RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 902566ca-e6ab-5f31-8b23-d9a7188e2cc2 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1968 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.balustrade van de omgang; 1.27 m uit de N.O.hoekpilaster. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/893442d4-3f69-54a6-8fed-b41e56eec442 |
| station | 12 |
| xrd | 94472.0789 |
| yrd | 458235.327 |
| 894aa6f2-ae28-50f9-a326-77613c001ee0 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.O.muur van het bijgebouw aan de N.zijde van de kerk; 0.46 m uit de N.W.muur; 2.35 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/893442d4-3f69-54a6-8fed-b41e56eec442 |
| station | 13 |
| xrd | 94465.5904 |
| yrd | 458237.3184 |
| 87542af7-d43a-50d3-b9df-abb52543cd0c | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven bloem. |
| omschrint | OH: 56.89 m b.b.g. (1984).Stang b. bloem |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b63f2f9e-d516-5ab5-a42f-88835f9534d6 |
| station | 01 |
| xrd | 93670.4856 |
| yrd | 463699.2616 |
| 2f46b771-43a1-54fe-94c5-4eda36244c5f | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het N.O.vlak van de O.hoeksteunbeer van de toren; 2.82 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b63f2f9e-d516-5ab5-a42f-88835f9534d6 |
| station | 11 |
| xrd | 93675.0027 |
| yrd | 463698.9141 |
| 4823982b-8dfb-5d0f-be12-5883cee22341 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de meest N.O.muur van het raadhuis; 1.48 m uit de Z.O. muur; 1.53 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b63f2f9e-d516-5ab5-a42f-88835f9534d6 |
| station | 12 |
| xrd | 93688.8469 |
| yrd | 463728.296 |
| aad5a21d-f054-5413-bbc6-aa1aefe4d970 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1984 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout ongeveer in het midden van de O.balustrade van de tweede omgang, gemerkt nr. 6; 1.01 m uit de N.O.hoekpinakel; 0.11 m uit de buitenkant.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b63f2f9e-d516-5ab5-a42f-88835f9534d6 |
| station | 13 |
| xrd | 93672.8704 |
| yrd | 463698.8166 |
| 322d312f-d0db-5262-8ae4-d8d441b5a6ca | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1984 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout ongeveer in het midden van de N.O.balustrade van de tweede omgang, gemerkt nr, 5; 1.05 m uit de O.hoekpinakel; 0.13 m uit de buitenkant.; nieuw |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b63f2f9e-d516-5ab5-a42f-88835f9534d6 |
| station | 14 |
| xrd | 93672.2917 |
| yrd | 463700.8552 |
| a0d607b8-2d12-5a05-b83f-337a3646b3e4 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4f312536-35fd-54e2-a6ef-9cc8dc8c87b9 |
| station | 01 |
| xrd | 95726.9227 |
| yrd | 471041.1428 |
| 0b69960f-3a92-540a-b339-8f96f7984c45 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 3.77 m uit de Z.muur; 1.49 m b.b.g. 1.977 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4f312536-35fd-54e2-a6ef-9cc8dc8c87b9 |
| station | 11 |
| xrd | 95723.3863 |
| yrd | 471041.6386 |
| 990d6e29-405a-5ff4-86e5-a9829110b9ae | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.kerkmuur; 2.61 m uit de N.muur; 3.00 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4f312536-35fd-54e2-a6ef-9cc8dc8c87b9 |
| station | 12 |
| xrd | 95722.6739 |
| yrd | 471054.9339 |