RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 700643b5-3e10-50d9-80f6-9dec1a604119 | |
|---|---|
| blad | 159 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1976 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de vloer van het galmraam van de Z.torenmuur; 0.54 m uit het O.zijvlak; 0.19 m uit de buitenkant (1976). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bf1cfdf5-9260-5f6b-8017-28a6b920f1b6 |
| station | 12 |
| xrd | 156621.302 |
| yrd | 542930.7003 |
| 2ae9323a-e257-5de5-a182-63243ab94981 | |
|---|---|
| blad | 159 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 0.36 m uit de W.muur; 1.40 m b.b.g.; 5.458 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bf1cfdf5-9260-5f6b-8017-28a6b920f1b6 |
| station | 13 |
| xrd | 156619.6786 |
| yrd | 542930.1361 |
| 59571775-4586-58b0-867a-4433da0d2d47 | |
|---|---|
| blad | 159 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 1.46 m uit de O.muur; 1.48 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bf1cfdf5-9260-5f6b-8017-28a6b920f1b6 |
| station | 14 |
| xrd | 156642.7191 |
| yrd | 542932.2624 |
| d3246a2c-af01-5405-9599-b9bf317e5f7f | |
|---|---|
| blad | 159 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2011 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | OH: 31.03 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8cd6b378-6206-56e2-a3dc-7c284fb893cd |
| station | 01 |
| xrd | 159621.0989 |
| yrd | 543674.4611 |
| 17c31aa1-3965-55d5-b0ee-c02406ddd73c | |
|---|---|
| blad | 159 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2011 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.88 m uit de N.muur; 2.52 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8cd6b378-6206-56e2-a3dc-7c284fb893cd |
| station | 11 |
| xrd | 159618.7759 |
| yrd | 543677.4374 |
| f1a6084a-64d6-59c4-a4ff-14397ac23407 | |
|---|---|
| blad | 159 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1914 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de vloer van het W.galmgat van de N.torenmuur; 0.06 m uit de buitenkant van de muur (1914). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8cd6b378-6206-56e2-a3dc-7c284fb893cd |
| station | 12 |
| xrd | 159619.9449 |
| yrd | 543675.8957 |
| 4431af0c-ba14-52b6-be06-9c8abfd365e2 | |
|---|---|
| blad | 159 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2011 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.muur van de N.kerkvleugel; 0.16 m uit de N.muur; 1.50 m b.b.g.; 5.400 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8cd6b378-6206-56e2-a3dc-7c284fb893cd |
| station | 13 |
| xrd | 159627.6367 |
| yrd | 543683.168 |
| 89d348fe-5d13-5b5f-b220-21addeae04c3 | |
|---|---|
| blad | 159 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | OH: 18.52 m b.b.g.; 16.89 m boven 13 (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/375a65e3-0145-50cd-9c01-2cc3930ece99 |
| station | 01 |
| xrd | 155756.7054 |
| yrd | 545885.4168 |
| 8afa839a-fc09-5e29-813a-1e77db117d82 | |
|---|---|
| blad | 159 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1991 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 1.34 m links van de ingang; 2.74 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/375a65e3-0145-50cd-9c01-2cc3930ece99 |
| station | 11 |
| xrd | 155754.6005 |
| yrd | 545886.2538 |
| b49a846d-b863-53fb-877b-738aa43d1a79 | |
|---|---|
| blad | 159 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1980 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de dorpel van het N.galmgat in de W.torenmuur; 0.14 m uit de buitenkant van de muur. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/375a65e3-0145-50cd-9c01-2cc3930ece99 |
| station | 12 |
| xrd | 155754.8216 |
| yrd | 545885.672 |