RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| a779ef2a-1c0b-53c1-bb0d-98c1d0b6021a | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016D0141. |
| peilmerk | 016D0141 |
| phi | |
| punt | 335 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2f735774-dfe7-5f84-aae1-10dffff13b58 |
| station | 13 |
| xrd | 199600 |
| yrd | 531580 |
| 047231e2-7a59-56bf-a4ea-8b05df07e810 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van de schuur; 1.66 m uit de N.muur; 1.45 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cf81cc9a-f93a-5270-9033-132660101508 |
| station | 11 |
| xrd | 199694.4109 |
| yrd | 531442.7212 |
| e9626cc1-78aa-553c-929c-8ba79e43ae28 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de Z.O.betonrand van het O.landhoofd van de brug; 0.30 m uit de Z.O.kant; 0.06 m uit de Z.W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 503 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e63aaf98-4191-5012-8efd-e205fd5e7169 |
| station | 11 |
| xrd | 196185.087 |
| yrd | 528744.2129 |
| 0e3cb5e6-dbeb-5af6-a03f-59b81596a15b | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de N.O.muur van het W.landhoofd van de brug; 0.68 m uit de W.kant; 0.13 m o.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 504 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/25ed6d5d-4d8e-52d7-84f7-c8907750fc9d |
| station | 12 |
| xrd | 193848.0771 |
| yrd | 530021.2919 |
| bac194f6-916e-5fd1-a8cb-871a70d085e0 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 0.70 m uit de O.muur; 2.20 m b.b.g. |
| omschrint | 4.091 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/120a6a62-aa11-5cc7-a22c-08474f1b5907 |
| station | 11 |
| xrd | 191033.2806 |
| yrd | 529780.8866 |
| cbf2042a-ed1f-55ee-9154-cebccc8f9b89 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van de schuur; 4.87 m uit de O.kant; 1.88 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/120a6a62-aa11-5cc7-a22c-08474f1b5907 |
| station | 12 |
| xrd | 191039.3188 |
| yrd | 529788.1552 |
| 7ef0e8fd-f4b5-5e54-b350-c4e88888c21b | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de Z.W.muur van het huis; 0.20 m uit de N.W.muur; 2.05 m b.b.g. |
| omschrint | 1.487 m N.A.P. (GPS) (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 507 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/38cfcdf1-e291-540b-aff4-27cca1ffdfa6 |
| station | 11 |
| xrd | 187245.4065 |
| yrd | 532775.1574 |
| e33522be-a6e7-5ce0-9aef-4777d34a6781 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Messing bout in de Z.O.muur van het huis; 0.65 m uit de Z.O.muur; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | 2.011 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 508 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c0658618-c566-5f32-8d53-9860863d16de |
| station | 11 |
| xrd | 189043.1438 |
| yrd | 535564.3428 |
| 8b4f8f98-d6d9-54e9-8a10-73b5245edbd3 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. (1993). 0.896 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 508 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c0658618-c566-5f32-8d53-9860863d16de |
| station | 12 |
| xrd | 189045.3129 |
| yrd | 535549.4764 |
| 1c85360e-3e63-5026-b638-7ba4adffc8d2 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Messing bout in de Z.O.muur van het huis; 0.26 m uit de N.O.muur; 1.35 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 509 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e205d61e-959e-51d4-b739-1bc561fdee19 |
| station | 11 |
| xrd | 191281.0603 |
| yrd | 538754.7042 |