RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| ba65d198-818b-5225-8959-24b7abab1513 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 44.532 |
| jaar | 2011 |
| lambda | 6 13 53,22959 |
| maand | 05 |
| omschrext | RVS-kernnetbout in het grondanker R.D.; 0.1 m o.b.g. Identiek aan peilmerk 016H0260. (Visueel gecontroleerd: 2012-07-01). |
| omschrint | |
| peilmerk | 016H0260 |
| phi | 52 44 30,77318 |
| punt | 332 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7a14b026-8d05-5007-bd23-affb02ea319a |
| station | 11 |
| xrd | 212013.2865 |
| yrd | 528614.3949 |
| 0f88df97-fac9-5f53-99b8-c9416b7e48e1 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016H0134. |
| peilmerk | 016H0134 |
| phi | |
| punt | 332 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7a14b026-8d05-5007-bd23-affb02ea319a |
| station | 12 |
| xrd | 212010 |
| yrd | 528590 |
| 89954b40-de0d-53a2-a2a3-6d763b42331e | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016H0261. |
| peilmerk | 016H0261 |
| phi | |
| punt | 332 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7a14b026-8d05-5007-bd23-affb02ea319a |
| station | 13 |
| xrd | 212000 |
| yrd | 528600 |
| 2e28ec55-66a0-58cb-a269-f6ff6bbd5478 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van het huis; 0.72 m uit de Z.muur; 1.70 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/33f961dc-b526-543e-8898-9b21c6cb3fe9 |
| station | 12 |
| xrd | 206441.23 |
| yrd | 533395.72 |
| 63ff1de0-6258-5732-8401-5d06aac5adfa | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in het W.muurtje van het viaduct; 0.28 m uit de N.kant; 0.18 m uit de W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 503 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f48498f6-88f8-57f3-ae19-81d1bc839adb |
| station | 11 |
| xrd | 201924.5717 |
| yrd | 536122.463 |
| 77f22913-6eca-53de-b89f-bd56255bc71e | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1970 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de N.O.muur van het huis 'Rehoboth'; 0.18 m uit de N.W.kant; 1.50 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 503 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f48498f6-88f8-57f3-ae19-81d1bc839adb |
| station | 12 |
| xrd | 201889.3774 |
| yrd | 536137.0517 |
| 5ae237cb-ff00-56ce-a426-44002fd4d459 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muur van het huis; 0.16 m uit de Z.W.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0dc3951e-ff01-586c-84be-0d86afdd34c1 |
| station | 11 |
| xrd | 202963.6522 |
| yrd | 540220.4293 |
| f29e2618-f64d-58ee-8f17-fb5a1e5e8ae1 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muuur van het huis; 0.22 m uit de N.O.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 506 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1c7444c7-ce1d-5a60-8455-577a4d353f6a |
| station | 11 |
| xrd | 204546.6 |
| yrd | 541272.98 |
| b1c5354f-fc0c-5c0c-bc16-3db9c62f4b1a | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de N.vleugel van de stuw; 0.72 m uit de W.kant; 0.07 m uit de Z.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 507 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/104bb270-a74e-5cb4-9dbe-82e22119122b |
| station | 11 |
| xrd | 206648.23 |
| yrd | 537407.15 |
| ed70e13f-19e5-54d6-916c-88f6e54b52b8 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van het huis; 1.02 m uit de N.muur; 1.35 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 508 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cb007a88-3002-531d-83f1-314983e1a6ef |
| station | 11 |
| xrd | 207889.23 |
| yrd | 534536.55 |