RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| f881e70a-e700-5c00-94aa-be88485327df | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Zeskantige bronzen bout in de meest W.pilaster van de Z.kerkmuur; 1.21 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/64de7f5d-1a3a-53ca-8427-2af693521ed0 |
| station | 13 |
| xrd | 206130.2869 |
| yrd | 545561.3345 |
| eed0ec42-b9ea-5a06-a1ba-cfdd7138ace4 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | OH: 26.94 m b.b.g.; 25.89 m boven 12 (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0da086ec-4096-5ec5-89c6-a4d2d0ae2473 |
| station | 01 |
| xrd | 206683.0358 |
| yrd | 525964.2516 |
| 0bf0c602-b5c7-5730-9f38-cab2664bc3f6 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 1.47 m uit de Z.muur; 1.96 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0da086ec-4096-5ec5-89c6-a4d2d0ae2473 |
| station | 11 |
| xrd | 206680.4343 |
| yrd | 525962.695 |
| cfcf2bd0-03ca-5532-a218-65849830fb4d | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.hoeksteunbeer van de Z.kerkmuur; 0.15 m uit de O.kant; 1.05 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0da086ec-4096-5ec5-89c6-a4d2d0ae2473 |
| station | 12 |
| xrd | 206685.4057 |
| yrd | 525959.3033 |
| 307b1ee8-d161-5193-9293-947e213eb295 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | OH: 29.36 m b.b.g.; 26.99 m boven 11 (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a9f515e0-bb5e-5cd2-bf22-e4c0a2010ca5 |
| station | 01 |
| xrd | 213264.2157 |
| yrd | 525336.142 |
| 746a0359-b427-5e40-8ade-b3bba7f94966 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 1.48 m uit de Z.muur; 2.37 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a9f515e0-bb5e-5cd2-bf22-e4c0a2010ca5 |
| station | 11 |
| xrd | 213261.8369 |
| yrd | 525335.4434 |
| 5d5467e3-683a-51c3-9a16-6fda15029a77 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het Z.W.vlak van de N.W.hoeksteunbeer van de kerk; 0.11 m uit de N.W.kant; 1.21 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a9f515e0-bb5e-5cd2-bf22-e4c0a2010ca5 |
| station | 13 |
| xrd | 213263.4008 |
| yrd | 525345.4343 |
| ece392b5-ec74-59b6-9096-1ae550199788 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 303 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1ef06bf0-be08-578d-a072-3da6ac56024d |
| station | 01 |
| xrd | 202479.0541 |
| yrd | 526356.001 |
| 5e8879be-00e8-5ee1-9c82-f6b5edb98cde | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.hoeklycene van de N.kerkmuur; 0.34m uit de O.kant; 2.82 m b.b.g.; 3.634 m N.A.P. (1984). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 303 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1ef06bf0-be08-578d-a072-3da6ac56024d |
| station | 11 |
| xrd | 202479.4445 |
| yrd | 526361.699 |
| e41bcf3c-3bfb-5575-9280-026af1af3183 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van de uitbouw ten W. van de kerk; 0.41 m uit de N.W.muur; 1.51 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 303 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1ef06bf0-be08-578d-a072-3da6ac56024d |
| station | 12 |
| xrd | 202448.8492 |
| yrd | 526362.8524 |