RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 6a6c8683-d5cf-571a-a3c0-c4e8575698e0 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 015F0187. |
| peilmerk | 015F0187 |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/414014bf-a5c4-5123-b5e8-37abd811bdf8 |
| station | 17 |
| xrd | 173200 |
| yrd | 547180 |
| 2ba88bec-7ff5-5907-b745-e16aa13daa3b | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 39.884 |
| jaar | 2024 |
| lambda | 5 31 57,67629 |
| maand | 12 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de bovenkant van het N.O.gedeelte van de duiker; 0.79 m uit de N.O.kant; 1.32 m uit de Z.O.kant. Identiek aan peilmerk 015E0177. |
| omschrint | |
| peilmerk | 015E0177 |
| phi | 52 54 54,80557 |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35042209-89ed-5f7a-9b59-3542a338cc8a |
| station | 13 |
| xrd | 164785.8952 |
| yrd | 547580.1342 |
| eeb75971-ada8-5057-9951-b9306253e5ca | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 015E0178. |
| peilmerk | 015E0178 |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35042209-89ed-5f7a-9b59-3542a338cc8a |
| station | 14 |
| xrd | 164780 |
| yrd | 547580 |
| 0141063c-77e5-54e7-a988-7a3b6fb20d5a | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 015E0179. |
| peilmerk | 015E0179 |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35042209-89ed-5f7a-9b59-3542a338cc8a |
| station | 15 |
| xrd | 164770 |
| yrd | 547570 |
| f0f67c13-b532-5cd2-b02e-47a38309f740 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 44.3643 |
| jaar | 2025 |
| lambda | 5 33 20,18222 |
| maand | 9 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de bovenkant van de betonplaat; 0.72 m uit de N.kant; 1.78 m uit de W.kant. Identiek aan peilmerk 015E0180. |
| omschrint | |
| peilmerk | 015E0180 |
| phi | 52 50 46,96377 |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c49c8cf2-2bad-5ae6-b774-afc0e1dcc5a6 |
| station | 11 |
| xrd | 166345.387 |
| yrd | 539922.5098 |
| f1233daf-9164-589e-b866-5e3a9ea609be | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 015E0181. |
| peilmerk | 015E0181 |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c49c8cf2-2bad-5ae6-b774-afc0e1dcc5a6 |
| station | 12 |
| xrd | 166300 |
| yrd | 539800 |
| f2aabe25-aef4-5d67-9fef-aacf9e1fdc57 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 015E0149. |
| peilmerk | 015E0149 |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c49c8cf2-2bad-5ae6-b774-afc0e1dcc5a6 |
| station | 13 |
| xrd | 166160 |
| yrd | 539900 |
| 27098bcc-9889-57ae-b236-76ed1cdc8c9c | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van de boerderij; 0.53 m uit de O.muur; 1.00 m b.b.g. |
| omschrint | KRNTPNT.1007 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 502 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4db3d93a-dce1-57b2-8472-dcb8e20cda77 |
| station | 11 |
| xrd | 167427.118 |
| yrd | 549732.669 |
| a0b7f9c5-6aaa-5efd-824c-13c458aff3fd | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van de trafo; 2.40 m uit O.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | KRINGNETNR.1008 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 503 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/37b68554-8567-5dd6-a41d-24be26f3e745 |
| station | 11 |
| xrd | 165080.369 |
| yrd | 544485.717 |
| d3718335-5dc9-5520-afa1-27bfb778c7d8 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van de trafo; 0.35 m uit de W.muur; 1.45 m b.b.g. |
| omschrint | KRINGNETNR.1011 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 506 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/46ef68bf-9af9-541c-8bf0-a3093976b7a4 |
| station | 11 |
| xrd | 164504.379 |
| yrd | 542950.591 |