RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 0500a0f5-7289-5026-ac11-860b83cf1859 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.O.kerkmuur; 0.36 m uit de Z.W.kant; 2.10 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/310def6c-bb2c-5178-b793-3c600304a372 |
| station | 11 |
| xrd | 259457.8635 |
| yrd | 548215.8907 |
| 667522ee-cb5b-56e1-b8f3-f05152b53622 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van de pastorie, naast de kerk; 0.16 m uit de Z.W.kant; 1.49 m b.b.g. 11.793 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/310def6c-bb2c-5178-b793-3c600304a372 |
| station | 12 |
| xrd | 259472.9044 |
| yrd | 548205.67 |
| 8fb93af9-9d5d-516f-8d83-31edcccb8140 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het bovenvlak van de meest N. gemetselde ventilatiekoker; 0.15 m uit de Z.W.hoek (1980). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/516d6c04-6591-599c-8c98-4375992458d9 |
| station | 12 |
| xrd | 259618.2567 |
| yrd | 535025.6898 |
| edde7884-e339-5e38-8957-7db4b5b85f0d | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.muur van de garageboxen ten O. van de flat; 1.31 m uit de W.muur; 1.45 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/516d6c04-6591-599c-8c98-4375992458d9 |
| station | 13 |
| xrd | 259665.5358 |
| yrd | 535010.206 |
| 00f0dc09-d2a3-55d6-aa46-ccab6163530e | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/07c76586-2f1c-589a-ad0d-6043221f22fc |
| station | 01 |
| xrd | 247476.6992 |
| yrd | 540837.8089 |
| 369744ad-3234-5bae-ba51-410fb2a06054 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.lycene van de N.kerkmuur; 0.39 m uit de O.kant; 1.97 m b.b.g. 21.383 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/07c76586-2f1c-589a-ad0d-6043221f22fc |
| station | 12 |
| xrd | 247481.226 |
| yrd | 540847.8786 |
| d0b786e3-20c2-5e8c-aef5-812f18d1d1f7 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van de trafo; 0.11 m uit de W.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | 15.705 m N.A.P. (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e77860b3-4e5b-53ec-ab03-b2117f9a1e9d |
| station | 11 |
| xrd | 247591.468 |
| yrd | 529275.4102 |
| eff53eb6-6118-53a1-a71e-e2e8477f60fe | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 017H0130. |
| peilmerk | 017H0130 |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3baffa9a-d48b-58e2-8256-eecc1f1c3ef6 |
| station | 15 |
| xrd | 258960 |
| yrd | 527420 |
| 6e6c44dc-5483-5adf-b7d8-abe62ac3cab0 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 63.1471 |
| jaar | 2022 |
| lambda | 6 55 31,40182 |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de O.betonrand. Identiek aan peilmerk 017H0235. |
| omschrint | |
| peilmerk | 017H0235 |
| phi | 52 43 30,16559 |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3baffa9a-d48b-58e2-8256-eecc1f1c3ef6 |
| station | 16 |
| xrd | 258911.9977 |
| yrd | 527513.8961 |
| da0058a6-f9f7-5cbd-b2d5-3e4baabfd8fe | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 017H0236. |
| peilmerk | 017H0236 |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3baffa9a-d48b-58e2-8256-eecc1f1c3ef6 |
| station | 17 |
| xrd | 258900 |
| yrd | 527510 |