RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 2628eec6-6b5a-5c9b-8095-00e498730386 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016A0187. |
| peilmerk | 016A0187 |
| phi | |
| punt | 324 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/56fd163f-761e-584a-ba63-59316a775508 |
| station | 17 |
| xrd | 184500 |
| yrd | 549400 |
| 4ed8afe2-95ab-52df-816a-4a6c685de969 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het bovenvlak van de betonnen brug over de Dijksloot; 0.79 m uit de N.kant; 1.72 m uit de W.rand.; 0.267 m N.A.P. (1993).= CENTRUM |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/76c97589-b523-5152-a758-887b54bc1003 |
| station | 11 |
| xrd | 183077.139 |
| yrd | 537124.9665 |
| 8f2f5d11-4392-58f8-8674-d0856cbbe79e | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.0 m b.b.g. |
| omschrint | 2.842 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/76c97589-b523-5152-a758-887b54bc1003 |
| station | 12 |
| xrd | 183064.7426 |
| yrd | 537089.4626 |
| f3703217-f97c-5452-8bc5-279defe6b3ab | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel onder de steen R.D.; 0.95 m o.b.g. (1993). 1.921 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/76c97589-b523-5152-a758-887b54bc1003 |
| station | 13 |
| xrd | 183064.7426 |
| yrd | 537089.4626 |
| 0331ceeb-cd06-51a8-b079-70bda4a93f70 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de Z.O.betonrand van de dam; 0.06 m uit de N.W.kant; 0.07 m uit de N.O.kop. |
| omschrint | -1.015 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/44b30a8c-4fe5-5f20-93bf-8db48e7194be |
| station | 11 |
| xrd | 186540.0421 |
| yrd | 536685.3565 |
| 57fccdbf-795a-5e79-bd4d-3d9a55e132b6 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van de trafo; 0.47 m uit de N.O.muur; 1.46 m b.b.g.; 0.387 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/44b30a8c-4fe5-5f20-93bf-8db48e7194be |
| station | 12 |
| xrd | 186524.224 |
| yrd | 536678.3159 |
| 883c0816-0e98-545e-bb86-e1e7d64460ab | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.muur van de trafo; 1.50 m uit de O.muur; 1.60 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b6326dd8-0690-5ed8-b5bd-c4e3aa34652f |
| station | 12 |
| xrd | 180664.9607 |
| yrd | 540310.9543 |
| 70841a86-48d3-5808-997c-ac2f28d2752c | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de O.muur van het bruggetje; 0.13 m uit de Z.W.kant; 0.14 m uit de Z.O.kant. |
| omschrint | 0.594 m N.A.P. (GPS) (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/72d26499-a2e0-5966-bb8f-ce495c87351b |
| station | 12 |
| xrd | 182822.256 |
| yrd | 541159.983 |
| 2d54e9a6-12e1-5a2f-a7f8-6cb463c1f552 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van het N.betonnen loopvlak van het O.landhoofd van de brug; 0.97 m uit de deletatievoeg; 0.52 m uit kant weg. |
| omschrint | 3.142 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e4d1dc13-b949-56e9-ae33-c0eb9aa9aafa |
| station | 11 |
| xrd | 186178.2016 |
| yrd | 541619.6669 |
| b7c09e17-4951-55ce-88a0-b411001fa2a1 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het bovenvlak van de middelste betonnen steunrand van de N.beschoeïng van het O.landhoofd; 1.00 m uit de buitenkant.; 6.276 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e4d1dc13-b949-56e9-ae33-c0eb9aa9aafa |
| station | 12 |
| xrd | 186183.9744 |
| yrd | 541625.4472 |