RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 64b73963-17cc-5c68-847a-7356520869ea | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1990 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.35 m o.b.g. (1990). 9.206 m N.A.P. (1990).TEGEL (STEEN HERPLAATST) |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/755a1e6e-9356-547c-9184-03ceed2b5f2f |
| station | 14 |
| xrd | 218575.7365 |
| yrd | 546901.671 |
| 8fc79a32-b4c5-50ce-81b6-4d61ead7652e | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 49.4423 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 6 14 57,67495 |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 016F0138. |
| omschrint | |
| peilmerk | 016F0138 |
| phi | 52 55 08,40710 |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8c3ef19c-5dd7-54a5-882c-8f355dfd3245 |
| station | 14 |
| xrd | 212986.8836 |
| yrd | 548337.149 |
| 316aed99-bc95-5242-99d4-b715625d82a1 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016F0139. |
| peilmerk | 016F0139 |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8c3ef19c-5dd7-54a5-882c-8f355dfd3245 |
| station | 15 |
| xrd | 213070 |
| yrd | 548380 |
| 403c2181-f53d-5c58-bfd3-e829a6153c9e | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016F0140. |
| peilmerk | 016F0140 |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8c3ef19c-5dd7-54a5-882c-8f355dfd3245 |
| station | 16 |
| xrd | 213100 |
| yrd | 548480 |
| 5ee82df9-f0b1-52c0-9d42-ecbd56f13770 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016E0225. |
| peilmerk | 016E0225 |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d6f8db1d-5539-5c07-a3c6-c09a9385dd39 |
| station | 15 |
| xrd | 200260 |
| yrd | 544130 |
| ceb3ce18-f048-5825-bd78-f69ea3b5a993 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016E0226. |
| peilmerk | 016E0226 |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d6f8db1d-5539-5c07-a3c6-c09a9385dd39 |
| station | 16 |
| xrd | 200270 |
| yrd | 544130 |
| 892361b0-f1f0-54b7-8c07-f62712c464b7 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 5 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 42.4659 |
| jaar | 2025 |
| lambda | 6 03 30,76041 |
| maand | 11 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de bovenkant van de N.betonbalk van de stuw; 0.1 m uit de N.kant; 0.15 m uit de O.kant. Identiek aan peilmerk 016E0398. |
| omschrint | |
| peilmerk | 016E0398 |
| phi | 52 52 56,81211 |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d6f8db1d-5539-5c07-a3c6-c09a9385dd39 |
| station | 18 |
| xrd | 200191.4263 |
| yrd | 544133.1605 |
| e5050dc1-b84a-506e-94fb-f98846a0a2ed | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 46.2279 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 6 13 49,55401 |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 016F0141. |
| omschrint | |
| peilmerk | 016F0141 |
| phi | 52 49 38,93027 |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/680d42c9-ef11-5149-9370-0d1a6c6f23c4 |
| station | 11 |
| xrd | 211833.1718 |
| yrd | 538138.2941 |
| 498dfadf-0c8d-54d4-9004-e496b1c68afe | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016F0109. |
| peilmerk | 016F0109 |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/680d42c9-ef11-5149-9370-0d1a6c6f23c4 |
| station | 13 |
| xrd | 211630 |
| yrd | 538070 |
| 67af125c-0aa1-5ecc-ae28-d0aaa8ff0c13 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016F0156. |
| peilmerk | 016F0156 |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/680d42c9-ef11-5149-9370-0d1a6c6f23c4 |
| station | 14 |
| xrd | 211840 |
| yrd | 538100 |