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1220 |
| aantal_inwoners | 2395 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4901 |
| buurtcode | BU02810011 |
| buurtnaam | Wadenoijenlaan e.o. |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810011 |
| mannen | 1180 |
| meest_voorkomende_postcode | 4006 |
| omgevingsadressendichtheid | 1289 |
| oppervlakte_land_in_ha | 49 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 51 |
| oppervlakte_water_in_ha | 2 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 25 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 20 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 52 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 45 |
| percentage_gehuwd | 32 |
| percentage_gescheid | 12 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 28 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 20 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 45 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 45 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 50 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 28 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 24 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 22 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 1215 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028100 |
| 3adc3f6c-713a-5dcd-af6c-73dc5afaf407 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1255 |
| aantal_inwoners | 3005 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2664 |
| buurtcode | BU02810100 |
| buurtnaam | Elzenpas |
| dekkingspercentage | 3 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810100 |
| mannen | 1440 |
| meest_voorkomende_postcode | 4002 |
| omgevingsadressendichtheid | 1612 |
| oppervlakte_land_in_ha | 113 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 113 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 32 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_gehuwd | 43 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 34 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 39 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 18 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 25 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 34 |
| percentage_verweduwd | 10 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 1570 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028101 |
| 9424d79c-5fb7-50fb-8f83-755c7b58b543 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 870 |
| aantal_inwoners | 2150 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3133 |
| buurtcode | BU02810101 |
| buurtnaam | Westroijen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810101 |
| mannen | 1110 |
| meest_voorkomende_postcode | 4003 |
| omgevingsadressendichtheid | 1644 |
| oppervlakte_land_in_ha | 69 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 71 |
| oppervlakte_water_in_ha | 2 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 20 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 33 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 60 |
| percentage_gehuwd | 40 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 39 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 28 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 30 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 60 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 48 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 18 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 26 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 24 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 1045 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028101 |
| 448abad8-fdd1-528c-8c19-7f0b18be8865 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 25 |
| aantal_inwoners | 65 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 70 |
| buurtcode | BU02810102 |
| buurtnaam | Rauwenhof e.o. |
| dekkingspercentage | 4 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810102 |
| mannen | 35 |
| meest_voorkomende_postcode | 4006 |
| omgevingsadressendichtheid | 839 |
| oppervlakte_land_in_ha | 88 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 93 |
| oppervlakte_water_in_ha | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 33 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 37 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 30 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 44 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 11 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 18 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 11 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 31 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 30 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028101 |
| de774ff4-cf35-5ee1-8219-4418fd585494 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1415 |
| aantal_inwoners | 2875 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3689 |
| buurtcode | BU02810103 |
| buurtnaam | Rauwenhof |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810103 |
| mannen | 1395 |
| meest_voorkomende_postcode | 4003 |
| omgevingsadressendichtheid | 988 |
| oppervlakte_land_in_ha | 78 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 78 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 41 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 40 |
| percentage_gescheid | 10 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 29 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 20 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 25 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 1480 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028101 |
| f540bb14-5474-5a84-ae6e-122dd1103b5f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 905 |
| aantal_inwoners | 2060 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3582 |
| buurtcode | BU02810104 |
| buurtnaam | Drumpt |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810104 |
| mannen | 1040 |
| meest_voorkomende_postcode | 4003 |
| omgevingsadressendichtheid | 958 |
| oppervlakte_land_in_ha | 58 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 58 |
| oppervlakte_water_in_ha | 1 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 30 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 36 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 40 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 20 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 28 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 27 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 1015 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028101 |
| 87c14246-e242-524e-aa7d-24b6b4ef1401 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 5 |
| aantal_inwoners | 5 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | -99997 |
| buurtcode | BU02810107 |
| buurtnaam | Industrieterrein Medel |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810107 |
| mannen | 0 |
| meest_voorkomende_postcode | 4004 |
| omgevingsadressendichtheid | 70 |
| oppervlakte_land_in_ha | 272 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 307 |
| oppervlakte_water_in_ha | 35 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | -99997 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | -99997 |
| percentage_gehuwd | -99997 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | -99997 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | -99997 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | -99997 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | -99997 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | -99997 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 0 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028101 |
| 6587e1af-dbc0-5b6b-9ac7-e30336e790b8 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 80 |
| aantal_inwoners | 180 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 83 |
| buurtcode | BU02810108 |
| buurtnaam | Veluwe |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810108 |
| mannen | 85 |
| meest_voorkomende_postcode | 4003 |
| omgevingsadressendichtheid | 437 |
| oppervlakte_land_in_ha | 215 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 220 |
| oppervlakte_water_in_ha | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 31 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 34 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 35 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 42 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 7 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 34 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 24 |
| percentage_verweduwd | 8 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 95 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028101 |