RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 1b705e7b-8cba-5761-84ec-cf072ef1d6c6 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 18.50 m b.b.g. (1981). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ddf706d1-b22b-5ed4-99b3-882a7d48f211 |
| station | 01 |
| xrd | 197276.3758 |
| yrd | 538230.6403 |
| a459dfb1-04c6-5b9f-bd31-a4c076271b85 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.kerkmuur, 1.63 m uit de Z.muur; 1.75 m b.b.g.; 6.171 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ddf706d1-b22b-5ed4-99b3-882a7d48f211 |
| station | 11 |
| xrd | 197275.3682 |
| yrd | 538228.3315 |
| 20b2da4d-796b-59fe-848c-cf609008e4da | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.kerkmuur; 0.10 m uit de N.muur; 1.55 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ddf706d1-b22b-5ed4-99b3-882a7d48f211 |
| station | 12 |
| xrd | 197275.7434 |
| yrd | 538234.5584 |
| b24df35b-cddd-5902-a6b2-6434fbe8e811 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.kerkmuur; 0.50 m rechts van de ingang; 1.30 m b.b.g. 1.653 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1982e6a-a568-5644-9629-17e77d7a8e05 |
| station | 11 |
| xrd | 188654.5401 |
| yrd | 540323.1293 |
| 91508481-7e57-5403-a6e6-029fedfdfad4 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.O.muur van het huis Grindweg 86; 0.10 m uit de O.muur; 1.40 m b.b.g. 1.047 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1982e6a-a568-5644-9629-17e77d7a8e05 |
| station | 12 |
| xrd | 188592.1367 |
| yrd | 540310.5827 |
| 88815aec-e10f-52c9-a1b1-b3d23528535f | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | OH: 32.12 m b.b.g. (1981). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/149bc8a4-d769-52ab-9883-31d744cca544 |
| station | 01 |
| xrd | 199530.7842 |
| yrd | 540231.6039 |
| a6658a1a-d0ec-52e9-ab77-81ca4a05e695 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.75 m uit de N.muur; 2.25 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/149bc8a4-d769-52ab-9883-31d744cca544 |
| station | 11 |
| xrd | 199528.6965 |
| yrd | 540233.7197 |
| d21fc48c-7174-598e-98a8-89481608e6ca | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het W.vlak van de N.W.hoeksteunbeer van de kerk; 0.22 m uit de N.kant; 1.72 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 307 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/149bc8a4-d769-52ab-9883-31d744cca544 |
| station | 12 |
| xrd | 199533.2841 |
| yrd | 540235.1284 |
| f167ab33-1191-52f1-8d3d-9828c4a45d04 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f67eb644-22ae-5762-abd3-c6590c63dcaf |
| station | 01 |
| xrd | 192632.3704 |
| yrd | 541812.54 |
| a20dfe3e-e24a-5c61-92fa-410579f0809f | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de meest W.steunbeer van de Z.kerkmuur; 0.22 m uit de Z.W.kant; 1.55 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f67eb644-22ae-5762-abd3-c6590c63dcaf |
| station | 11 |
| xrd | 192629.6314 |
| yrd | 541809.0632 |