RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 0f139b86-04f6-50a3-97f9-247d4ae1e424 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de Z.lycene van de W.muur van het opslaggebouw; 0.36 m uit de Z.kant; 2.12 m b.b.g. |
| omschrint | 19.199 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/fdf4b2d4-099b-53a6-8822-e9ddeb9dbbc5 |
| station | 11 |
| xrd | 240873.9898 |
| yrd | 541408.1717 |
| 13347fac-e506-57ef-a79a-e7f4b949b69c | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de middelste lycene van de W.muur van het kantoor; 0.33 m uit de Z.kant; 1.65 m b.b.g.; Controle |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/fdf4b2d4-099b-53a6-8822-e9ddeb9dbbc5 |
| station | 12 |
| xrd | 240880.6711 |
| yrd | 541398.6342 |
| 09ae436d-4a9f-5026-992f-bf7df5b05ea0 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9a3eb648-e17d-5f0b-a796-8ca876e01b60 |
| station | 01 |
| xrd | 253351.7212 |
| yrd | 541404.3886 |
| 472929cd-01b4-5408-8c3d-ea1ba75fd140 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.34 m uit de Z.kant; 2.20 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9a3eb648-e17d-5f0b-a796-8ca876e01b60 |
| station | 11 |
| xrd | 253350.4611 |
| yrd | 541402.6302 |
| e3031914-1ca8-52b7-a058-54597d8e949b | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.hoeklycene; 0.21 m uit de Z.kant; 1.60 m b.b.g.; 26.607 m N.A.P. (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9a3eb648-e17d-5f0b-a796-8ca876e01b60 |
| station | 12 |
| xrd | 253352.0089 |
| yrd | 541398.2492 |
| ef3bbdb3-964a-5b8a-8800-ad6d3acc4142 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de bovenkant van de Z.O.betonvoet van de voormalige brandtoren; 0.13 m uit de Z.kant; 0.14 m uit de W.kant.; 21.081 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d8d10c65-d847-506c-9d00-1bf021fd8280 |
| station | 11 |
| xrd | 243442.0449 |
| yrd | 546431.2306 |
| fe6a0673-fb7a-5578-bed9-bb385d8e7b54 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.00 m b.b.g. |
| omschrint | 21.081 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d8d10c65-d847-506c-9d00-1bf021fd8280 |
| station | 12 |
| xrd | 243439.8307 |
| yrd | 546432.8524 |
| 2fa65dc2-5ffc-59b4-a445-7b4c3535f046 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de O.muur van de opslagplaats; 0.15 m uit de N.muur; 1.49 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/60e9957c-c1ba-58e4-8d82-d22af3f3ed58 |
| station | 11 |
| xrd | 242822.6204 |
| yrd | 529528.6037 |
| d093edb3-dd41-53ad-88cd-1e74e73bff07 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1980 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.muur van het weegbrughuis; 0.84 m uit de N.muur; 1.51 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/60e9957c-c1ba-58e4-8d82-d22af3f3ed58 |
| station | 12 |
| xrd | 242821.4703 |
| yrd | 529500.1892 |
| 52438c5a-ea01-5af0-ba86-a1030ca0194e | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/310def6c-bb2c-5178-b793-3c600304a372 |
| station | 01 |
| xrd | 259451.4444 |
| yrd | 548213.3272 |