RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 61223114-94ed-5f61-94a9-f645adb14e0b | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 017H0197. |
| peilmerk | 017H0197 |
| phi | |
| punt | 311 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f2f99b81-78da-5ce3-8e26-f151441afb06 |
| station | 17 |
| xrd | 254870 |
| yrd | 537250 |
| acaecc50-7c78-5473-bf63-32901588a279 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | peilmerk 017H0222. |
| peilmerk | 017H0222 |
| phi | |
| punt | 311 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f2f99b81-78da-5ce3-8e26-f151441afb06 |
| station | 18 |
| xrd | 254640 |
| yrd | 537430 |
| d966aa8e-1f8f-54d1-8a03-5f1dada8984f | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel met kruis, ong. 1.25 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1682ada-b4de-535f-b46e-dfcb37dc6b69 |
| station | 11 |
| xrd | 257626.7962 |
| yrd | 537850.8965 |
| b811791d-4fee-5343-84c8-0584688b5fbb | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel met bronzen bout onder de steen; 0.85 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1682ada-b4de-535f-b46e-dfcb37dc6b69 |
| station | 12 |
| xrd | 257479.8261 |
| yrd | 537748.0607 |
| 3f7ee7a6-6f38-50b4-8957-78b88bdc67a5 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.00 m b.b.g. |
| omschrint | Peilmerk boven in de steen. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1682ada-b4de-535f-b46e-dfcb37dc6b69 |
| station | 13 |
| xrd | 257479.8261 |
| yrd | 537748.0607 |
| 21b4257b-161f-565e-bc1c-0014b3bbe9c5 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1982 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel met kruis; ong. 1.00 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/12ae1470-02ca-5d18-a0ce-2986a9c0c8e2 |
| station | 11 |
| xrd | 251491.7037 |
| yrd | 538754.2712 |
| dba93769-1c9f-519a-b416-bb6f60c419ec | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.00 m b.b.g. |
| omschrint | 19.237 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/12ae1470-02ca-5d18-a0ce-2986a9c0c8e2 |
| station | 12 |
| xrd | 251500.0974 |
| yrd | 538763.3705 |
| 0f518c86-34ae-5d16-894c-c1cdb96c96fc | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1982 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel met bout onder steen R.D.; 0.90 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/12ae1470-02ca-5d18-a0ce-2986a9c0c8e2 |
| station | 13 |
| xrd | 251500.0974 |
| yrd | 538763.3705 |
| 5b892240-de36-5917-a4cb-7690acef1f63 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Voet stang: i.v.m. hoge bomen rondom de kerk is de stang vrijwel niet te zien (2003). |
| omschrint | OH: 33.28 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2300196b-54d6-5bc3-a93f-857cdaa5645b |
| station | 01 |
| xrd | 256660.7608 |
| yrd | 540842.1695 |
| 2201bdea-f1ea-52a3-9979-73f07291bbe6 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.muur van het kerkje, links van de ingang; 2.25 m b.b.g.; 23.070 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2300196b-54d6-5bc3-a93f-857cdaa5645b |
| station | 11 |
| xrd | 256659.6078 |
| yrd | 540840.0731 |