CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| ea22f6eb-a03c-59f3-9985-dfbc1e8e44cc | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 380 |
| aantal_inwoners | 810 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1569 |
| buurtcode | BU05184110 |
| buurtnaam | De Reef |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05184110 |
| mannen | 435 |
| meest_voorkomende_postcode | 2496 |
| omgevingsadressendichtheid | 1216 |
| oppervlakte_land_in_ha | 52 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 62 |
| oppervlakte_water_in_ha | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 35 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 35 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 51 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 25 |
| percentage_gehuwd | 24 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 36 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 13 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 70 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 25 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 69 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 24 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 42 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 15 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 4 |
| percentage_verweduwd | 0 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 380 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051841 |
| 6f4c931d-e03e-55af-bc06-a410f63976cc | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 665 |
| aantal_inwoners | 1895 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2764 |
| buurtcode | BU05184208 |
| buurtnaam | Bosweide |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.9 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05184208 |
| mannen | 960 |
| meest_voorkomende_postcode | 2496 |
| omgevingsadressendichtheid | 1474 |
| oppervlakte_land_in_ha | 68 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 74 |
| oppervlakte_water_in_ha | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 15 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 12 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 55 |
| percentage_gehuwd | 51 |
| percentage_gescheid | 4 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 55 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 25 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 55 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 15 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 15 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 17 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 12 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 41 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 14 |
| percentage_verweduwd | 2 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 930 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051842 |
| ba0e61f7-f917-5d07-a293-eeed45c66232 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 0 |
| aantal_inwoners | 0 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | -99997 |
| buurtcode | BU05184209 |
| buurtnaam | Tedingerbroek |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | -99997 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05184209 |
| mannen | 0 |
| meest_voorkomende_postcode | 2496 |
| omgevingsadressendichtheid | 808 |
| oppervlakte_land_in_ha | 41 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 50 |
| oppervlakte_water_in_ha | 9 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | -99997 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | -99997 |
| percentage_gehuwd | -99997 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | -99997 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | -99997 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | -99997 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | -99997 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | -99997 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | -99997 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 0 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051842 |
| ca943323-0a94-5070-985d-53a179d8b08e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 790 |
| aantal_inwoners | 1805 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 5365 |
| buurtcode | BU05184211 |
| buurtnaam | De Venen |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05184211 |
| mannen | 940 |
| meest_voorkomende_postcode | 2496 |
| omgevingsadressendichtheid | 1594 |
| oppervlakte_land_in_ha | 34 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 35 |
| oppervlakte_water_in_ha | 2 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 25 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 30 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 39 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 40 |
| percentage_gehuwd | 31 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 43 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 18 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 50 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 40 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 60 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 24 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 10 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 35 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 23 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 8 |
| percentage_verweduwd | 1 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 870 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051842 |
| 34dde06f-05cf-5add-93ed-d2f66d59aa78 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 2825 |
| aantal_inwoners | 7045 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 8409 |
| buurtcode | BU05184212 |
| buurtnaam | Morgenweide |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05184212 |
| mannen | 3525 |
| meest_voorkomende_postcode | 2496 |
| omgevingsadressendichtheid | 1973 |
| oppervlakte_land_in_ha | 84 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 87 |
| oppervlakte_water_in_ha | 4 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 20 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 25 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 28 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 45 |
| percentage_gehuwd | 35 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 51 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 21 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 45 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 45 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 54 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 19 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 26 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 31 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 10 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 3520 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051842 |
| 61ad5359-7857-54f9-a3fc-2aeb9ed00c43 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 2150 |
| aantal_inwoners | 5435 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 9777 |
| buurtcode | BU05184213 |
| buurtnaam | Singels |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05184213 |
| mannen | 2695 |
| meest_voorkomende_postcode | 2497 |
| omgevingsadressendichtheid | 1669 |
| oppervlakte_land_in_ha | 56 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 57 |
| oppervlakte_water_in_ha | 2 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 20 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 20 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 27 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 45 |
| percentage_gehuwd | 39 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 48 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 25 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 40 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 45 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 51 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 33 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 14 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 2740 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051842 |
| 25f5d15a-b6d2-53b0-9f2d-e5e6701c2378 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1815 |
| aantal_inwoners | 4675 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 5662 |
| buurtcode | BU05184214 |
| buurtnaam | Waterbuurt |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05184214 |
| mannen | 2340 |
| meest_voorkomende_postcode | 2497 |
| omgevingsadressendichtheid | 1766 |
| oppervlakte_land_in_ha | 83 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 107 |
| oppervlakte_water_in_ha | 24 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 20 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 20 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 25 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 50 |
| percentage_gehuwd | 35 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 50 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 25 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 40 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 50 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 55 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 32 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 11 |
| percentage_verweduwd | 2 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 2 |
| vrouwen | 2335 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051842 |
| 71d8ece9-0b37-5197-ae66-34cfcb5e511a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 1945 |
| aantal_inwoners | 5665 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 6638 |
| buurtcode | BU05184215 |
| buurtnaam | De Bras |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.9 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05184215 |
| mannen | 2795 |
| meest_voorkomende_postcode | 2498 |
| omgevingsadressendichtheid | 1091 |
| oppervlakte_land_in_ha | 85 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 95 |
| oppervlakte_water_in_ha | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 10 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 5 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 16 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 65 |
| percentage_gehuwd | 38 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 63 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 20 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 25 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 65 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 55 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 18 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 20 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 15 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 39 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 7 |
| percentage_verweduwd | 1 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 2865 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051842 |
| 20b3b0a7-97b4-5ab6-a1e0-59fdb1bfc571 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 50 |
| aantal_inwoners | 105 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 84 |
| buurtcode | BU05184316 |
| buurtnaam | Vlietzoom-Oost |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05184316 |
| mannen | 55 |
| meest_voorkomende_postcode | 2491 |
| omgevingsadressendichtheid | 1423 |
| oppervlakte_land_in_ha | 129 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 133 |
| oppervlakte_water_in_ha | 4 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 10 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | -99997 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 36 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 70 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 12 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 30 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 15 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 70 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 15 |
| percentage_ongehuwd | 41 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 11 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 8 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 19 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 27 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 34 |
| percentage_verweduwd | -99997 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 55 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051843 |
| cae0feb2-397d-596c-8c61-4e682a88de33 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 20 |
| aantal_inwoners | 40 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 25 |
| buurtcode | BU05184317 |
| buurtnaam | De Rivieren |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0518 |
| gemeentenaam | 's-Gravenhage |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU05184317 |
| mannen | 15 |
| meest_voorkomende_postcode | 2491 |
| omgevingsadressendichtheid | 1271 |
| oppervlakte_land_in_ha | 166 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 171 |
| oppervlakte_water_in_ha | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 37 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 70 |
| percentage_gehuwd | 33 |
| percentage_gescheid | -99997 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 42 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | -99997 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 70 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | -99997 |
| percentage_ongehuwd | 57 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 21 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | -99997 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 31 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 33 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | -99997 |
| percentage_verweduwd | 0 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 25 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK051843 |