CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| a461b784-76f4-5c81-a12d-8ea2066f51b0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 0 |
| aantal_inwoners | 0 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | -99997 |
| buurtcode | BU05180170 |
| buurtnaam | Oostduinen |
| dekkingspercentage | 5 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | -99997 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05180170 |
| mannen | 0 |
| meest_voorkomende_postcode | 2597 |
| omgevingsadressendichtheid | 661 |
| oppervlakte_land_in_ha | 312 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 322 |
| oppervlakte_water_in_ha | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | -99997 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | -99997 |
| percentage_gehuwd | -99997 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | -99997 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | -99997 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | -99997 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | -99997 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | -99997 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 0 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051801 |
| 077672f6-50b5-5b08-b13f-d9f5b776895a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 4305 |
| aantal_inwoners | 8365 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 7879 |
| buurtcode | BU05180271 |
| buurtnaam | Belgisch Park |
| dekkingspercentage | 3 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.9 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05180271 |
| mannen | 4065 |
| meest_voorkomende_postcode | 2587 |
| omgevingsadressendichtheid | 2518 |
| oppervlakte_land_in_ha | 106 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 106 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 15 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 15 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 50 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 60 |
| percentage_gehuwd | 32 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 26 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 24 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 20 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 60 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 20 |
| percentage_ongehuwd | 56 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 21 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 1 |
| vrouwen | 4290 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051802 |
| 5a1063e5-bfd3-592d-b474-3e83af0dd765 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 540 |
| aantal_inwoners | 1055 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2550 |
| buurtcode | BU05180373 |
| buurtnaam | Westbroekpark |
| dekkingspercentage | 4 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.9 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05180373 |
| mannen | 475 |
| meest_voorkomende_postcode | 2597 |
| omgevingsadressendichtheid | 2444 |
| oppervlakte_land_in_ha | 41 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 46 |
| oppervlakte_water_in_ha | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 15 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 46 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 60 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 9 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 18 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 35 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 20 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 60 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 20 |
| percentage_ongehuwd | 33 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 10 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 8 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 9 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 23 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 50 |
| percentage_verweduwd | 12 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 575 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051803 |
| 534fad3c-276e-5fe6-b384-9e8039aa44ba | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 610 |
| aantal_inwoners | 1315 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1010 |
| buurtcode | BU05180374 |
| buurtnaam | Duttendel |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05180374 |
| mannen | 580 |
| meest_voorkomende_postcode | 2597 |
| omgevingsadressendichtheid | 1272 |
| oppervlakte_land_in_ha | 130 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 133 |
| oppervlakte_water_in_ha | 3 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 15 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 46 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 60 |
| percentage_gehuwd | 38 |
| percentage_gescheid | 9 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 28 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 27 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 20 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 60 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 15 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 18 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 28 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 30 |
| percentage_verweduwd | 8 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 730 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051803 |
| 0832f4c7-b86d-5f54-837d-e0f5d1228ed7 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 800 |
| aantal_inwoners | 1695 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 5988 |
| buurtcode | BU05180448 |
| buurtnaam | Nassaubuurt |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05180448 |
| mannen | 825 |
| meest_voorkomende_postcode | 2596 |
| omgevingsadressendichtheid | 3424 |
| oppervlakte_land_in_ha | 28 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 29 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 15 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 15 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 42 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 55 |
| percentage_gehuwd | 40 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 32 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 26 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 25 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 55 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 20 |
| percentage_ongehuwd | 51 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 1 |
| vrouwen | 870 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051804 |
| c07d9eb0-0018-5879-afc7-31f234bfcbed | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1235 |
| aantal_inwoners | 2320 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 7884 |
| buurtcode | BU05180475 |
| buurtnaam | Uilennest |
| dekkingspercentage | 3 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05180475 |
| mannen | 1095 |
| meest_voorkomende_postcode | 2597 |
| omgevingsadressendichtheid | 1996 |
| oppervlakte_land_in_ha | 29 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 30 |
| oppervlakte_water_in_ha | 1 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 20 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 15 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 53 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 50 |
| percentage_gehuwd | 34 |
| percentage_gescheid | 9 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 23 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 24 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 25 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 50 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 20 |
| percentage_ongehuwd | 52 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 14 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 8 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 24 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 28 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 26 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 1235 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051804 |
| a42e7d27-122f-5183-bc7d-ec5061e37da7 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1460 |
| aantal_inwoners | 2660 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3826 |
| buurtcode | BU05180476 |
| buurtnaam | Duinzigt |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.7 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05180476 |
| mannen | 1160 |
| meest_voorkomende_postcode | 2597 |
| omgevingsadressendichtheid | 1401 |
| oppervlakte_land_in_ha | 69 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 70 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 15 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 55 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 55 |
| percentage_gehuwd | 39 |
| percentage_gescheid | 11 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 15 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 30 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 25 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 55 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 20 |
| percentage_ongehuwd | 33 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 9 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 6 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 14 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 19 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 51 |
| percentage_verweduwd | 17 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 1500 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051804 |
| 063aa51f-7e1a-58e9-9f08-f0c6765741dd | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1735 |
| aantal_inwoners | 4085 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 6369 |
| buurtcode | BU05180477 |
| buurtnaam | Waalsdorp |
| dekkingspercentage | 5 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05180477 |
| mannen | 1970 |
| meest_voorkomende_postcode | 2597 |
| omgevingsadressendichtheid | 2143 |
| oppervlakte_land_in_ha | 64 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 65 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 15 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 15 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 10 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 35 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 55 |
| percentage_gehuwd | 40 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 40 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 25 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 20 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 55 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 20 |
| percentage_ongehuwd | 50 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 22 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 11 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 17 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 30 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 21 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 2120 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051804 |
| cc282e5d-c62b-58f7-b598-c72febd955b8 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 890 |
| aantal_inwoners | 2000 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3898 |
| buurtcode | BU05180478 |
| buurtnaam | Arendsdorp |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.1 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05180478 |
| mannen | 970 |
| meest_voorkomende_postcode | 2596 |
| omgevingsadressendichtheid | 2955 |
| oppervlakte_land_in_ha | 51 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 55 |
| oppervlakte_water_in_ha | 4 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 15 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 25 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 43 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 45 |
| percentage_gehuwd | 38 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 30 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 27 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 25 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 45 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 30 |
| percentage_ongehuwd | 47 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 18 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 8 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 24 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 26 |
| percentage_verweduwd | 7 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 1 |
| vrouwen | 1025 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051804 |
| 04d1e6d6-45f9-5880-be02-b913199f79a4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1075 |
| aantal_inwoners | 2465 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 9637 |
| buurtcode | BU05180479 |
| buurtnaam | Van Hoytemastraat e.o. |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05180479 |
| mannen | 1185 |
| meest_voorkomende_postcode | 2596 |
| omgevingsadressendichtheid | 2521 |
| oppervlakte_land_in_ha | 26 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 26 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 15 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 15 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 34 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 55 |
| percentage_gehuwd | 39 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 39 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 27 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 25 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 55 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 25 |
| percentage_ongehuwd | 51 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 20 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 9 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 24 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 18 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 1 |
| vrouwen | 1280 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051804 |