CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| efb42eed-742a-5ea3-8d06-42bb6f632431 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 0 |
| aantal_inwoners | 0 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | -99997 |
| buurtcode | BU03760108 |
| buurtnaam | Stichtsebrug |
| dekkingspercentage | 6 |
| gemeentecode | GM0376 |
| gemeentenaam | Blaricum |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | -99997 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03760108 |
| mannen | 0 |
| meest_voorkomende_postcode | 1261 |
| omgevingsadressendichtheid | 81 |
| oppervlakte_land_in_ha | 24 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 24 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | -99997 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | -99997 |
| percentage_gehuwd | -99997 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | -99997 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | -99997 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | -99997 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | -99997 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | -99997 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 0 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK037601 |
| 93ba6756-40bc-5e9c-b3aa-8db30b632799 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 0 |
| aantal_inwoners | 0 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | -99997 |
| buurtcode | BU03760109 |
| buurtnaam | Warandepark-De Eng |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0376 |
| gemeentenaam | Blaricum |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | -99997 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03760109 |
| mannen | 0 |
| meest_voorkomende_postcode | 1261 |
| omgevingsadressendichtheid | 703 |
| oppervlakte_land_in_ha | 111 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 111 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | -99997 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | -99997 |
| percentage_gehuwd | -99997 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | -99997 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | -99997 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | -99997 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | -99997 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | -99997 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 0 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK037601 |
| 451b3b03-8610-5007-ad29-0e8dda4741fa | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1735 |
| aantal_inwoners | 3925 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2442 |
| buurtcode | BU03770000 |
| buurtnaam | Bloemendaal |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0377 |
| gemeentenaam | Bloemendaal |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03770000 |
| mannen | 1905 |
| meest_voorkomende_postcode | 2061 |
| omgevingsadressendichtheid | 1469 |
| oppervlakte_land_in_ha | 161 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 162 |
| oppervlakte_water_in_ha | 1 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 35 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 35 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 30 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 12 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 32 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 27 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 2020 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK037700 |
| ec3a3e73-1686-51d1-b132-222c8ca4169b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 270 |
| aantal_inwoners | 450 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3005 |
| buurtcode | BU03770001 |
| buurtnaam | Veen en Duin |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0377 |
| gemeentenaam | Bloemendaal |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03770001 |
| mannen | 195 |
| meest_voorkomende_postcode | 2061 |
| omgevingsadressendichtheid | 1536 |
| oppervlakte_land_in_ha | 15 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 15 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 55 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 70 |
| percentage_gehuwd | 29 |
| percentage_gescheid | 16 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 19 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 26 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 70 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 10 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 7 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 20 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 34 |
| percentage_verweduwd | 8 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 255 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK037700 |
| 5ab1c5b4-d9c0-57cf-b90e-7aac597931b6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 180 |
| aantal_inwoners | 330 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1785 |
| buurtcode | BU03770002 |
| buurtnaam | Wildhoef |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0377 |
| gemeentenaam | Bloemendaal |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03770002 |
| mannen | 120 |
| meest_voorkomende_postcode | 2061 |
| omgevingsadressendichtheid | 1426 |
| oppervlakte_land_in_ha | 19 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 19 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 76 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 30 |
| percentage_gescheid | 22 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 6 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 18 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 17 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 5 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 4 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 11 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 78 |
| percentage_verweduwd | 32 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 205 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK037700 |
| bc894008-3fdc-55fc-a5e9-92d2d3dca43d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 470 |
| aantal_inwoners | 995 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1438 |
| buurtcode | BU03770003 |
| buurtnaam | Duinlustpark |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0377 |
| gemeentenaam | Bloemendaal |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03770003 |
| mannen | 465 |
| meest_voorkomende_postcode | 2061 |
| omgevingsadressendichtheid | 1055 |
| oppervlakte_land_in_ha | 69 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 69 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 38 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 39 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 34 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 28 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 47 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 16 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 32 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 26 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 530 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK037700 |
| fc25ead8-2914-553e-abd8-e0788a5ed552 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 285 |
| aantal_inwoners | 740 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1259 |
| buurtcode | BU03770004 |
| buurtnaam | Provinciaal Ziekenhuis |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0377 |
| gemeentenaam | Bloemendaal |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03770004 |
| mannen | 360 |
| meest_voorkomende_postcode | 2061 |
| omgevingsadressendichtheid | 605 |
| oppervlakte_land_in_ha | 59 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 60 |
| oppervlakte_water_in_ha | 1 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 29 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 42 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 28 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 49 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 10 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 34 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 23 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 385 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK037700 |
| eee7fa3b-5ed7-5639-8d98-dc2429ed5edb | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 65 |
| aantal_inwoners | 205 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4307 |
| buurtcode | BU03770005 |
| buurtnaam | De Rijp |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0377 |
| gemeentenaam | Bloemendaal |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03770005 |
| mannen | 65 |
| meest_voorkomende_postcode | 2061 |
| omgevingsadressendichtheid | 1271 |
| oppervlakte_land_in_ha | 5 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 5 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 80 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 21 |
| percentage_gescheid | 15 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 18 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 7 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 0 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 0 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 0 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | -99997 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 98 |
| percentage_verweduwd | 57 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 140 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK037700 |
| bbc3d5d7-a718-5e39-9a4a-0c9db43761ba | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 50 |
| aantal_inwoners | 100 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 6 |
| buurtcode | BU03770009 |
| buurtnaam | Verspreide huizen Bloemendaal |
| dekkingspercentage | 2 |
| gemeentecode | GM0377 |
| gemeentenaam | Bloemendaal |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03770009 |
| mannen | 50 |
| meest_voorkomende_postcode | 2051 |
| omgevingsadressendichtheid | 161 |
| oppervlakte_land_in_ha | 1699 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 1747 |
| oppervlakte_water_in_ha | 48 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 34 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 11 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 28 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 38 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 15 |
| percentage_ongehuwd | 37 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 16 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 26 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 35 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 50 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK037700 |
| cfb0dfba-2bf0-5ce2-ac46-78514fd789cb | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1550 |
| aantal_inwoners | 3955 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4307 |
| buurtcode | BU03770100 |
| buurtnaam | Overveen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0377 |
| gemeentenaam | Bloemendaal |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.6 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU03770100 |
| mannen | 1945 |
| meest_voorkomende_postcode | 2051 |
| omgevingsadressendichtheid | 1961 |
| oppervlakte_land_in_ha | 92 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 92 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 25 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_gehuwd | 44 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 43 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 32 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 80 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 48 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 21 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 12 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 16 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 31 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 21 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 2010 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK037701 |