RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 6af18708-2bcd-5a36-9737-303b6f82f218 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van de schuur; 2.05 m uit de Z.muur; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 514 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/56a62fb9-385e-55a3-80b1-214c07d6fdde |
| station | 11 |
| xrd | 208336.09 |
| yrd | 547856.11 |
| 642c2c9f-b057-52df-a075-e2cd90cad6d5 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van het huis; 0.28 m uit de Z.muur; 1.25 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 517 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2ac14b0a-4c9f-563c-b07f-d19d014232bc |
| station | 11 |
| xrd | 216700.6356 |
| yrd | 540453.4645 |
| 9fe4559b-4f85-5bbf-ac31-e0d38ea78c15 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de kademuur; 39.90 m uit het verlengde van de N.muur van de garage; 0.13 m uit de waterkant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 518 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cf62e4bb-528f-5880-8294-8eeb970ab879 |
| station | 11 |
| xrd | 219222.4284 |
| yrd | 540263.8481 |
| e0afff59-2200-5180-90f8-1adea84ac257 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de O.leuning van de bank aan het gedenkteken 'Wapserveen 700 jaar 1285-1985', ten Z.W. van de kerk; 0.24 m uit de Z.kop; 0.11 m uit de O.kant. |
| omschrint | 5.430 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 523 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/44df38c8-2cb2-5055-99fe-cea5d1fc06fa |
| station | 12 |
| xrd | 212664.6756 |
| yrd | 538361.4447 |
| b2ca5284-7578-54ca-9371-43e55e35013b | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 0.22 m uit de O.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 524 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/06c0b2d4-b122-5176-9629-d32d8b457bd9 |
| station | 11 |
| xrd | 214427.007 |
| yrd | 538535.739 |
| b0bc4cde-c2d3-537e-a33c-6d9967553fa3 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de stuw, aan de N.W.kant; 0.14 m uit de Z.W.kant; 0.17 m uit de N.O.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 525 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/192c544a-77e5-5819-ae03-b6867b20782e |
| station | 11 |
| xrd | 218249.2547 |
| yrd | 534724.5808 |
| faa58d79-2419-5e1c-ad0f-8566efabdfc2 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de stuw, aan de Z.O.kant; 0.20 m uit de Z.O.kant; 0.31 m uit de N.W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 526 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0544aee6-ff7b-534a-9d6a-8c75b8506b2e |
| station | 11 |
| xrd | 216157.3807 |
| yrd | 534074.6742 |
| 3e115599-241b-5027-a29b-1ac4d2f6cfe7 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van het N.gedeelte van de stuw; 0.10 m uit de N.kant; 0.12 m uit de W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 528 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ea235d9f-25c4-541b-8780-d0d2f363114a |
| station | 11 |
| xrd | 218023.6875 |
| yrd | 532196.0368 |
| 4e3de367-1161-5c35-8bdd-32e6bcf4d3f1 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de betonnen bovenkant van het W.gedeelte van de stuw; 0.75 m uit de N.kant; 0.15 m uit de W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 529 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1b662cfc-24bb-5797-9a61-027d71b73942 |
| station | 11 |
| xrd | 214296.8516 |
| yrd | 530469.6272 |
| eb7b1646-673d-5349-8932-c55804b7f3af | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Messing bout in de Z.O.muur van het restaurant; 0.21 m uit de Z.W.muur; 1.55 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 536 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2b5f6797-ea1a-5e40-b918-f2ef503f60d1 |
| station | 11 |
| xrd | 212072.622 |
| yrd | 530686.586 |