RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 5f070899-3531-5e5f-8f04-9d5ac5f1ec10 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 018C0194. |
| peilmerk | 018C0194 |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ba2966ed-b8f7-5af6-98b7-142da75f2c7b |
| station | 14 |
| xrd | 267550 |
| yrd | 531000 |
| 6b3a2399-4f14-5ce4-a9f1-0345121a72ee | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 62.3381 |
| jaar | 2022 |
| lambda | 7 05 54,81534 |
| maand | 1 |
| omschrext | |
| omschrint | Antennereferentiepunt van de TPSCR.G3 TPSH s/n 3830610; rekendossier 20220102 |
| peilmerk | |
| phi | 52 52 44,40151 |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/03f90b9c-1f43-5a42-adb7-1141eea31de3 |
| station | 11 |
| xrd | 270203.125 |
| yrd | 544904.9899 |
| ec36dcab-30b7-55e3-80ad-b6900c5a3a47 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 7.79 m uit de O.muur; 1.60 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 506 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/95ccc0c2-454c-5ae3-b9f4-a312646a58fa |
| station | 11 |
| xrd | 267864.7247 |
| yrd | 535518.5918 |
| 22ac3339-a52b-51be-aaa1-5f50e3230972 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 0.27 m uit de W.muur; 1.55 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 507 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e78a4872-53f1-52e3-bc03-a1429e95c612 |
| station | 11 |
| xrd | 265420.447 |
| yrd | 535568.1694 |
| ae0e6270-761f-55a5-b46e-85487c1b18b8 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de O.betonrand van het Z.landhoofd van de brug; 0.25 m uit de Z.kant; 0.21 m uit de W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 510 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2aa16151-2d1b-50e6-b1f4-2c66b80d7fd7 |
| station | 11 |
| xrd | 267839.4609 |
| yrd | 533116.6162 |
| 93ec4a48-ce00-5a88-abb0-932e5a226fec | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in het midden van het Z.W.vlak van de Z.O.pilaar onder het viaduct; 1.53 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 512 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/08a7a58c-e7aa-51ac-87d7-fdaaac9b608d |
| station | 11 |
| xrd | 263015.0386 |
| yrd | 528675.0343 |
| 7722b01e-0923-5531-b38f-47d930e28294 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van de garage; 0.49 m uit de W.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 514 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0af571fe-0eb5-52d1-80fe-d12c1e1c8cf5 |
| station | 11 |
| xrd | 261245.0382 |
| yrd | 536127.227 |
| b16cb9b9-9923-58dc-a1d0-539903c661b6 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de Z.O.muur van het huis; 0.42 m uit de Z.W.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | 11.943 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 516 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f906e8d5-5a8f-5c31-b1d3-0e4d9a103804 |
| station | 11 |
| xrd | 262151.2019 |
| yrd | 545853.1179 |
| 47339a20-908e-5a01-9dd7-2686b4dbec43 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1992 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van het huis Zuiderdiep 410; 0.22 m uit de O.kant; 1.56 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 516 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f906e8d5-5a8f-5c31-b1d3-0e4d9a103804 |
| station | 12 |
| xrd | 262161.7721 |
| yrd | 545862.3183 |
| 76f86cdd-78ec-51d5-9a75-03288a8f5f64 | |
|---|---|
| blad | 189 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.O.muur van het huis; 0.21 m uit de N.O.muur; 1.65 m b.b.g. |
| omschrint | 11.393 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 517 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/79d92024-3e8e-5433-86a1-d7bc4c33f0a9 |
| station | 12 |
| xrd | 260861.2757 |
| yrd | 549173.4784 |