RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| ad0a8408-176a-58a4-a5e4-400d653a679e | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Bronzen bout in de O.muur van de garage; 0.32 m uit de N.muur; 1.42 m b.b.g. |
| omschrint | 1.525 m N.A.P. (1997). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/eb53ae80-4c42-5351-92ee-d3956bcc7075 |
| station | 11 |
| xrd | 191976.8528 |
| yrd | 545968.0975 |
| 82c2c99b-06d9-59c5-b9e0-6d6a5a91b1ba | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.muur van de stal; 13.22 m uit de Z.muur; 1.18 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/eb53ae80-4c42-5351-92ee-d3956bcc7075 |
| station | 12 |
| xrd | 191988.4233 |
| yrd | 546004.8311 |
| d65246ab-3afb-50cb-b6a6-a5be3be345a9 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.kerkmuur; 0.10 m uit de W.muur; 2.12 m b.b.g. |
| omschrint | 3.413 m N.A.P. (1997) (GPS). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 332 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/83455d58-ee9b-501f-89b5-6d95f503f223 |
| station | 11 |
| xrd | 189053.7441 |
| yrd | 546074.8437 |
| ea99376a-6ae2-5f63-9084-fbbe53884f75 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.50 m o.b.g.; 0.849 m N.A.P.(1997) (GPShoogte komt uit deelnet 970602). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 332 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/83455d58-ee9b-501f-89b5-6d95f503f223 |
| station | 12 |
| xrd | 189046.9847 |
| yrd | 546085.2114 |
| 2b7d19d5-631f-5699-899c-c504907a24cd | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2004 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.muur van het huis; 6.04 m uit de W.muur; 1.20 m b.b.g. |
| omschrint | 1.637 m N.A.P. (GPS). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 333 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/18eb7310-6d4b-5087-aaeb-43583169b228 |
| station | 11 |
| xrd | 189785.0562 |
| yrd | 549893.6917 |
| 6f89447d-6bed-57a4-916b-3e9f0d5c50d3 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016B0212. |
| peilmerk | 016B0212 |
| phi | |
| punt | 334 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35ffe83a-b653-50c4-bc6e-21c52ea44cbf |
| station | 11 |
| xrd | 194630 |
| yrd | 548020 |
| 97e7514e-31f2-5edb-a8e9-848cec8a8793 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 8 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 42.5908 |
| jaar | 2024 |
| lambda | 5 58 39,58287 |
| maand | 8 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen RD; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 016B0213. |
| omschrint | |
| peilmerk | 016B0213 |
| phi | 52 55 03,96144 |
| punt | 334 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35ffe83a-b653-50c4-bc6e-21c52ea44cbf |
| station | 12 |
| xrd | 194714.7191 |
| yrd | 548015.7936 |
| fc01103a-9799-59ba-8034-d7ef3edc0ee3 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016B0216. |
| peilmerk | 016B0216 |
| phi | |
| punt | 334 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35ffe83a-b653-50c4-bc6e-21c52ea44cbf |
| station | 14 |
| xrd | 194710 |
| yrd | 548020 |
| b01211a3-47ba-5e15-adce-fe30de22e687 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 42.3023 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 6 02 58,08844 |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 016D0180. |
| omschrint | |
| peilmerk | 016D0180 |
| phi | 52 46 11,04561 |
| punt | 335 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2f735774-dfe7-5f84-aae1-10dffff13b58 |
| station | 11 |
| xrd | 199695.4652 |
| yrd | 531585.5222 |
| b9917075-e901-5a62-9be4-7943fda9e0b2 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 016D0181. |
| peilmerk | 016D0181 |
| phi | |
| punt | 335 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2f735774-dfe7-5f84-aae1-10dffff13b58 |
| station | 12 |
| xrd | 199650 |
| yrd | 531580 |