CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| 17f28511-fa8d-55a7-9a1e-4e443b95b71f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 220 |
| aantal_inwoners | 640 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 187 |
| buurtcode | BU03350103 |
| buurtnaam | Heeswijk |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0335 |
| gemeentenaam | Montfoort |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03350103 |
| mannen | 320 |
| meest_voorkomende_postcode | 3417 |
| omgevingsadressendichtheid | 427 |
| oppervlakte_land_in_ha | 342 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 345 |
| oppervlakte_water_in_ha | 4 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 18 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 52 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 29 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 49 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 17 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 16 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 37 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 14 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 315 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK033501 |
| bbc88392-d376-5540-94e3-466b505db8ea | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 95 |
| aantal_inwoners | 240 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 27 |
| buurtcode | BU03350108 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Linschoten |
| dekkingspercentage | 4 |
| gemeentecode | GM0335 |
| gemeentenaam | Montfoort |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03350108 |
| mannen | 125 |
| meest_voorkomende_postcode | 3461 |
| omgevingsadressendichtheid | 281 |
| oppervlakte_land_in_ha | 900 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 910 |
| oppervlakte_water_in_ha | 9 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 15 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 32 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 42 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 26 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 15 |
| percentage_ongehuwd | 48 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 17 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 16 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 33 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 16 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 115 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK033501 |
| 87f7a9bf-0fe1-5b29-beb2-49ee2d141dd6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 175 |
| aantal_inwoners | 445 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 77 |
| buurtcode | BU03350109 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Mastwijk |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0335 |
| gemeentenaam | Montfoort |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03350109 |
| mannen | 230 |
| meest_voorkomende_postcode | 3417 |
| omgevingsadressendichtheid | 300 |
| oppervlakte_land_in_ha | 576 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 589 |
| oppervlakte_water_in_ha | 13 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 27 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 39 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 42 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 31 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 50 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 17 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 16 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 33 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 21 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 220 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK033501 |
| 1fe5ab2b-8457-5c3f-850e-837d3efe698f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 135 |
| aantal_inwoners | 320 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 179 |
| buurtcode | BU03350200 |
| buurtnaam | Willeskop |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0335 |
| gemeentenaam | Montfoort |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03350200 |
| mannen | 160 |
| meest_voorkomende_postcode | 3417 |
| omgevingsadressendichtheid | 68 |
| oppervlakte_land_in_ha | 179 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 183 |
| oppervlakte_water_in_ha | 4 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 35 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 41 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 36 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 29 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 50 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 16 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 24 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 160 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK033502 |
| d7ef8e6f-3c37-5a22-a34a-cc464be29b4a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 55 |
| aantal_inwoners | 140 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 191 |
| buurtcode | BU03350201 |
| buurtnaam | Blokland |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0335 |
| gemeentenaam | Montfoort |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03350201 |
| mannen | 75 |
| meest_voorkomende_postcode | 3417 |
| omgevingsadressendichtheid | 227 |
| oppervlakte_land_in_ha | 73 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 73 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 17 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_gehuwd | 51 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 37 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 46 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 95 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 44 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 15 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 34 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 26 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 65 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK033502 |
| 28b7ff1f-2a5f-5b88-8636-e08efe79f873 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 90 |
| aantal_inwoners | 240 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 842 |
| buurtcode | BU03350202 |
| buurtnaam | Beneden Kerkweg |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0335 |
| gemeentenaam | Montfoort |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03350202 |
| mannen | 125 |
| meest_voorkomende_postcode | 3417 |
| omgevingsadressendichtheid | 545 |
| oppervlakte_land_in_ha | 28 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 29 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 25 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 49 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 41 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 17 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 42 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 13 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 115 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK033502 |
| f7645f21-adff-5243-a741-6d53c538d620 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 5 |
| aantal_inwoners | 15 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2 |
| buurtcode | BU03350209 |
| buurtnaam | Verspreide huizen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0335 |
| gemeentenaam | Montfoort |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 3.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03350209 |
| mannen | 10 |
| meest_voorkomende_postcode | 3417 |
| omgevingsadressendichtheid | 268 |
| oppervlakte_land_in_ha | 899 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 917 |
| oppervlakte_water_in_ha | 18 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | -99997 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 100 |
| percentage_gehuwd | 47 |
| percentage_gescheid | 0 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 100 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 0 |
| percentage_ongehuwd | 53 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | -99997 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | -99997 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 47 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | -99997 |
| percentage_verweduwd | 0 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 10 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK033502 |
| e363c116-4582-5ece-825e-491183595f2a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1485 |
| aantal_inwoners | 3605 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3226 |
| buurtcode | BU03390000 |
| buurtnaam | Renswoude |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0339 |
| gemeentenaam | Renswoude |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03390000 |
| mannen | 1790 |
| meest_voorkomende_postcode | 3927 |
| omgevingsadressendichtheid | 620 |
| oppervlakte_land_in_ha | 112 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 114 |
| oppervlakte_water_in_ha | 2 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 30 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 47 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 38 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 32 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 19 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 24 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 24 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 1820 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK033900 |
| 32691441-5ce3-53eb-b15f-c091d64c74af | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 785 |
| aantal_inwoners | 2175 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 126 |
| buurtcode | BU03390009 |
| buurtnaam | Verspreide huizen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0339 |
| gemeentenaam | Renswoude |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03390009 |
| mannen | 1115 |
| meest_voorkomende_postcode | 3927 |
| omgevingsadressendichtheid | 381 |
| oppervlakte_land_in_ha | 1727 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 1737 |
| oppervlakte_water_in_ha | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 24 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 48 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 29 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 48 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 23 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 14 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 27 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 25 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 11 |
| percentage_verweduwd | 2 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 1065 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK033900 |
| bd4ccf6e-2a93-5291-b454-63c5795850d5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 615 |
| aantal_inwoners | 1075 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 5701 |
| buurtcode | BU03400001 |
| buurtnaam | Rhenen Binnenstad |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0340 |
| gemeentenaam | Rhenen |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03400001 |
| mannen | 540 |
| meest_voorkomende_postcode | 3911 |
| omgevingsadressendichtheid | 1347 |
| oppervlakte_land_in_ha | 19 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 19 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 55 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 33 |
| percentage_gescheid | 12 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 21 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 24 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 49 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 10 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 30 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 26 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 24 |
| percentage_verweduwd | 7 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 540 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK034000 |