RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 2fd26c30-99ce-5877-bdc2-aba70e4636aa | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Midden kruis van de plaat; 4.15 m ten N.W. van de steen R.D.; ong. 0.70 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b806d202-88d2-533d-b28b-3d8837127452 |
| station | 12 |
| xrd | 241234.7646 |
| yrd | 547671.4517 |
| 2434abc5-c509-56ae-853d-255118ed57b4 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.50 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b806d202-88d2-533d-b28b-3d8837127452 |
| station | 13 |
| xrd | 241178.4016 |
| yrd | 547608.7989 |
| 29d8eca3-18fe-5bd4-bd27-b65b33f0571c | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/febd6edd-d623-593d-ba96-1d9579bb3572 |
| station | 01 |
| xrd | 249374.9816 |
| yrd | 549512.6836 |
| 9a55ba50-315c-54c8-9eb1-50d4e5324192 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur, rechts van de ingang; 1.88 m b.b.g. 20.415 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/febd6edd-d623-593d-ba96-1d9579bb3572 |
| station | 11 |
| xrd | 249371.7353 |
| yrd | 549510.3871 |
| 4a97e482-5409-5cf9-947f-890c0ac746b3 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de meest W.steunbeer van de Z.kerkmuur; 0.38 m uit de W.hoek van deze steunbeer; 2.03 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/febd6edd-d623-593d-ba96-1d9579bb3572 |
| station | 12 |
| xrd | 249379.8754 |
| yrd | 549509.0555 |
| 13f26943-4a97-5943-add7-bc5b1260f5e5 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.scheidingsmuur van het bejaardencentrum 'Borger Hof'; 7.60 m uit de O.hoek; 2.02 m b.b.g. 22.289 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/febd6edd-d623-593d-ba96-1d9579bb3572 |
| station | 13 |
| xrd | 249207.288 |
| yrd | 549399.9092 |
| 6179cfde-01a7-500a-adc9-0f4a1436e032 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Stang boven onderste knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/92fc3d83-61f7-56b3-ac77-feb644d73566 |
| station | 01 |
| xrd | 254877.0283 |
| yrd | 526262.7265 |
| 1d78de7c-f7bc-5f78-bc4b-86908abb40ac | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.kerkmuur; 0.36 m uit de N.muur; 2.44 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/92fc3d83-61f7-56b3-ac77-feb644d73566 |
| station | 11 |
| xrd | 254883.049 |
| yrd | 526263.1956 |
| eea8aa76-cc4f-532c-93b9-b93696a95132 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.muur van het portaal van de kerk; 0.88 m uit de O.muur; 1.53 m b.b.g. 16.495 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/92fc3d83-61f7-56b3-ac77-feb644d73566 |
| station | 13 |
| xrd | 254880.3996 |
| yrd | 526267.4853 |
| 411cc9f0-204d-5766-b200-adff9198331d | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c36e8a61-f77d-53c6-8329-0b41952ca2a9 |
| station | 01 |
| xrd | 259373.8371 |
| yrd | 526535.0614 |