RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| db0c5626-a534-562b-9f3a-adf886e650d3 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1977 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel onder de steen R.D. (1978). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6f4046a6-47fa-592f-95b8-da7a0056d109 |
| station | 12 |
| xrd | 183545.7454 |
| yrd | 547304.6543 |
| 4d0781fd-213d-59c5-b059-39a75feb7b46 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/51af7655-0638-5760-b14b-8c2179313f24 |
| station | 01 |
| xrd | 186474.095 |
| yrd | 549483.0308 |
| b5d3d403-0bb0-516e-a730-04a64ed5eb34 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.O.torenmuur; 0.22 m uit de Z.W.torenmuur; 2.14 m b.b.g. 1.795 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/51af7655-0638-5760-b14b-8c2179313f24 |
| station | 11 |
| xrd | 186474.0242 |
| yrd | 549481.3339 |
| b15244fc-1a00-58f8-ad14-a158693ea2c1 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.O.kop van de N.O.muur van het portaal van de kerk; 1.43 m boven de N.O.muur van de trap voor de ingang. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/51af7655-0638-5760-b14b-8c2179313f24 |
| station | 12 |
| xrd | 186484.9363 |
| yrd | 549485.1794 |
| 24ef320d-5cd8-502a-922e-89145edda5d1 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Voet kruis. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/99076044-f1cc-5a88-a308-edcc62a7c78d |
| station | 01 |
| xrd | 186451.9447 |
| yrd | 528741.0224 |
| 2a0dfa54-d271-538a-9649-df36d127bb00 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het Z.deel van de ronde torenmuur; 3.60 m uit de Z.W.kerkmuur; 1.50 m b.b.g. -1.117 m N.A.P. (1984). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/99076044-f1cc-5a88-a308-edcc62a7c78d |
| station | 11 |
| xrd | 186448.5059 |
| yrd | 528739.0008 |
| 46ec0b98-0092-5c16-9e14-8ecce628eb74 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.muur van het portaal van de Z.kerkmuur; 2.85 m uit de Z.kerkmuur; 1.51 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/99076044-f1cc-5a88-a308-edcc62a7c78d |
| station | 12 |
| xrd | 186450.6088 |
| yrd | 528731.5616 |
| 0d8ac7cc-8ab0-53bc-b2fd-ad606c8b7a9d | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1984 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | T.v.boutje in de O.balustrade (1984). 16.502 m N.A.P. (1984). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/99076044-f1cc-5a88-a308-edcc62a7c78d |
| station | 61 |
| xrd | 186454.3416 |
| yrd | 528744.3207 |
| 0aebb02f-dfaf-5022-803e-689a193e3028 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel, excentrisch onder de steen R.D.; 1.00 m o.b.g. (1983). 2.327 m N.A.P. (GPS) (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f93a1625-cb1c-5ab8-8a81-debf27422cdd |
| station | 12 |
| xrd | 180740.3018 |
| yrd | 538720.361 |
| 0d7cf376-880e-53bf-a5f7-7b486763e842 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Steen R.D. in de kruin van de dijk; 0.1 m b.b.g. |
| omschrint | 3.229 m N.A.P. (GPS) (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f93a1625-cb1c-5ab8-8a81-debf27422cdd |
| station | 13 |
| xrd | 180740.5266 |
| yrd | 538719.9196 |