CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| 87451d55-8929-531f-95ed-0062bee27c26 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 15 |
| aantal_inwoners | 40 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 16 |
| buurtcode | BU02810109 |
| buurtnaam | Industrieterrein Kellen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810109 |
| mannen | 20 |
| meest_voorkomende_postcode | 4004 |
| omgevingsadressendichtheid | 282 |
| oppervlakte_land_in_ha | 245 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 276 |
| oppervlakte_water_in_ha | 31 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 35 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 33 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 41 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 56 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | -99997 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 21 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 41 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 18 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 15 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028101 |
| d4e593bc-69d0-5f0a-9a1c-3667e3c90d19 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 290 |
| aantal_inwoners | 690 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 742 |
| buurtcode | BU02810200 |
| buurtnaam | Wadenoijen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810200 |
| mannen | 350 |
| meest_voorkomende_postcode | 4014 |
| omgevingsadressendichtheid | 181 |
| oppervlakte_land_in_ha | 93 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 96 |
| oppervlakte_water_in_ha | 3 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 28 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 41 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 16 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 19 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 345 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028102 |
| b08c7347-34e5-5b11-9b8c-f18b45575e27 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 200 |
| aantal_inwoners | 500 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 280 |
| buurtcode | BU02810201 |
| buurtnaam | Kapel-Avezaath |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810201 |
| mannen | 250 |
| meest_voorkomende_postcode | 4013 |
| omgevingsadressendichtheid | 152 |
| oppervlakte_land_in_ha | 178 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 187 |
| oppervlakte_water_in_ha | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 26 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 44 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 40 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 44 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 20 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 32 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 250 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028102 |
| 9606e1ca-e3a9-5c83-bbe2-5c18cfdde2af | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 120 |
| aantal_inwoners | 345 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 150 |
| buurtcode | BU02810208 |
| buurtnaam | Kapel-Avezaath e.o. |
| dekkingspercentage | 3 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810208 |
| mannen | 175 |
| meest_voorkomende_postcode | 4013 |
| omgevingsadressendichtheid | 262 |
| oppervlakte_land_in_ha | 231 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 247 |
| oppervlakte_water_in_ha | 15 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 20 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 39 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 47 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 53 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 27 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 15 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 170 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028102 |
| 85a6b4cb-da64-54b8-894a-85c6e722bcb9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 155 |
| aantal_inwoners | 440 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 76 |
| buurtcode | BU02810209 |
| buurtnaam | Wadenoijen e.o. |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810209 |
| mannen | 215 |
| meest_voorkomende_postcode | 4014 |
| omgevingsadressendichtheid | 87 |
| oppervlakte_land_in_ha | 576 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 581 |
| oppervlakte_water_in_ha | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 20 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 44 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 36 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 35 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 17 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 230 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028102 |
| 74a606dd-c6b0-5456-83c7-f6ff7d69b991 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 515 |
| aantal_inwoners | 1335 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4969 |
| buurtcode | BU02810300 |
| buurtnaam | Passewaaij-Noord-West |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810300 |
| mannen | 675 |
| meest_voorkomende_postcode | 4007 |
| omgevingsadressendichtheid | 1072 |
| oppervlakte_land_in_ha | 27 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 27 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 17 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_gehuwd | 49 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 46 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 37 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 42 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 21 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 35 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 16 |
| percentage_verweduwd | 2 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 660 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028103 |
| 2b9a52d1-caa4-59a6-8f92-d45ec81cd532 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 990 |
| aantal_inwoners | 2650 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4423 |
| buurtcode | BU02810301 |
| buurtnaam | Passewaaij-Noord-Oost |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810301 |
| mannen | 1370 |
| meest_voorkomende_postcode | 4007 |
| omgevingsadressendichtheid | 1238 |
| oppervlakte_land_in_ha | 60 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 62 |
| oppervlakte_water_in_ha | 2 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 19 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 48 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 47 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 34 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 15 |
| percentage_verweduwd | 2 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 1285 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028103 |
| e073b625-5c2f-5c67-b08d-53adde09cb1b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 980 |
| aantal_inwoners | 2550 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 6087 |
| buurtcode | BU02810302 |
| buurtnaam | Passewaaij-Zuid-West |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810302 |
| mannen | 1300 |
| meest_voorkomende_postcode | 4007 |
| omgevingsadressendichtheid | 834 |
| oppervlakte_land_in_ha | 42 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 42 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 18 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 49 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 21 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 36 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 13 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 1255 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028103 |
| 9ce366e3-bdd1-55f4-a9cc-af73ca3be697 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1105 |
| aantal_inwoners | 2810 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 6377 |
| buurtcode | BU02810303 |
| buurtnaam | Passewaaij-Zuid-Oost |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810303 |
| mannen | 1405 |
| meest_voorkomende_postcode | 4007 |
| omgevingsadressendichtheid | 951 |
| oppervlakte_land_in_ha | 44 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 44 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 29 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 38 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 48 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 23 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 20 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 52 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 22 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 30 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 26 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 10 |
| percentage_verweduwd | 2 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 1395 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028103 |
| 4b921c4e-e08c-5912-9433-994e630445df | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 65 |
| aantal_inwoners | 160 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 110 |
| buurtcode | BU02810304 |
| buurtnaam | Passewaaij e.o. |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0281 |
| gemeentenaam | Tiel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02810304 |
| mannen | 80 |
| meest_voorkomende_postcode | 4007 |
| omgevingsadressendichtheid | 941 |
| oppervlakte_land_in_ha | 145 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 183 |
| oppervlakte_water_in_ha | 39 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 16 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 55 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 36 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 48 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 40 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 9 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 13 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 37 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 26 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 80 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK028103 |