RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 292a37a0-4bd2-5b2c-9e86-d4fb37c12e1d | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1984 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel in de O.berm van de weg; 23.60 m ten N. van de R.D.steen; 0.30 m o.b.g. (1984).TEGEL |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3b4fc0a4-6f0d-52b7-a516-df01ce383197 |
| station | 12 |
| xrd | 175540.0355 |
| yrd | 527896.5635 |
| b3384b76-98e7-500c-8d86-37fb1ad4b4c1 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.00 m b.b.g. |
| omschrint | 4.37 m N.A.P. (1984). (De hoogte is minder nauwkeurig i.v.m. enkelvoudige vertikale hoekmeting).STEEN R.D. = CENTRUM |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6e92258e-3d55-5642-ac4a-d818e4796df1 |
| station | 11 |
| xrd | 171677.1532 |
| yrd | 535079.094 |
| 39e44290-3fa4-56e0-9f5a-63d36776bf8d | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel onder steen R.D. (1983).TEGEL = 11 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6e92258e-3d55-5642-ac4a-d818e4796df1 |
| station | 12 |
| xrd | 171677.1532 |
| yrd | 535079.094 |
| a8c1a307-6731-55f0-91bc-5fb3d1b9d29d | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 0.43 m uit de W.muur; 1.45 m b.b.g. |
| omschrint | -1.899 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e9343190-4f4d-5e4a-b2fe-cdc43bbb6d4a |
| station | 11 |
| xrd | 175976.0586 |
| yrd | 535361.9239 |
| 87e020b8-e7f1-5ec4-98cc-073a86661eb2 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 0.16 m uit de O.muur; 1.00 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e9343190-4f4d-5e4a-b2fe-cdc43bbb6d4a |
| station | 12 |
| xrd | 175993.254 |
| yrd | 535361.9533 |
| 30265bbb-7edd-5396-9a08-299927e32585 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 38.078 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 5 36 24,58641 |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 015G0009. |
| omschrint | |
| peilmerk | 015G0009 |
| phi | 52 45 31,32000 |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9eaee0be-e801-54e9-85d0-8b68e50d22cb |
| station | 14 |
| xrd | 169826.0051 |
| yrd | 530175.3148 |
| 9d4f0a3c-46df-5cc8-bae8-57487faa57ae | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 015G0010. |
| peilmerk | 015G0010 |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9eaee0be-e801-54e9-85d0-8b68e50d22cb |
| station | 15 |
| xrd | 169950 |
| yrd | 529950 |
| 294235c9-b269-5056-bf6e-a1f9e6b0c81a | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 015G0006. |
| peilmerk | 015G0006 |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9eaee0be-e801-54e9-85d0-8b68e50d22cb |
| station | 16 |
| xrd | 169910 |
| yrd | 530420 |
| 62734e14-0423-539c-b636-489eeec14bf5 | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 8 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 41.9744 |
| jaar | 2024 |
| lambda | 5 39 35,49400 |
| maand | 8 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 015F0173. (Visueel gecontroleerd: 2012-07-01). |
| omschrint | |
| peilmerk | 015F0173 |
| phi | 52 54 41,96238 |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/414014bf-a5c4-5123-b5e8-37abd811bdf8 |
| station | 14 |
| xrd | 173341.6056 |
| yrd | 547207.9365 |
| 6bf3843c-a460-5be4-bafa-41ea1f68180b | |
|---|---|
| blad | 150 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 015F0174. |
| peilmerk | 015F0174 |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/414014bf-a5c4-5123-b5e8-37abd811bdf8 |
| station | 15 |
| xrd | 173240 |
| yrd | 547170 |