RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 5fc1c81f-1973-5706-96ca-e44b2cd71616 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de Z.W.betonbalk van het Z.O.landhoofd van het viaduct; 0.18 m uit de Z.O.kant; 0.11 m uit de N.O.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 503 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dbf48f4d-da83-54c4-a7aa-a90d0bd98001 |
| station | 11 |
| xrd | 256910.3841 |
| yrd | 531829.5173 |
| 1c9e789a-07b5-518d-8936-a6211816aa0b | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de N.O.betonbalk van het Z.O.landhoofd van het viaduct; 0.14 m uit de Z.O.kant; 0.25 m uit de Z.W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/56cff1d1-9166-583a-859e-d26e5a438db3 |
| station | 11 |
| xrd | 259267.651 |
| yrd | 532526.731 |
| 3de96684-6f02-5e57-bd97-a296cf92ca8e | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.O.muur van de boerderij; 0.38 m uit de N.O.muur; 1.17 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 509 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cb5407fd-30da-5528-a940-b954ccec5420 |
| station | 11 |
| xrd | 255641.3935 |
| yrd | 528837.5968 |
| ac095d16-9995-5320-a62e-b1c7eae93b77 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van de schoorsteen van het huis; 0.86 m uit de Z.kant; 0.65 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 510 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1997207e-cb46-5157-b71c-9d550eee260f |
| station | 11 |
| xrd | 244557.1295 |
| yrd | 538132.8597 |
| 43371fdf-6bc3-53e0-b2aa-5e7e1da8f74c | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Bronzen bout in de O.muur van het huis; 1.40 m uit de N.muur; 1.75 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 511 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dd11bb3f-0a58-584c-a8ac-98bf161805f1 |
| station | 12 |
| xrd | 248002.6827 |
| yrd | 539272.2935 |
| 64e386bd-a916-5a45-af35-3af74baa11ee | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de N.betonbalk van het O.landhoofd van het viaduct; 0.58 m uit de Z.kant; 0.16 m uit de O.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 513 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6bc957c9-c93d-5cd5-a3ef-c00d765a9738 |
| station | 11 |
| xrd | 245663.9097 |
| yrd | 535917.7526 |
| 729ebee6-5588-5cc4-aadd-f579d81d2cba | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muur van het huis; 0.43 m uit de N.O.muur; 2.25 m b.b.g. |
| omschrint | = CENTRUM knpt 623 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 516 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/032f9e97-a2ff-549b-8d49-909d7da9097b |
| station | 11 |
| xrd | 259467.3281 |
| yrd | 540588.0149 |
| 401d2dc2-2a59-55d5-9b62-140becfed833 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.O.poer van de Z.O.muur van het huis; 0.15 m uit de Z.O.kant; 1.00 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 517 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d22fd3d6-6ffe-566b-bbb4-3cb73071b937 |
| station | 12 |
| xrd | 258298.2614 |
| yrd | 542575.4854 |
| 63cf89c8-6bea-5a89-8a30-23d9cc1072b6 | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.W.muur van het huis; 0.39 m uit de N.W.muur; 1.45 m b.b.g. |
| omschrint | = CENTRUM knpt 579 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 518 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8b6181d3-87a7-53d1-b4e7-aed7b9e6f63a |
| station | 11 |
| xrd | 259066.8718 |
| yrd | 545471.2092 |
| 24cc5283-78c9-5dc7-b877-8a448d2e319e | |
|---|---|
| blad | 170 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de N.O.muur van de trafo; 0.30 m uit de N.W.muur; 1.80 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 519 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ba2f6701-759b-57da-8570-8b9cbbff7f60 |
| station | 11 |
| xrd | 256947.2258 |
| yrd | 548690.5355 |