RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| d2a06d0b-5b08-52be-a530-efa576261e10 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Steen R.D. in de N.W.berm van de weg van Langelille naar Schoterzijl; ong. 40 m ten Z.W. van de voorm. zuivelfabriek; 0.20 m o.b.g. -0.083 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4c9e2044-9822-5527-a1bd-dc906ec02839 |
| station | 11 |
| xrd | 185554.4915 |
| yrd | 539464.6142 |
| 9f3b3d06-5005-5351-9fe9-87f0db50cdf3 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de W.muur van de voorm. zuivelfabriek; 1.84 m uit de Z.muur; 2.07 m b.b.g. |
| omschrint | 2.849 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4c9e2044-9822-5527-a1bd-dc906ec02839 |
| station | 12 |
| xrd | 185611.2872 |
| yrd | 539485.1008 |
| 0139ab78-dae0-5723-ab20-da0695efbff5 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2006 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016B0205. |
| peilmerk | 016B0205 |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b596a73-06c8-5c2d-bb4d-a8ec1b4c0009 |
| station | 14 |
| xrd | 190640 |
| yrd | 541250 |
| 8b47e64d-5770-5017-8466-c604106f742b | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 41.8295 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 5 55 01,38980 |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0,0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 016B0214. |
| omschrint | |
| peilmerk | 016B0214 |
| phi | 52 51 24,21837 |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b596a73-06c8-5c2d-bb4d-a8ec1b4c0009 |
| station | 15 |
| xrd | 190687.9278 |
| yrd | 541191.8507 |
| 52049fb1-91da-5daf-b406-96f888d84c39 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2006 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016B0215. |
| peilmerk | 016B0215 |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6b596a73-06c8-5c2d-bb4d-a8ec1b4c0009 |
| station | 16 |
| xrd | 190630 |
| yrd | 541240 |
| 61ff982d-32e2-5902-9705-fd7a33beb40a | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 45.5131 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 5 53 27,84403 |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 016C0169. |
| omschrint | |
| peilmerk | 016C0169 |
| phi | 52 46 03,83257 |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/97c67cd4-6c3b-5fe3-94e6-062a13494a20 |
| station | 14 |
| xrd | 189006.8318 |
| yrd | 531276.3513 |
| e4953005-b157-5ffd-85c9-b45fa6785492 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016C0175. |
| peilmerk | 016C0175 |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/97c67cd4-6c3b-5fe3-94e6-062a13494a20 |
| station | 16 |
| xrd | 188950 |
| yrd | 531200 |
| 9286d7d6-bac0-55ac-9292-b80ad70c0dc5 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016C0185. |
| peilmerk | 016C0185 |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/97c67cd4-6c3b-5fe3-94e6-062a13494a20 |
| station | 17 |
| xrd | 189200 |
| yrd | 531180 |
| 21aa6973-4d90-5b95-a2d0-366ff21a15ea | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 8 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 41.8861 |
| jaar | 2024 |
| lambda | 5 49 29,27537 |
| maand | 8 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 016A0180. |
| omschrint | |
| peilmerk | 016A0180 |
| phi | 52 55 52,71361 |
| punt | 324 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/56fd163f-761e-584a-ba63-59316a775508 |
| station | 14 |
| xrd | 184423.8699 |
| yrd | 549449.5261 |
| 0468f6fc-cb38-54b0-ae76-4422dec6c2fa | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016A0052. |
| peilmerk | 016A0052 |
| phi | |
| punt | 324 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/56fd163f-761e-584a-ba63-59316a775508 |
| station | 16 |
| xrd | 184510 |
| yrd | 549360 |