RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 187ed34e-0250-55c7-b1ac-e46fbcb71b60 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.W.muur van het huis; 0.10 m uit de N.W.muur; 1.33 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/76ee0a4b-1623-5392-a70e-d485f75a37ae |
| station | 11 |
| xrd | 228635.9603 |
| yrd | 483152.1268 |
| f6491f33-614a-581a-b1a4-49321a3a900a | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.W.muur van de schuur; 0.12 m uit de W.hoek; 1.30 m b.b.g.; 13.097 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/76ee0a4b-1623-5392-a70e-d485f75a37ae |
| station | 12 |
| xrd | 228645.0448 |
| yrd | 483135.3444 |
| f652a4ed-c6ca-531f-89b5-14ab7e3e213b | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Bronzen bout in de O.muur van het huis; 0.10 m uit de N.muur; 1.12 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f9204a57-babf-5aba-a4f0-c859d9d9ca6c |
| station | 11 |
| xrd | 228754.9521 |
| yrd | 479991.2391 |
| 47e577fa-d853-5bcb-9fa0-2d88f81815f8 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.muur van de schuur ten N. van het huis; 0.21 m uit de N.muur; 1.48 m b.b.g. 14.945 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f9204a57-babf-5aba-a4f0-c859d9d9ca6c |
| station | 12 |
| xrd | 228751.7123 |
| yrd | 480002.7686 |
| e7cf2ed0-c9e8-5fe4-aecf-743589b4d109 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de W.betonbalk van het Z.W.landhoofd van het N.O.viaduct; 0.08 m uit de Z.O.kant; 0.08 m uit de Z.W.kant. |
| omschrint | 20.398 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dc10e498-310f-5ab4-807c-703c24b3e721 |
| station | 11 |
| xrd | 228005.8998 |
| yrd | 475470.2123 |
| 66a7de51-b4ea-599a-830d-101be608bdbb | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het bovenvlak van het Z.O.landhoofd van het Z.W.viaduct; 0.08 m uit de N.O.kant; 0.07 m uit de Z.O.kant.; 20.396 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dc10e498-310f-5ab4-807c-703c24b3e721 |
| station | 12 |
| xrd | 227993.2431 |
| yrd | 475461.1015 |
| eb1676d6-464d-50de-a5b6-674eb9583eaf | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 52.0731 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 6 29 09,20403 |
| maand | 06 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 028C0197. |
| omschrint | |
| peilmerk | 028C0197 |
| phi | 52 19 47,38065 |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3a546dc8-724e-5515-a397-db2d8ee0a6fd |
| station | 14 |
| xrd | 229891.2229 |
| yrd | 483000.4337 |
| 0b53f150-8cfe-59a5-9042-1aadbe844597 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 028C0198. |
| peilmerk | 028C0198 |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3a546dc8-724e-5515-a397-db2d8ee0a6fd |
| station | 15 |
| xrd | 229950 |
| yrd | 482960 |
| a0e684ec-5408-5c09-9721-2b1317a5d36e | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 028C0199. |
| peilmerk | 028C0199 |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3a546dc8-724e-5515-a397-db2d8ee0a6fd |
| station | 16 |
| xrd | 229950 |
| yrd | 482960 |
| 7edbb934-e283-5892-a6d2-2e5fc6768add | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 028B0338. |
| peilmerk | 028B0338 |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/245bd55f-6740-5b0c-90dd-5eeaefdd8547 |
| station | 12 |
| xrd | 235700 |
| yrd | 487950 |