RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 0d61fc18-2c6c-55d2-a373-45c461886989 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de Z.O.muur van de voorm. korenmalerij; 1.52 m links van het Z.W.raam; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | 10.050 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9bb45109-404c-53e0-b246-e0d8a94c37c0 |
| station | 11 |
| xrd | 214018.4687 |
| yrd | 541496.7527 |
| 35a0595e-395e-5688-9d2a-85ec160533c5 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1990 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van de voormalige korenmalerij; 2.11 m uit de O.hoek; 2.77 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9bb45109-404c-53e0-b246-e0d8a94c37c0 |
| station | 12 |
| xrd | 214027.9212 |
| yrd | 541502.3688 |
| 3bf62e7d-b198-5806-af79-784353270121 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/64bf4e53-baed-5c09-a12e-a84e95685ad7 |
| station | 01 |
| xrd | 217608.2449 |
| yrd | 541345.201 |
| 7551f797-4b3c-5d7b-8cb0-ff63bbad7688 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.kerkmuur; 2.26 m b.b.g. 13.839 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/64bf4e53-baed-5c09-a12e-a84e95685ad7 |
| station | 11 |
| xrd | 217604.3536 |
| yrd | 541345.9668 |
| 6f9c6357-d5e3-545e-9af8-ebdb61216c3a | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het N.W.vlak van de N.W.hoeksteunbeer van de kerk; 0.13 m uit de Z.W.hoek; 1.36 m b.b.g. 13.039 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/64bf4e53-baed-5c09-a12e-a84e95685ad7 |
| station | 12 |
| xrd | 217603.2663 |
| yrd | 541354.1029 |
| 5f32fcdd-6921-5d98-9fd6-fb47c1fd7064 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Bol op de nok. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/87b21891-ac4f-5b6c-b4a5-4e8daf658ad9 |
| station | 02 |
| xrd | 203910.5763 |
| yrd | 543286.3563 |
| f62d7656-6b51-5406-abab-988cbba991ce | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.steunbeer van de Z.kerkmuur; 0.21 m uit de W.kant; 1.55 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/87b21891-ac4f-5b6c-b4a5-4e8daf658ad9 |
| station | 11 |
| xrd | 203897.7537 |
| yrd | 543279.9207 |
| 31ea8f76-c4fc-5029-a06a-4970ae06d107 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in O.steunbeer van de Z.kerkmuur; 0.17 m uit de O.kant; 1.85 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/87b21891-ac4f-5b6c-b4a5-4e8daf658ad9 |
| station | 12 |
| xrd | 203912.7204 |
| yrd | 543282.3032 |
| 024ca212-4b5d-5521-9921-1b2f43370608 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 23.32 m b.b.g. (1981). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/89eb35d9-c3dd-5bd7-9617-e58ef231a3a3 |
| station | 01 |
| xrd | 201578.1839 |
| yrd | 547300.2886 |
| 8f40bbc2-d9e8-5193-85c4-1f3bf3299f77 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de steunbeer van de N.kerkmuur, links van de deur; 0.19 m uit de W.kant; 1.37 m b.b.g.; 4.491 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/89eb35d9-c3dd-5bd7-9617-e58ef231a3a3 |
| station | 11 |
| xrd | 201582.006 |
| yrd | 547304.8998 |