RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 8af57fb1-e044-5f76-959c-6706bd8fc95d | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/de213d96-3c06-54c6-a2b3-76e475ac1809 |
| station | 01 |
| xrd | 269576.4338 |
| yrd | 529860.4644 |
| f5cba01b-e0f7-5899-86ce-1aa6e4a1fe80 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Turmbolzen in de W.steunbeer van de Z.kerkmuur; 0.26 m uit de W.kant; 0.93 m b.b.g.; 20.280 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/de213d96-3c06-54c6-a2b3-76e475ac1809 |
| station | 11 |
| xrd | 269576.9296 |
| yrd | 529855.3961 |
| 12cff5b8-18bf-525d-8037-507fd804e5a9 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b4a05435-539c-556c-b1b6-628b05a82b72 |
| station | 01 |
| xrd | 274851.5116 |
| yrd | 547420.7702 |
| bc840704-01ce-590e-bf89-1b622f685e23 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 1.48 m uit de Z.muur; 1.50 m b.b.g.; 12.63 m N.A.P. (1986). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b4a05435-539c-556c-b1b6-628b05a82b72 |
| station | 11 |
| xrd | 274849.4165 |
| yrd | 547417.6847 |
| 07a2589b-084a-516b-be0d-3c6006d306c6 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.kerkmuur; 0.92 m uit de N.W.hoeklycene; 1.82 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b4a05435-539c-556c-b1b6-628b05a82b72 |
| station | 12 |
| xrd | 274854.3778 |
| yrd | 547427.3626 |
| f6863e9a-a46c-540f-946b-991f4d52d6c8 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.W.muur van de schuur; 2.51 m uit de Z.W.muur; 1.60 m b.b.g. |
| omschrint | 11.066 m N.A.P. (GPS) (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2e1c4930-1bb4-5dec-8721-b913dac290a1 |
| station | 11 |
| xrd | 271299.6799 |
| yrd | 546176.7896 |
| 66555df8-7328-5cf4-98d7-ba9a764d2573 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1987 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de bovenkant van de Z.O.betonnen fundering onder het viaduct; 0.10 m uit de W.kant; 0.10 m uit de Z.kant.; = CENTRUM |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d134f18a-f802-5fd0-8463-24934763683c |
| station | 11 |
| xrd | 266164.9621 |
| yrd | 545968.264 |
| bb810745-81f9-52c0-a3ca-4eed2a8a4ec4 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de Z.betonbalk van het W.landhoofd van het viaduct; 0.34 m uit de Z.kant; 4.07 m uit de W.kant. |
| omschrint | ± 16.183 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d134f18a-f802-5fd0-8463-24934763683c |
| station | 12 |
| xrd | 266133.9881 |
| yrd | 545967.1264 |
| bc8042d5-0826-5248-80f4-e0c6a305267b | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de bovenkant van de N.fundering van het viaduct; 0.81 m uit de W.kant; 1.17 m uit de Z.kant.; 11.676 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/efc7c76b-ff0f-55d7-8161-744b33c8d7a5 |
| station | 11 |
| xrd | 266403.9592 |
| yrd | 544247.501 |
| 1563739e-c281-57b6-a6bd-fd58338c2ab6 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Bronzen bout in het bovenkant van de opstaande O.betonrand van het Z.landhoofd van het viaduct; 0.15 m uit de Z.kant; 0.09 m uit de W.kant. |
| omschrint | 17.262 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/efc7c76b-ff0f-55d7-8161-744b33c8d7a5 |
| station | 12 |
| xrd | 266425.9562 |
| yrd | 544203.8206 |