RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 832b964b-41d4-5d56-9956-83eede39876d | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. (1993). 0.913 m N.A.P. (1993). = GPS-OPSTELLING |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 509 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e205d61e-959e-51d4-b739-1bc561fdee19 |
| station | 12 |
| xrd | 191318.4743 |
| yrd | 538699.0964 |
| f0a3cddf-6aa6-5fe6-9131-a2ff6623e064 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van het huis; 2.15 m uit de O.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 511 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6ef28822-2530-537d-a986-68d503ddc954 |
| station | 11 |
| xrd | 197644.1 |
| yrd | 534820.7751 |
| 2bf7ae95-41b8-5adf-8a0b-117068f6ef5b | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 0.62 m uit de W.muur; 1.33 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 512 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/211906d3-a9ac-5eb9-a912-78fdb06cff4a |
| station | 11 |
| xrd | 198474.4558 |
| yrd | 536690.1266 |
| eecee1e9-85ad-555d-9240-1a8143fbe299 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de Z.W.muur van de boerderij; 0.49 m uit de N.W.muur; 0.90 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 513 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1bc0965b-4cfe-5460-8726-08bc4865819d |
| station | 11 |
| xrd | 197928.6033 |
| yrd | 532372.2454 |
| 2c3df1c4-55a7-5c0a-8da6-410e498bfaa3 | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2005 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van het gemaal; 0.15 m uit de N.muur; 1.10 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 514 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/08e64e87-17cc-50b2-88e0-3fe47d882e51 |
| station | 12 |
| xrd | 195685.7468 |
| yrd | 531318.7028 |
| 8dae785c-b688-50f9-baa9-8672da0b3b7e | |
|---|---|
| blad | 169 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de O.betonrand van het Z.landhoofd van de brug; 0.08 m uit de O.kant; 0.08 m uit de Z.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 561 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7a3469fd-8183-56bc-a4f9-78b79655fa42 |
| station | 11 |
| xrd | 195154.4063 |
| yrd | 532836.5659 |
| f1e81027-e85a-584c-b779-8707c5bccb0d | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/81b69515-a2c7-521d-84bd-8b99cc1c4303 |
| station | 01 |
| xrd | 250502.7339 |
| yrd | 533010.679 |
| 32ecc362-1b77-507b-bed1-6e69b260dc84 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur, links van de ingang; 2.28 m uit de N.muur; 2.40 m b.b.g.; 21.196 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/81b69515-a2c7-521d-84bd-8b99cc1c4303 |
| station | 11 |
| xrd | 250497.4705 |
| yrd | 533011.0394 |
| bcc41b7b-77dc-561f-a7f8-00c77bb69708 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de derde steunbeer van de N.kerkmuur; 0.51 m uit de W.kant; 1.70 m b.b.g.; 20.677 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/81b69515-a2c7-521d-84bd-8b99cc1c4303 |
| station | 16 |
| xrd | 250511.9758 |
| yrd | 533024.0388 |
| feb562fa-0f7e-5147-b1b1-5b8cec31404c | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Voet mobilofoonmast. |
| omschrint | OH: 45.67 m N.A.P. (1986). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/536cac43-eafa-5093-9211-f8ee5d01d6e4 |
| station | 02 |
| xrd | 253703.4942 |
| yrd | 526622.2237 |