RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| e50f060d-db83-5613-88e6-4bd3e9085651 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.47 m uit de N.muur; 1.44 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ccaf7c36-4212-5a36-b2d9-9b8147baff3d |
| station | 13 |
| xrd | 235448.9916 |
| yrd | 499592.2321 |
| 5e5ba18c-68ca-50aa-8522-5ec153fd09c9 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dd9a73c4-6bc8-59c4-ad91-20117d5a8b21 |
| station | 01 |
| xrd | 221744.3978 |
| yrd | 491144.6851 |
| 15558566-8f24-5055-bf84-3ab26aeef013 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de steunbeer van de N.O.torenmuur, links van de ingang; 1.76 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dd9a73c4-6bc8-59c4-ad91-20117d5a8b21 |
| station | 11 |
| xrd | 221747.7013 |
| yrd | 491144.2874 |
| cdb7bbf3-ef27-5dfe-8023-66973dd101b5 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.muur van de Z.O.dwarsbeuk van de kerk; 1.03 m uit de N.O.lycene; 1.60 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dd9a73c4-6bc8-59c4-ad91-20117d5a8b21 |
| station | 13 |
| xrd | 221750.4174 |
| yrd | 491139.1863 |
| 3870438f-d151-50bd-9b4b-610fa2d5d735 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Steen R.D.; 0.0 m b.b.g.; 59.966 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/61738fb1-fdc2-51d9-b4d9-1939f5f1b1d7 |
| station | 11 |
| xrd | 226280.3338 |
| yrd | 485655.6877 |
| 53e2843a-748e-5703-af78-b5b7b6bf2c8a | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.20 m o.b.g. (1986). 59.522 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 319 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/61738fb1-fdc2-51d9-b4d9-1939f5f1b1d7 |
| station | 13 |
| xrd | 226283.7282 |
| yrd | 485641.3143 |
| 1d2e08c7-3348-5390-9e92-1e41e7db3852 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Voet vlaggestok. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/591fd20e-1e44-5319-9ba6-6aabe2f8fe1b |
| station | 02 |
| xrd | 239925.2253 |
| yrd | 487290.3608 |
| a3ee32d6-8662-52b8-a4bc-530f0564aeca | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.muur van de oude silo; 1.20 m uit de W.muur; 1.67 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/591fd20e-1e44-5319-9ba6-6aabe2f8fe1b |
| station | 11 |
| xrd | 239959.2805 |
| yrd | 487224.347 |
| e29a8c5a-0510-5c36-b772-a89680bee29c | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.muur van de kunstmestloods; 19.41 m uit de O.muur; 1.44 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/591fd20e-1e44-5319-9ba6-6aabe2f8fe1b |
| station | 12 |
| xrd | 240003.5772 |
| yrd | 487233.7418 |
| 6928c879-7f3d-5f61-8f6c-77de6e3f7520 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1984 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Een gemarkeerd kringnetpunt op de N.hoek van de N.W. ijzeren balk waarop de letter 'C' van Coberco staat, op het dak van de nieuwe silo (1984). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 320 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/591fd20e-1e44-5319-9ba6-6aabe2f8fe1b |
| station | 41 |
| xrd | 239925.385 |
| yrd | 487290.4645 |