RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| bd1fc893-5d33-53d6-96d0-8d719c8d9c87 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muur van het huis; 0.10 m uit de Z.W.muur; 1.80 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 538 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/163e9df2-480a-5cca-abc9-45bf038f13c2 |
| station | 11 |
| xrd | 210116.454 |
| yrd | 529085.851 |
| ef7fabd5-df83-59d4-aebd-e7c2391e02a7 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de N.O.muur van de boerderij; 4.07 m uit de N.W.muur; 1.35 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 539 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1dff4f3b-eb2f-5acc-b248-d5705c554c59 |
| station | 11 |
| xrd | 211557.333 |
| yrd | 532909.394 |
| 3537a920-c1a2-568d-843b-e85cc10f2620 | |
|---|---|
| blad | 160 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muur van het huis; 0.37 m uit de Z.W.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 540 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3a01af8c-bb43-5eae-86b4-28d403d69c83 |
| station | 11 |
| xrd | 213068.928 |
| yrd | 534520.606 |
| a1d205da-ae70-558d-ae28-9628db462866 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 111 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b25f8c2-fd0e-5fe2-8b50-8129d0eef5e0 |
| station | 01 |
| xrd | 199713.8549 |
| yrd | 545529.0508 |
| f13805c2-4a56-5459-86f3-8ccb77fb8555 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.36 m uit de N.torenmuur; 1.92 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 111 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b25f8c2-fd0e-5fe2-8b50-8129d0eef5e0 |
| station | 11 |
| xrd | 199710.6439 |
| yrd | 545532.1425 |
| 7f9da3f5-3cf3-505c-9192-ee3c5e2df620 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de tweede steunbeer van de N.kerkmuur, geteld vanaf de N.W.hoeksteunbeer; 1.31 m boven de plint; 1.63 m b.b.g. 5.012 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 111 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b25f8c2-fd0e-5fe2-8b50-8129d0eef5e0 |
| station | 12 |
| xrd | 199722.8231 |
| yrd | 545534.5137 |
| 0f8cdc01-4c30-54de-9a10-f1b29e169543 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/aa22ef58-6ed5-58d9-89ee-2de459926c04 |
| station | 01 |
| xrd | 193751.7105 |
| yrd | 526790.7501 |
| 78c7ed44-cf1b-5e50-b4f4-ddf295f01c90 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.torenmuur; 4.74 m uit de O.muur; 1.76 m b.b.g.; 3.579 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/aa22ef58-6ed5-58d9-89ee-2de459926c04 |
| station | 11 |
| xrd | 193752.7213 |
| yrd | 526792.9976 |
| 78dda73f-d3b0-5073-95de-dbda4918bca8 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1984 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Hakkelbout ongeveer in het midden van de N.W.balustrade van de koepel.; 27.502 m N.A.P. (1984). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/aa22ef58-6ed5-58d9-89ee-2de459926c04 |
| station | 13 |
| xrd | 193750.803 |
| yrd | 526791.7632 |
| 321a9498-4373-5444-9a56-676f51e65cad | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.kerkmuur; 1.53 uit de W.muur; 1.52 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/aa22ef58-6ed5-58d9-89ee-2de459926c04 |
| station | 14 |
| xrd | 193747.297 |
| yrd | 526793.242 |