RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| e50534e7-5d63-5fba-877b-0fd66ca1b05d | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur, links van de ingang; 2.28 m boven de onderzijde van de betonrand. 3.182 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7cd76bdf-41bf-5447-a4ed-599c28a30b2b |
| station | 11 |
| xrd | 187884.7906 |
| yrd | 538393.8705 |
| 1b6ae93c-47c5-5c27-b0cf-bb18c7638f60 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.kerkmuur; 0.35 m uit de Z.kerkmuur; 2.20 m boven de onderzijde van de betonrand. 2.874 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7cd76bdf-41bf-5447-a4ed-599c28a30b2b |
| station | 12 |
| xrd | 187886.6283 |
| yrd | 538389.3529 |
| cdf79c0e-f4d0-5b45-a730-a3f54dbcc538 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/015f660f-d6a9-5b7a-a078-b333b9250e1a |
| station | 01 |
| xrd | 189447.7659 |
| yrd | 531034.3148 |
| 87406bf0-0fb9-5245-a72c-6b8fe69c14b3 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.hoeklycene van de N.kerkmuur; 0.32 m uit de W.kant; 1.92 m b.b.g. 2.873 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/015f660f-d6a9-5b7a-a078-b333b9250e1a |
| station | 11 |
| xrd | 189445.9013 |
| yrd | 531039.3302 |
| 375a5dfc-c696-5087-ab07-c5c97107aad5 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het N.vlak van de N.O.lycene van de N.kerkmuur; 0.12 m uit de O.hoek; 1.52 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/015f660f-d6a9-5b7a-a078-b333b9250e1a |
| station | 12 |
| xrd | 189464.1167 |
| yrd | 531042.3177 |
| f15da6ec-760b-508d-969d-a550481c8b8d | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de N.W.muur van het lijkenhuisje; 0.49 m uit de N.O.muur; 1.64 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2fe4a5a7-e86a-50f5-aa16-d6ae850ff580 |
| station | 11 |
| xrd | 190531.5271 |
| yrd | 535546.0526 |
| a55736d6-ed00-51bd-85db-35046990d194 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.60 m o.b.g. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2fe4a5a7-e86a-50f5-aa16-d6ae850ff580 |
| station | 12 |
| xrd | 190522.3157 |
| yrd | 535552.7385 |
| 7e3ad417-0b04-56c8-893b-75845df6fa72 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 26.11 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 303 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cae67823-5ad2-576f-be70-66299f585133 |
| station | 01 |
| xrd | 197179.0068 |
| yrd | 536423.0581 |
| 1cad6752-6b43-516a-9a08-b8950f07d051 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.kerkmuur; 5.83 m uit de Z.muur; 2.81 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 303 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cae67823-5ad2-576f-be70-66299f585133 |
| station | 11 |
| xrd | 197178.0133 |
| yrd | 536423.084 |
| 7e594fbc-dcb4-5688-b5f4-055c6141d763 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het W.vlak van de O.steunbeer van de Z.kerkmuur; 0.13 m uit de Z.kant; 1.35 m b.b.g.; 8.340 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 303 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cae67823-5ad2-576f-be70-66299f585133 |
| station | 12 |
| xrd | 197201.662 |
| yrd | 536418.4942 |