RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 05b42339-6f5a-51a3-bed9-f4e526c52dda | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.kerkmuur; 1.04 m rechts van de ingang; 2.35 m b.b.g. 22.483 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c36e8a61-f77d-53c6-8329-0b41952ca2a9 |
| station | 11 |
| xrd | 259376.2834 |
| yrd | 526523.7489 |
| 1bb6cd84-4f50-500b-a228-2cb306ec3472 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.torenmuur, onder het middelste raam; 1.79 m uit de meest N. ingang; 1.40 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c36e8a61-f77d-53c6-8329-0b41952ca2a9 |
| station | 12 |
| xrd | 259371.6211 |
| yrd | 526534.0879 |
| 53368eb5-0bba-52a3-aa27-3a7a935d8552 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.2 m b.b.g. |
| omschrint | 22.094 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/37cf3c93-6546-53b5-86fb-d763e2b8de9c |
| station | 11 |
| xrd | 257970.2686 |
| yrd | 529447.088 |
| 91a8688e-9755-5b09-9660-c9513a8e6c41 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Bronzen bout in de O.muur van het huis; 0.42 m uit de N.muur; 1.55 m b.b.g. |
| omschrint | 18.574 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5b50e21c-1a9d-5ef9-8334-0ee2e470ab97 |
| station | 14 |
| xrd | 245074.2893 |
| yrd | 534606.0379 |
| 31362ed0-fca0-5748-a513-cdcbca895311 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.kant van de W.steunpilaar; 0.02 m uit de W.kant; 2.00 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2cf99f5b-75e5-5fbb-af0d-45cea2e5dd61 |
| station | 11 |
| xrd | 253485.4778 |
| yrd | 534733.7459 |
| ef4dd91c-fc8c-5bf6-8d09-c34ce6ca4ee7 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de W.betonrand van het N.landhoofd van het viaduct; 1.97 m uit de N.kant; 0.19 m uit de W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2cf99f5b-75e5-5fbb-af0d-45cea2e5dd61 |
| station | 12 |
| xrd | 253488.3519 |
| yrd | 534759.6293 |
| ab1173be-87da-503e-b204-98d87ff9c51c | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/885dfb8c-95c3-5bd1-840f-fb884b835682 |
| station | 01 |
| xrd | 256663.636 |
| yrd | 534156.6042 |
| f2962240-bb00-57b4-83f8-12166530faef | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 1.19 m uit de Z.muur; 3.24 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/885dfb8c-95c3-5bd1-840f-fb884b835682 |
| station | 11 |
| xrd | 256659.4637 |
| yrd | 534153.6454 |
| f4508bcf-bf69-57e9-b884-c82274e1057f | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.steunbeer van de Z.kerkmuur; 0.22 m uit de W.kant; 3.33 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/885dfb8c-95c3-5bd1-840f-fb884b835682 |
| station | 12 |
| xrd | 256668.0422 |
| yrd | 534151.0574 |
| b3688548-0272-5196-9369-806857f09f83 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 63.1846 |
| jaar | 2022 |
| lambda | 6 52 06,48634 |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 017H0221. |
| omschrint | |
| peilmerk | 017H0221 |
| phi | 52 48 48,01522 |
| punt | 311 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f2f99b81-78da-5ce3-8e26-f151441afb06 |
| station | 16 |
| xrd | 254865.6323 |
| yrd | 537256.7749 |