CBS Wijken en Buurten 2025 - Buurten
Buurten
Het Bestand Wijk- en Buurtkaart 2025 bevat de geometrie van alle gemeenten, wijken en buurten in Nederland met als attribuut een aantal statistische kerncijfers. De begrenzingen van wijken en buurten zijn voor een groot deel gebaseerd op wat de gemeenten aan het CBS doorgeven. De gemeentegrens is afkomstig uit de BRK van het Kadaster. De land-watergrens uit het Bestand Bodemgebruik 2017.
Filters
| 7dd191af-8d56-54be-96f6-e0599fc87e05 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 365 |
| aantal_inwoners | 950 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 64 |
| buurtcode | BU06680601 |
| buurtnaam | Buitengebied Dreumel |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0668 |
| gemeentenaam | West Maas en Waal |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU06680601 |
| mannen | 495 |
| meest_voorkomende_postcode | 6621 |
| omgevingsadressendichtheid | 169 |
| oppervlakte_land_in_ha | 1488 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 1727 |
| oppervlakte_water_in_ha | 239 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 21 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 5 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 40 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 38 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 13 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 34 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 17 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 455 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK066806 |
| d8f10c88-9bc2-5745-9377-4e5885107066 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 360 |
| aantal_inwoners | 790 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1739 |
| buurtcode | BU06680700 |
| buurtnaam | Kern Maasbommel |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0668 |
| gemeentenaam | West Maas en Waal |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU06680700 |
| mannen | 395 |
| meest_voorkomende_postcode | 6627 |
| omgevingsadressendichtheid | 193 |
| oppervlakte_land_in_ha | 46 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 46 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 30 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 43 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 30 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 40 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 46 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 9 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 26 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 30 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 23 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 395 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK066807 |
| 8d0bf2e9-f31b-5a63-8a4b-35bd5d3c8cf7 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 280 |
| aantal_inwoners | 650 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 73 |
| buurtcode | BU06680701 |
| buurtnaam | Buitengebied Maasbommel |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0668 |
| gemeentenaam | West Maas en Waal |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU06680701 |
| mannen | 340 |
| meest_voorkomende_postcode | 6627 |
| omgevingsadressendichtheid | 119 |
| oppervlakte_land_in_ha | 889 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 1022 |
| oppervlakte_water_in_ha | 133 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 27 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 11 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 30 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 43 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 85 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 10 |
| percentage_ongehuwd | 40 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 12 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 8 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 35 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 23 |
| percentage_verweduwd | 3 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 310 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK066807 |
| e8623543-c7f6-532d-8b68-31e97018c1f6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 995 |
| aantal_inwoners | 2330 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2505 |
| buurtcode | BU06680800 |
| buurtnaam | Kern Wamel |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0668 |
| gemeentenaam | West Maas en Waal |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU06680800 |
| mannen | 1190 |
| meest_voorkomende_postcode | 6659 |
| omgevingsadressendichtheid | 281 |
| oppervlakte_land_in_ha | 93 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 94 |
| oppervlakte_water_in_ha | 1 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 29 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_gehuwd | 45 |
| percentage_gescheid | 7 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 37 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 34 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 90 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 5 |
| percentage_ongehuwd | 44 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 17 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 9 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 20 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 1140 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK066808 |
| 1c6bee42-99b0-56b2-8d24-88c6c3b4b537 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 155 |
| aantal_inwoners | 370 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 32 |
| buurtcode | BU06680801 |
| buurtnaam | Buitengebied Wamel |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0668 |
| gemeentenaam | West Maas en Waal |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.4 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU06680801 |
| mannen | 195 |
| meest_voorkomende_postcode | 6659 |
| omgevingsadressendichtheid | 137 |
| oppervlakte_land_in_ha | 1167 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 1272 |
| oppervlakte_water_in_ha | 105 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 20 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 0 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 33 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 3 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 39 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 28 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 20 |
| percentage_ongehuwd | 50 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 15 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 29 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 19 |
| percentage_verweduwd | 4 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 5 |
| vrouwen | 175 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK066808 |
| c7a2f9d8-5948-57d9-b5d1-2aaafb0f8361 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 965 |
| aantal_inwoners | 1550 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3901 |
| buurtcode | BU06770101 |
| buurtnaam | Binnenstad |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0677 |
| gemeentenaam | Hulst |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.5 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU06770101 |
| mannen | 735 |
| meest_voorkomende_postcode | 4561 |
| omgevingsadressendichtheid | 1065 |
