CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| a0b94d77-ac1a-566e-860f-b75c169b823e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 200 |
| aantal_inwoners | 560 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1173 |
| buurtcode | BU02970204 |
| buurtnaam | Nieuwaal |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0297 |
| gemeentenaam | Zaltbommel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02970204 |
| mannen | 300 |
| meest_voorkomende_postcode | 5313 |
| omgevingsadressendichtheid | 101 |
| oppervlakte_land_in_ha | 48 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 49 |
| oppervlakte_water_in_ha | 1 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 20 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 48 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 47 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 22 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 28 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 23 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 15 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 265 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK029702 |
| cef9ae40-c78d-5074-8f3a-f27080d4643f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 110 |
| aantal_inwoners | 300 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 36 |
| buurtcode | BU02970207 |
| buurtnaam | Verspreide huizen polders Delwijnen en Bruchem |
| dekkingspercentage | 5 |
| gemeentecode | GM0297 |
| gemeentenaam | Zaltbommel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02970207 |
| mannen | 165 |
| meest_voorkomende_postcode | 5316 |
| omgevingsadressendichtheid | 64 |
| oppervlakte_land_in_ha | 823 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 828 |
| oppervlakte_water_in_ha | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 33 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 39 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 28 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 52 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 19 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 26 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 21 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 18 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 130 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK029702 |
| 3756a067-e01c-5f6f-9bef-02eccad690f8 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 180 |
| aantal_inwoners | 520 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 77 |
| buurtcode | BU02970208 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Kerkwijk en Bruchem |
| dekkingspercentage | 5 |
| gemeentecode | GM0297 |
| gemeentenaam | Zaltbommel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.9 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02970208 |
| mannen | 270 |
| meest_voorkomende_postcode | 5314 |
| omgevingsadressendichtheid | 161 |
| oppervlakte_land_in_ha | 678 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 683 |
| oppervlakte_water_in_ha | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 21 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 51 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 29 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 50 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 20 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 17 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 24 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 15 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 255 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK029702 |
| 204d4dbb-9eb8-5bd1-83ab-81a17d0111a1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 350 |
| aantal_inwoners | 790 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 81 |
| buurtcode | BU02970209 |
| buurtnaam | Verspreide huizen polders Gameren en Nieuwaal |
| dekkingspercentage | 5 |
| gemeentecode | GM0297 |
| gemeentenaam | Zaltbommel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02970209 |
| mannen | 405 |
| meest_voorkomende_postcode | 5311 |
| omgevingsadressendichtheid | 189 |
| oppervlakte_land_in_ha | 974 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 1153 |
| oppervlakte_water_in_ha | 178 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 25 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 44 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 70 |
| percentage_gehuwd | 40 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 31 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 25 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 70 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 25 |
| percentage_ongehuwd | 53 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 21 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 17 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 32 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 16 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 13 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 385 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK029702 |
| 1888c0d0-8de4-5572-b329-7e25d48f4c0d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 460 |
| aantal_inwoners | 1380 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1638 |
| buurtcode | BU02970300 |
| buurtnaam | Nederhemert-Noordzijde |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0297 |
| gemeentenaam | Zaltbommel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02970300 |
| mannen | 690 |
| meest_voorkomende_postcode | 5317 |
| omgevingsadressendichtheid | 190 |
| oppervlakte_land_in_ha | 84 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 92 |
| oppervlakte_water_in_ha | 7 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 22 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 46 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 32 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 47 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 25 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 21 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 22 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 17 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 700 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK029703 |
| 03aa370e-2325-55e5-9ed8-5d399a31ec86 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 15 |
| aantal_inwoners | 25 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 126 |
| buurtcode | BU02970301 |
| buurtnaam | Nederhemert-Zuidzijde |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0297 |
| gemeentenaam | Zaltbommel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02970301 |
| mannen | 10 |
| meest_voorkomende_postcode | 5317 |
| omgevingsadressendichtheid | 56 |
| oppervlakte_land_in_ha | 21 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 21 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | -99997 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 56 |
| percentage_gescheid | 30 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 53 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | -99997 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 0 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 0 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 41 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 52 |
| percentage_verweduwd | 0 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 15 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK029703 |
| 2eed989e-23fd-57a1-a2d9-e143cda89081 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 125 |
| aantal_inwoners | 415 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 55 |
| buurtcode | BU02970309 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Nederhemert |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0297 |
| gemeentenaam | Zaltbommel |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 3.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02970309 |
| mannen | 220 |
| meest_voorkomende_postcode | 5317 |
| omgevingsadressendichtheid | 160 |
| oppervlakte_land_in_ha | 745 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 887 |
| oppervlakte_water_in_ha | 142 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 23 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 50 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 27 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 53 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 31 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 29 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 20 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 8 |
| percentage_verweduwd | 2 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 195 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK029703 |
| 0f974480-ada3-586d-a0fc-61620cabf856 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 955 |
| aantal_inwoners | 1460 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3015 |
| buurtcode | BU02990000 |
| buurtnaam | Centrum |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0299 |
| gemeentenaam | Zevenaar |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02990000 |
| mannen | 700 |
| meest_voorkomende_postcode | 6901 |
| omgevingsadressendichtheid | 1859 |
| oppervlakte_land_in_ha | 48 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 48 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 63 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 31 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 11 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 25 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 6 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 8 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 28 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 19 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 40 |
| percentage_verweduwd | 16 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 760 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK029900 |
| 1020f717-fa35-5582-91b7-bc221b3217d8 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 665 |
| aantal_inwoners | 1485 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4037 |
| buurtcode | BU02990001 |
| buurtnaam | Molenwijk |
| dekkingspercentage | 2 |
| gemeentecode | GM0299 |
| gemeentenaam | Zevenaar |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02990001 |
| mannen | 730 |
| meest_voorkomende_postcode | 6901 |
| omgevingsadressendichtheid | 1992 |
| oppervlakte_land_in_ha | 37 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 37 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 33 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 40 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 34 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 25 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 755 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK029900 |
| c3fa4216-4683-57c7-af25-3bb543f1a969 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 790 |
| aantal_inwoners | 1650 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4914 |
| buurtcode | BU02990002 |
| buurtnaam | Het Grieth |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0299 |
| gemeentenaam | Zevenaar |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU02990002 |
| mannen | 795 |
| meest_voorkomende_postcode | 6901 |
| omgevingsadressendichtheid | 2256 |
| oppervlakte_land_in_ha | 34 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 34 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 37 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_gehuwd | 41 |
| percentage_gescheid | 9 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 30 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 33 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 24 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 30 |
| percentage_verweduwd | 7 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 860 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK029900 |