RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 7b8c597b-2890-5743-b9eb-d317b04dbb5f | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van het portaal aan de kerk; 0.65 m uit de W.muur; 1.37 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e5e3db38-b65d-5f52-9b82-be79241e7cea |
| station | 12 |
| xrd | 177047.3307 |
| yrd | 549092.6163 |
| 89ad6a5f-8481-5f4c-9beb-0b1e3176970e | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 39.9332 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 5 44 35,30703 |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de bovenkant van de ZW.betonrand van de stuw; 0.09 m uit de Z.kant; 0.10 m uit de W.kant. Identiek aan peilmerk 015H0138. |
| omschrint | |
| peilmerk | 015H0138 |
| phi | 52 48 33,08077 |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1896272a-9c17-5d06-b663-5f17da557d79 |
| station | 19 |
| xrd | 179000.197 |
| yrd | 535830.1156 |
| 0de8b98a-cf7a-5b36-8c45-b69af1eb1c86 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 015H0139. |
| peilmerk | 015H0139 |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1896272a-9c17-5d06-b663-5f17da557d79 |
| station | 20 |
| xrd | 179000 |
| yrd | 535850 |
| 9a4166bb-f98c-5806-bb58-7892b0e26a59 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 015H0140. |
| peilmerk | 015H0140 |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1896272a-9c17-5d06-b663-5f17da557d79 |
| station | 21 |
| xrd | 179000 |
| yrd | 535850 |
| 245a9277-f79e-5d31-99d2-d720ffd0d9a3 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2005 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.2 m o.b.g. |
| omschrint | 4.771 m N.A.P. (GPS) (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e97a2024-6744-5305-b938-c5246f6a8909 |
| station | 11 |
| xrd | 169011.8465 |
| yrd | 525811.956 |
| 56c5e5ce-9797-5bea-b578-b1a88a39ea4a | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1984 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel onder de steen RD.tegel onder steen R.D. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e97a2024-6744-5305-b938-c5246f6a8909 |
| station | 12 |
| xrd | 169011.8465 |
| yrd | 525811.956 |
| 9c3f6b99-6275-5e99-8709-046817207850 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.30 m o.b.g. 4.486 m N.A.P. (GPS)(1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e97a2024-6744-5305-b938-c5246f6a8909 |
| station | 13 |
| xrd | 169011.5888 |
| yrd | 525807.6917 |
| 5286c12a-41aa-5865-937f-113055354283 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2005 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de O.muur van het Centrum; 0.17 m uit de Z.muur; 1.25 m b.b.g. |
| omschrint | -2.396 m N.A.P. (1984). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f7bc898c-4b88-5050-bb12-29bddd0f81df |
| station | 11 |
| xrd | 172214.9781 |
| yrd | 526431.8075 |
| fc6dfc3f-7572-5a8b-9731-300af0fbb891 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1984 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.muur van het gebouw ten W. van de toren; 1.03 m uit de muur bij de hoofdingang; 1.48 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f7bc898c-4b88-5050-bb12-29bddd0f81df |
| station | 12 |
| xrd | 172212.6733 |
| yrd | 526422.6456 |
| 27766fbd-3a22-520d-b20d-b6fe88216315 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.00 m b.b.g. |
| omschrint | -3,817 m N.A.P. (1984).STEEN R.D. = CENTRUM |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3b4fc0a4-6f0d-52b7-a516-df01ce383197 |
| station | 11 |
| xrd | 175540.0391 |
| yrd | 527872.9707 |