RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 7c64284e-4b00-5ccf-b870-708bbb3e74cd | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.muur van de silo; 0.49 m uit de O.muur; 1.41 m boven de betonrand.; 16.982 m N.A.P. (1986). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/536cac43-eafa-5093-9211-f8ee5d01d6e4 |
| station | 11 |
| xrd | 253700.7255 |
| yrd | 526615.6737 |
| 7e8dfd2d-d90b-5b19-a79a-1ec1bd069a61 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1986 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.W.hoek van de tegel op de schoorsteen.; 42.940 m N.A.P. (1986). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/536cac43-eafa-5093-9211-f8ee5d01d6e4 |
| station | 12 |
| xrd | 253702.6278 |
| yrd | 526621.0483 |
| c56c20f0-d96e-560c-bd16-3f65d5f85b59 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.muur van de silo; 5.02 m uit de Z.muur; 1.46 m boven het bordes.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/536cac43-eafa-5093-9211-f8ee5d01d6e4 |
| station | 13 |
| xrd | 253694.6372 |
| yrd | 526624.0256 |
| 2b6341e5-f51a-5e9c-ba06-ca017ea6b058 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f1fd083d-48a0-5346-9bd2-a5f04f1c951c |
| station | 01 |
| xrd | 244691.1395 |
| yrd | 530903.2459 |
| e92981a4-cadd-5adc-b638-03c40e002151 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 0.43 m uit de W.muur; 4.19 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f1fd083d-48a0-5346-9bd2-a5f04f1c951c |
| station | 11 |
| xrd | 244689.0152 |
| yrd | 530900.4297 |
| 8faa26fc-3462-55c4-8fb6-c899845e3ab6 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het Z.O.vlak van de Z.W.steunbeer van de kerk; 0.66 m uit het Z.W.kant; 1.87 m b.b.g.; 18.940 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f1fd083d-48a0-5346-9bd2-a5f04f1c951c |
| station | 12 |
| xrd | 244702.5575 |
| yrd | 530898.5112 |
| bcdec243-668d-5ea7-96ac-c0832babad05 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1971 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de borstwering van het W.galmgat van de Z.torenmuur; 0.40 m uit het W.zijvlak (1960). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f1fd083d-48a0-5346-9bd2-a5f04f1c951c |
| station | 13 |
| xrd | 244690.99 |
| yrd | 530900.8823 |
| cfc814a4-4124-53c2-905b-42c88dd728f9 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.40 m b.b.g. |
| omschrint | 20.957 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1a43978a-d8a7-57db-addb-3cca0a97204d |
| station | 11 |
| xrd | 245787.243 |
| yrd | 541797.5296 |
| 152e1452-57ee-549b-bcae-3d3fdba14a64 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel onder de steen R.D. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1a43978a-d8a7-57db-addb-3cca0a97204d |
| station | 12 |
| xrd | 245787.243 |
| yrd | 541797.5296 |
| fceff584-b235-5fd2-81fa-cf61af55660b | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.10 m b.b.g. |
| omschrint | 18.303 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b806d202-88d2-533d-b28b-3d8837127452 |
| station | 11 |
| xrd | 241237.614 |
| yrd | 547668.4081 |