| oppervlakte_land_in_ha | 40 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 45 |
| oppervlakte_water_in_ha | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 15 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 10 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 62 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 70 |
| percentage_gehuwd | 31 |
| percentage_gescheid | 14 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 13 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 26 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 70 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 25 |
| percentage_ongehuwd | 43 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 7 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 8 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 25 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 38 |
| percentage_verweduwd | 12 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 815 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK067701 |
| 3fc61461-b0d8-5183-bf66-23f7be347fa0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 610 |
| aantal_inwoners | 1115 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 1880 |
| buurtcode | BU06770102 |
| buurtnaam | Carmel |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0677 |
| gemeentenaam | Hulst |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 1.8 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU06770102 |
| mannen | 550 |
| meest_voorkomende_postcode | 4561 |
| omgevingsadressendichtheid | 1025 |
| oppervlakte_land_in_ha | 59 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 61 |
| oppervlakte_water_in_ha | 2 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 20 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 10 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 49 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 60 |
| percentage_gehuwd | 34 |
| percentage_gescheid | 13 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 22 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 29 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 60 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 30 |
| percentage_ongehuwd | 45 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 11 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 9 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 25 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 23 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 32 |
| percentage_verweduwd | 7 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 3 |
| vrouwen | 560 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK067701 |
| fa9ce951-82ec-5beb-9143-df40b06afa9a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 770 |
| aantal_inwoners | 1610 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 2462 |
| buurtcode | BU06770103 |
| buurtnaam | Linie |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0677 |
| gemeentenaam | Hulst |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU06770103 |
| mannen | 745 |
| meest_voorkomende_postcode | 4561 |
| omgevingsadressendichtheid | 682 |
| oppervlakte_land_in_ha | 65 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 67 |
| oppervlakte_water_in_ha | 2 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 20 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 10 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 38 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 60 |
| percentage_gehuwd | 46 |
| percentage_gescheid | 8 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 27 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 35 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 10 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 60 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 30 |
| percentage_ongehuwd | 35 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 8 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 17 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 26 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 35 |
| percentage_verweduwd | 11 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 860 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK067701 |
| 5a1b573b-00f1-5dea-ac9c-2f63f2cfd07c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 715 |
| aantal_inwoners | 1420 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 4554 |
| buurtcode | BU06770104 |
| buurtnaam | Dullaert |
| dekkingspercentage | 2 |
| gemeentecode | GM0677 |
| gemeentenaam | Hulst |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU06770104 |
| mannen | 665 |
| meest_voorkomende_postcode | 4561 |
| omgevingsadressendichtheid | 924 |
| oppervlakte_land_in_ha | 31 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 31 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 5 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 15 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 10 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 36 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 65 |
| percentage_gehuwd | 42 |
| percentage_gescheid | 14 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 28 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 36 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 65 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 25 |
| percentage_ongehuwd | 40 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 13 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 8 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 22 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 26 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 31 |
| percentage_verweduwd | 5 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 755 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK067701 |
| 9b01717e-a515-5b50-8c86-5486d9e292d1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens | 520 |
| aantal_inwoners | 1185 |
| bevolkingsdichtheid_inwoners_per_km2 | 3280 |
| buurtcode | BU06770105 |
| buurtnaam | Puienput |
| dekkingspercentage | 1 |
| gemeentecode | GM0677 |
| gemeentenaam | Hulst |
| gemiddelde_huishoudsgrootte | 2.3 |
| indelingswijziging_wijken_en_buurten | 1 |
| jaar | 2025 |
| jrstatcode | 2025BU06770105 |
| mannen | 580 |
| meest_voorkomende_postcode | 4561 |
| omgevingsadressendichtheid | 816 |
| oppervlakte_land_in_ha | 36 |
| oppervlakte_totaal_in_ha | 36 |
| oppervlakte_water_in_ha | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_buiten_nl_met_herkomstlnd_in_europa_ex_nl | 15 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_buiten_europa | 0 |
| perc_geb_in_nl_met_herkomstland_in_europa_ex_nl | 10 |
| percentage_eenpersoonshuishoudens | 25 |
| percentage_geb_in_nl_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_gehuwd | 48 |
| percentage_gescheid | 6 |
| percentage_huishoudens_met_kinderen | 34 |
| percentage_huishoudens_zonder_kinderen | 41 |
| percentage_met_herkomstland_buiten_europa | 5 |
| percentage_met_herkomstland_nederland | 75 |
| percentage_met_herkomstland_uit_europa_excl_nl | 20 |
| percentage_ongehuwd | 41 |
| percentage_personen_0_tot_15_jaar | 18 |
| percentage_personen_15_tot_25_jaar | 7 |
| percentage_personen_25_tot_45_jaar | 23 |
| percentage_personen_45_tot_65_jaar | 25 |
| percentage_personen_65_jaar_en_ouder | 28 |
| percentage_verweduwd | 6 |
| stedelijkheid_adressen_per_km2 | 4 |
| vrouwen | 605 |
| water | NEE |
| wijkcode | WK067701 |