RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 6100d3b0-b3aa-5a7e-8a78-3884edc24eaf | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 0.33 m uit de O.muur; 1.50 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e3a58df2-c76c-5b1b-9e24-36a78c15aaa7 |
| station | 12 |
| xrd | 164113.092 |
| yrd | 546381.147 |
| 3fccc114-c090-56bd-b3c2-415331f6c545 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 22.70 m b.b.g. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9a498ad9-55ec-50b3-b752-d4fa675c0a6c |
| station | 01 |
| xrd | 165098.8919 |
| yrd | 548242.2936 |
| 5d1c6609-9220-5876-9153-d7f79d33c92d | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.O.lycene van de Z.O.kerkmuur; 0.53 m uit de N.O.kant; 1.25 m b.b.g.; 1.666 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9a498ad9-55ec-50b3-b752-d4fa675c0a6c |
| station | 11 |
| xrd | 165101.3184 |
| yrd | 548244.9812 |
| ca1a7ba0-388c-5549-a0ab-c51a13d76b45 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.kerkmuur; 1.72 m uit de N.W.muur; 1.36 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9a498ad9-55ec-50b3-b752-d4fa675c0a6c |
| station | 12 |
| xrd | 165083.899 |
| yrd | 548244.1288 |
| ca416f0c-0da6-511c-b904-9068f3129343 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2005 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de steunbeer aan de W.kant van de toren; 1.64 m b.b.g. |
| omschrint | 2.449 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ec201de2-bfb7-5f19-a88b-fd7822a3f95c |
| station | 11 |
| xrd | 167964.6108 |
| yrd | 545595.1187 |
| 662772c3-2b17-5db9-b6dc-7cd04185ecd5 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.steunbeer van de W.kerkmuur, de hoeksteunbeer niet inbegrepen; 1.65 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ec201de2-bfb7-5f19-a88b-fd7822a3f95c |
| station | 12 |
| xrd | 167966.6699 |
| yrd | 545584.608 |
| 7c3d4fb2-0c60-5d45-a152-eb3daace8009 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Antennemast. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/493f61e7-c7bb-5d9a-bf40-59e4ef01c571 |
| station | 03 |
| xrd | 175963.7123 |
| yrd | 546929.684 |
| cc2af605-477a-571b-b017-b60bbe8e82f8 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het O.vlak van de N.torenmuur; 0.94 m uit de N.muur; 1.48 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/493f61e7-c7bb-5d9a-bf40-59e4ef01c571 |
| station | 11 |
| xrd | 175965.3578 |
| yrd | 546937.1732 |
| 43052944-d0b7-54ff-8853-059097bc98ba | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van het P.E.B.gebouw; 1.62 m uit de O.muur; 1.74 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/493f61e7-c7bb-5d9a-bf40-59e4ef01c571 |
| station | 12 |
| xrd | 175959.7659 |
| yrd | 547048.0565 |
| 4bcc3908-e7ff-5b17-a162-e200edd489a6 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/15761b15-e9d4-54e9-a314-01cdee9ed10a |
| station | 01 |
| xrd | 179541.6419 |
| yrd | 542578.7986 |